flirty-first-date-2

10 skaistas sievietes padalījās ar mums, kā ir jāuzvedas vīrietim, lai sieviete viņam pateiktu „jā”.

Marina
Viņam jābūt skaistam, ar zemu balss tembru, no viņa labi jāsmaržo. Viņam jābūt pārliecinātam par sevi un ļoti gudram. Lai no sākuma es sagribētu viņa smadzenes. Viņam jāapskauj mani stipri, bet saudzīgi. Jārunā, nevis jāklausās, un nedaudz jāpieskaras man. Jārunā par visu, izņemot seksu. Bet, vispār, diez vai es iedotu pirmajā randiņā.

Valērija
Vīrietim, ar kuru es sagribētu mīlēties, ir jābūt nerunīgam. Jo vairāk viņš klusē, jo vairāk gribās par viņu uzzināt. Viņam ir skaistas, muskuļotas rokas, gudrs skatiens. Mazāk matu uz krūtīm, garāks augums un… izmēram tomēr ir nozīme, lai ko arī tur stāstītu. Ja mēs kopā pusdienojam, viņam ir jāpiedāvā vismaz izmaksāt man kafiju. Ja viņš visu laiku runā tikai par sevi, tad iespējamība nokļūt manā gultā ir niecīga. Viņam ir jābūt Vīrietim ar lielo burtu – interesantam, galantam, pārliecinātam par sevi un savu izvēli.

Liene
Mans fetišs ir gari mati. Ja tie ir kopti, tad tie ir 50 % no veiksmes (ja seksu ar mani var nosaukt par veiksmi). Dzirdēt, kā viņš dzied uz skatuves, ja viņš ir rokzvaigzne; nogaršot viņa taisītus ēdienus, ja viņš labi gatavo, u.t.t. Vēl mīlu zilas acis.

Jūlija
Vieglākais variants – doties uz randiņu ar sievieti, kurai sen nebija seksa. Ir jāizrāda, ka tev ir patīkami pavadīt laiku ar šo sievieti, ka jūti gaidāmo avantūru, ir jāreaģē ar smaidu uz visiem viņas sarunas tematiem.

Anastasija
Vīrietim ir jābūt neuzbāzīgam un pieklājīgam. Jāuzvedas kā džentlmenim, izteikt komplimentus. Būt savaldīgam, vienkārši ģērbtam, bet ar gaumi un kvalitatīvā apģērbā. Vīrietim labi jāsmaržo. Sievietei, viņa izpratnē, ir jābūt kam vairāk nekā gultas objektam.

Aleksandra
Seksam pirmajā randiņā ir jānotiek pēkšņi, neplānoti. Viņš ir pievilcīgs, harizmātisks, oriģināls, dabisks, pārliecināts savos uzskatos. Viņam ir jāpozicionē sevi tā, lai es justos maksimāli atbrīvoti un komfortabli viņam blakus. Nav svarīgi, kas viņam mugurā, kādu parfīmu lieto un par ko runā, galvenais ir- emocionāls stāvoklis.

Violeta
Vīrietim jābūt pārliecinātam par sevi, jāuzvedas kā džentlmenim, jāvelta man noslēpumaina uzmanība, neuzbāzīgi jāapbrīno mani. Viņam ir jābūt gudram un jārīkojas pārdomāti.

Dace
Neredzu neko nepareizu tajā, lai nodarbotos ar seksu pirmajā randiņā. Vīrietim nekas īpašs nav jādara, lai es viņu sāktu gribēt. Mani kaitina, ja mēģina uzburt romantiku „kā filmās”. Ja vīrietis uzvedīsies dabiski un spēs man tāds iepatikties, tad nekas vairāk arī nav nepieciešams.

Baiba
Viņam nekas nav jāpierāda. Es varu ieteikt vīrietim tikai labi jokot, nezaudējot pieklājību un galantumu. Humora izjūta ( ja vien tu neesi krokodils un vismaz ar desmitklasnieka intelektu) dara brīnumu lietas.

Kristīne
Man patīk vīrieši, kurus uzreiz var atšķirt no pārējiem. Tas nenozīmē uzreiz, ka viņš ir supermačo, kurš drāž visu, ko redz. Drīzāk otrādi. Lai man sagribētos ar viņu pārgulēt, viņam ir jābūt harizmātiskam. Viņš ir asprātīgs, galants, nav kautrīgs. Viņam ir jābūt interesantam sarunu biedram. Var būt pievilcīgs ārēji, bet ne pasaules skaistulis. Un ja runa ir par seksu, tad to jau saproti uzreiz – jā vai nē. Lai arī kā viņš uzvestos pēc tam, ja manī nerodas vēlme, tad nekādas metodes un viltības neglābs situāciju.

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?