-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

MAZĀKS NENOZĪMĒ SLIKTĀKS: LABĀKĀS ŠĶIRNES ISTABAS SUŅIEM

 

Mazo suņu popularitāte aug gadu no gada. Pēc pirmā acu skatiena viņi izskatās pēc plīša mantiņām, bet atliek tikai iepazīties ar viņiem tuvāk, kā tu pārliecināsies, ka pat mazākais sunītis – pirmkārt, ir vislabākais kompanjons. 

Mazie sunīši, piesaista ne tikai ar savu nelielo augumu, bet arī ar savu mīļumu.

Bet lai kā tas paradoksāli neskanētu, jo mazāks sunītis, jo lielāka uzmanība no kaimiņu puses ir nepieciešama.

Maltas klēpju sunītis

10

Šis sunītis lieliski noderēs tiem cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. Šim sunim nepatīk vientulība. Balto vilnu būs jākopj cītīgi.

Bostonas terjers

9

Pārāk lielas rūpes par šo suni, jo nav gara vilna, tāpēc vari neuztraukties uz paklāja nepaliks spalvas. Lai suns negrauztu dažādas mantas, nepieciešama dresūra.

Mopsis

8

Īsas kājas, mazs krunkains purniņš. Šie suņi ļoti stipri krāc un šņāc naktīs. Tāpēc nav ieteicams atstāt suņus guļamistabā pa nakti.

Pomerānijas Špics

7

Taisa samērā lielu troksni mājās, bet pret citiem mājdzīvniekiem un cilvēkiem nav pārāk draudzīgs, bet ja paņem maziņu kā kucēnu ģimenē, tad viņš būs draudzīgs.

Čivava

6

Šos dzīvniekus nevar turēt mājā, kurā dzīvo bērni, jo šie suņi var būt samērā riebīgi. Bet viņi ir ļoti uzticami saimniekiem, patiesībā šīs sugas suņi samērā labi saprotas ar kaķiem.

Mini šnaucers

5

Esi gatavs tam, ka šie suņi ries uz visiem, kas tuvosies durvīm.

Šicū

4

Šī suņa spalvu vajag regulāri mazgāt un ķemmēt.

Miniatūrais pūdelis

3

Galvenais laicīgi apgriezt un ķemmēt šo suni.

Papillons

2

Šie suņi ir visideālākie, jo ir gan draudzīgi, un ļoti labi saprotas ar apkārtējiem, kā arī būs labs draugs cilvēkiem ar psiholoģiskām slimībām.

Pekinietis

1

Šiem suņiem ne visai patīk aktivitāte, bet viņiem patīk garas un ilgas pastaigas. Šī suņa dresūra aizņem vairāk laika nekā citiem suņiem.

osta1

 

3 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here