28.7 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Uzzini, kurā jomā tava zodiaka zīme izceļas visvairāk! Horoskops pārākajā pakāpē

 

man-kiss-woman-adam-art-last-kiss-3d-1080x1920

Visspēcīgākā zodiaka zīme

Katrs cilvēks ir pilnīgi unikāls, mums visiem ir savas domas, vēlmes un sapņi. Un to visu, kā uzskata astrologi, “regulē” planētas. Viņi arī izveidojuši reitingu, kurā noteikts, ar ko katra zodiaka zīme izceļas uz pārējo fona. Pie tam īpaši uzsvērts, ka katra kaut kādā ziņā ir īpašāka nekā pārējās. Pēc astrologu domām, pati spēcīgākā horoskopa zīme ir Zivis. Izklausās samērā dīvaini, jo visur taču teikts, ka Zivis ir jūtīga un sentimentāla zīme. No kurienes tad spēks? Izrādās, Zivīm ir ļoti daudz iekšējo resursu, kādu nav citās zīmēs dzimušajiem. Un, piemēram, ambiciozie un neatlaidīgie Auni un Mežāži cieš sakāvi, Zivis joprojām tur fronti. Var teikt, ka Zivis liecas, bet nelūzt.

Visseksuālākā zodiaka zīme

Pati seksuālākā horoskopa zīme ir Auns. Šajā zīmē dzimušie ir enerģiski, pievilcīgi, kaislīgi un aktīvi. Mīlas lietās viņiem nav līdzinieku. Auni piesaista uzmanību, pateicoties savai harismai un iekšējai ārējai pievilcībai.

Visviltīgākā zodiaka zīme

Visviltīgākā zodiaka zīme ir Skorpions. Ja šī zvaigznāja pārstāvji sāk atriebības gājienus, viņus nekas neapturēs. Viņi liek lietā visizsmalcinātākās metodes, tāpēc neko pierādīt un pieķert nav iespējams. Skorpioni ir paši ļaunpieminīgākie un bīstamākie ienaidnieki.

Visuzticamākā zodiaka zīme

Par visuzticamāko horoskopa zīmi uzskata Jaunavu. Šī zvaigznāja cilvēki tiecas atrast vienu partneri visai dzīvei un uzmanīgi izturas pret otro pusīti. Kad viņi kādu izraudzījušies, var pilnīgi droši teikt, ka nekad to nekrāps.

Visdaiļākā zodiaka zīme

Ārēji pievilcīgākā zodiaka zīme ir Strēlnieks. Šai zīmē dzimušie ir ļoti harmoniski veidoti, tāpēc viņiem ir visas tiesības sevi uzskatīt par visskaistākajiem horoskopa pārstāvjiem. Turklāt viņi vienmēr rūpīgi seko savai ārienei, kas vēl vairāk uzsver skaistumu un pievilcīgumu.

Vislabsirdīgākā zodiaka zīme

Pati labsirdīgākā horoskopa zīme ir Vērsis. Vēršiem nepatīk strīdi, viņi vienmēr ir laipni un taktiski saskarsmē, kas, protams, pats par sevi ir labsirdīguma pierādījums. Vērsis palīdzēs, neprasot, kas viņam par to būs, vēlreiz pierādot sirds siltumu un plašumu.

Visveiksmīgākā zodiaka zīme

Visveiksmīgākā zodiaka zīme ir Dvīņi. Nereti tieši Dvīņi gadās īstajā vietā un īstajā laikā, kas viņus padara veiksmīgākus par visām pārējām zīmēm. Dvīņi ir optimisti jau pēc dabas, bet tas veido 90% veiksmes. Pateicoties tai, Dvīņus var saukt arī par pašu laimīgāko zodiaka zīmi.

Visģimeniskākā zodiaka zīme

Visģimeniskākā zodiaka zīme, kā jau droši vien uzminējāt, ir Vēzis. Šajā zīmē dzimušajiem ģimeniskas vērtības ir pirmajā vietā. Viņi tiecas atrast sevis cienīgu partneri, iekārtot omulīgu māju un tikt pie kupla bērnu pulciņa. Pati ideālākā zīme laulībai un nopietnām attiecībām.

Visegoistiskākā zodiaka zīme

Lauvu uzskata par visegoistiskāko zodiaka zīmi. Neskatoties uz savu dāsnumu un draudzīgumu, šīs zīmes pārstāvji praktiski visu dara, lai izdabātu savām vēlmēm Viņiem patīk būt uzmanības centrā, tas sniedz enerģiju un labsajūtu. Turklāt Lauvām tīk glaimi un slavinājumi, tāpēc šajā mirklī viņi jūtas laimes kalngalos.

Vissabiedriskākā zodiaka zīme

Vissabiedriskākā zodiaka zīme ir Svari. Svaru zīmē dzimušajiem var nedot ēst, pietiks, ja varēs par kaut ko papļāpāt. Viņi rod prieku, dibinot jaunas pazīšanās. Sabiedrībā viņi jūtas viegli un par sevi pārliecināti. Svariem grūti palikt vieniem kaut uz dienu.

Visnoslēgtākā zodiaka zīme

Visnoslēgtākā horoskopa zīme ir Mežāzis. Ļoti grūti uzminēt, par ko domā šīs zīmes pārstāvji! Viņi reti kādam uztic savas jūtas un pārdzīvojumus un visbiežāk sabiedrībā izturas vienaldzīgi un vēsi.

Visģeniālākā zodiaka zīme

Visģeniālākā zodiaka zīme ir Ūdensvīrs. Šajā zīmē dzimušie vienmēr ģenerē jaunas idejas. Viņiem ir ļoti attīstīta fantāzija un radošā domāšana. Bet reizēm viņiem grūti ietērpt savas idejas vārdos un tāpēc ne visas lieliskās ieceres tiek īstenotas.

untitled

 

30 KOMENTĀRI

 1. Nepiekrītu par Mēžāzi pati esmu un daudzus zinu nu neatbilst galīgi , kas to sacerēja. Esam skaisti un jo vecāki jo skaistāki. Un vienmēr sabiedriski ar humoru apveltīti. A kur ZIVĪTE…….??????

 2. Muļķības par zivīm raksta.Zivis ir viss lielākās egoistiskākās horosskops ka lauva. Zivis ir pieradušas ka lutina viņas. Liekas pārāk slimas un ja viņām nepiekrīt tad tradi rīdi uz visu klapi. Ja kāds strādā tad zivis mīl pamest darbu vai strādā īsu brīdi lai uzturētu tikai viņas,un dievinātu lai glaudītu pa zviņai. Esmu pati mežāzis un 5gadus jau esmu kopā ar zivi.

  • Viens indivīds neraksturo visus pārējos. Man, personīgi, tuvu paziņu lokā ir 5 cilvēki pēc horoskopa zivs un ne par vienu nevaru teikt, ka viņi ir egoisti. 100% NAV! Un šos cilvēkus zinu 12-20 gadus! 😉

  • Tad tavs dzīvesbiedrs ir izņēmums!Protams,jāņemvērā vēl daudzi citi faktori, piemēram, dzimšanas laiks;planetas utt,tāpēc tikai pēc zodiaka zīmes nebūtu pareizi spriest parccilvēku

 3. Nepiekrītu pa zivīm,pedējās muļķības raksta. Viss vājākais zodiaks. Uz citu kakla ok,tad baigi spēcīgas. Viss stiprākā no visām zīmēm ir vērsis tas gan. Un viss uzticīgākā zīme ir mežāzis ar labu humoru…… Pati esmu mežāzis.

 4. Mežāzis ir sirsnīgākā zīme ever! Ir tik grūti reizēm savas emocijas apvaldīt (cenšamies, jo uztveram to par vājuma pazīmi). Piedzīvojumu kāri esam, adrenalīnu alkstam un noslēgti esam tikai kad garastāvoklis ir slikts. Ja lohu riņķī nav, tad viss ir super!

 5. Mežāzis ir pati briesmīgākā zīme, kurai nav nevienas labas īpašības. Manipulatori, liekuļi, meļi augstprātīgi, egoistiski utt.. Karoč, visas sliktākās rakstura īpašības savākušās vienā horoskopa zīmē. Šiem raksta veidotājiem vienkārši nācās kaut ko labu izdomāt no zila gaisa 😀

  • Katrā zodiaka zīmē gadās pa nelietim. Nevajag jau uzreiz visus mežāžus bāzt vienā maisā. (:
   Mana māsa ir Mežāzis un viņa ir lieliska, protams, gadās jau dienas , kad var būt gadījies būt nejaukai. Bet kam negadās? (:

 6. Hm. Esmu vēzis, bet ğimeniskums…. nu noteikti tas nav priekš manis… esmu precējusies un man ir bērns, bet man ir pavisam citas dzīves prioritātes. Pati sevi par to ienīstu, bet cik ilgi var melot pati sev? Mīlu es savu mazo un rūpējos, bet tas ir mans pienākums nevis dzīves mērķis – būt mammai. Vīrs grib vel vienu bērnu. Es kategoriski esmu pret un viņš domā, ka tāpēc, ka viņu nemīlu. Bet es gluži vienkārši vel mācos būt par mammu pirmajam….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here