1.Turi tīru dzīvībai svarīgas vietas – virtuvi un koridoru. Nauda uz netīrām vietām nenāk. 2. Nētērē naudu dienā, kad to saņem. Tādējādi izvairīsies no neapdomātiem pirkumiem. Noliec to kastītē vai seifā. Nākamajā dienā vari sākt tērēt nelielas summas. 3. Naudas makam jābūt sarkanā krāsā vai ar sarkanas krāsas dekora elementiem. 4. Neliec naudas makā neko lieku. Tikai naudas un kartes (nekādas fotogrāfijas, čekus un tamlīdzīgu atkritumu). 5. Naudas zīmes maka nodalījumos izkārto pēc tās nominālvērtības. 6. Naudu vēlams pārskaitīt tikai ar tīrām rokām un no rīta. 7. Naudas pievilināšanai palūdz naudu bagātam cilvēkam un neizdod to (tā var būt jebkāda summa un labāk, ja tā ir bagātas valsts valūtā). 8. Pilnveido spēju nopelnīt. Sevi pilnveidot var un vajag, kā minimums, divos virzienos: profesijā un spējā nopelnīt naudu finanšu tirgū (nauda taisa naudu). 9. Saņemto naudu (100%) vēlams sadalīt sekojošās daļās: 50%- ziedot labam darbam,25%-atlikt neparedzētiem izdevumiem,10%-radinieku vajadzībām un 15%-iztērēt priekš sevis. 10. Un pats galvenais: centies vairāk atdot (nevis dzīvot pēc principa: “Kā vairāk iegūt sev”). Un tad saņemsi divtik daudz.
Tādā gadījumā, Nr.9, Kurā no tām procentu daļām ieskaitīt īres maksu, rēķinus?
Vienīgais variants pelnīt tik, lai pietiktu ar 15% 😀
Uzskatiisim, ka valsts monopolu finanseeshana un visu reekinu maksaasana ir tas labais darbs tajos 50 % 🙂
Vai “labie darbi” skaitās visu rēķinu nomaksāšana? 😀
Domaju, ka 9. Punkta domata laimeta nauda, vai tada, kas neplanoti atnakusi ;)5
A man ar 50% priekš tiem labajiem darbiem-rēķiniem un nodokļiem nepietiek.Ko nu?Atdot visu un pašam iet uz zupas virtuvi?
Jā cilvēks latvijas valsti netiek vertetsjo seviški vecaka paaudze tik izmanto viņu zināšanas bet kad notiek nelaime ,nesniedz palidzibu ,tik cenšas atbrivoties no cilveka ,jo miris cilvēks -nav problema