Screenshot_21

Šī fotogrāfija ir aplidojusi visu pasaules internetu. Gandrīz 300000 cilvēki ar to dalījās un iemesls nav saistīts ar melno humoru. Eva Hollande, divu bērnu mamma no Ohaijo, šo bildi ievietoja savā Facebook profilā 10. septembrī, pēc vīra un viņas bērnu tēva bērēm: viņa ar bērniem nofotografējās pie atvērta zārka ar smaidiem sejā. Nedēļu iepriekš Maiks Hollands nomira no heroīna pārdozēšanas pēc vairākiem, nopietnas narkotiku atkarības gadiem.

Lūk pilns komentārs zem fotogrāfijas:

Screenshot_3

”Es esmu pārliecināta, ka daudziem cilvēkiem būs nepatīkami skatīties uz šo fotogrāfiju, daudziem tas var likties pretīgi, bet galvenais iemesls, kāpēc es publicēju šo bildi, lai parādītu atkarības realitāti. Ja tu neizvēlies atveseļošanās ceļu, tad šis var būt tavs vienīgais iznākums. Nevienam vecākam nav jāglabā savi bērni un arī maziem bērniem nav jāglabā savi vecāki. No tā visa varēja izvairīties, bet viens nepareizi pieņemts lēmums izjauca manu ģimeni.

Es zinu, ka daudzus mans teiktais var sāpināt, slēpjot patiesību var veicināt epidēmijas izplatīšanos. Aukstasinīga patiesība par to, ka heroīns nogalina. Jūs variet domāt, ka ar jums tas nekad nenotiks, tieši tā arī Maiks domāja.
Mēs 11 gadus bijām kopā. Es biju kopā vēl līdz tam, kad tas viss sākās. Es zināju ko viņš vēlās no dzīves, visus viņa sapņus un cerības. Viņš pat iedomāties nevarēja, ka viss tieši tā beigsies. Kādreiz viņš bija laimīgs un dzīvespriecīgs. Viņš bija lielisks dēls, draugs, bet, kas ir pats svarīgākais – lielisks tēvs. Viņš mīlēja mūsu bērnus vairāk par visu pasaulē. Bet mēs visi zinām, ka dzīvē mēdz būt grūtības un mēs mēdzam pieņemt nepareizus lēmumus.
Viņa atkarība sākās ar pretsāpju zālēm un beidzās ar heroīnu. Viņš mūs mīlēja tik ļoti, ka labprātīgi devās uz rehabilitācijas centru pagājušā gada nogalē. No turienes viņš atgriezās pilnīgi cits cilvēks, tieši pirms Ziemassvētkiem. Viņš bija atguvis dzīves jēgu, viņa sejā bija atgriezies smaids, viņš kļuva par to dēlu, vīru un tēvu, kāds mums bija tik vajadzīgs. Viss bija tik labi, bet pēc dažiem mēnešiem viss atkal atsākās ar vienu pretsāpju tabletīti pret zobu sāpēm, kas viņu atkal atgrieza pie atkarības. Viņš apgalvoja, ka pats tiks ar to galā, bet viņam bija vajadzīga palīdzība.

Viņš maldījās. Pagājušo trešdienu viņš nomira. Manu bērnu tēvs, vīrietis, kuru es mīlēju jau kopš bērnības un vienkārši lielisks cilvēks, zaudēja savu cīņu. Man vajadzēja dalīties ar to ko es jūtu un domāju, lai, varbūt, palīdzētu kādam saprast šo realitāti.”

Un patiešām daudzi cilvēki komentēja šo postu, ka tas esot palīdzējis viņiem palikt skaidrā un uzsākt cīņu ar atkarību. Un pati Eva izstāstīja kādu atgadījumu:

”Es šorīt pastaigājos un man klāt pieskrēja raudoša sieviete un pajautāja, vai viņa drīkst mani apskaut. Es padomāju, ka viņai vienkārši ir slikta diena un apskāvu viņu. Bet viņa man teica: ”Man ir heroīna atkarība un es gribēju aiziet no dzīves pagājušā naktī, bet tad es ieraudzīju jūsu postu un jūs man izglābāt dzīvību. Es nekad nevarēšu jums to atlīdzināt!” Un tā mēs stāvējām un raudājām. Tas ir tieši tas par ko es rakstīju.”

”Es esmu pārliecināta, ka Maiks no debesīm mūs vēro un smejas par šo mūsu pēdējo ģimenes fotogrāfiju. Es viņu beidzu vai nost cenšoties uzņemt ideālu ģimenes bildi. Un pēdējā nebija izņēmums. Lai vismaz šī ir ar dziļu domu…”

avots: soulpost.ru

 

 
4 Comments
 1. LD 4 gadi ago

  Ko niekus, te nav ko spridzināt, normāla bilde kur ģimene atvadās no tēva un vīra. Aizgājējs paliks gaišā piemiņā.

 2. MILDA BREIVA 4 gadi ago

  Cilvēks nebaidās no liekuļu un steriotipu apzombētajiem- foto strādā , lai palīdzētu citiem atkarīgajiem. Vienīgi žēl, ka aitasgalvas staipa pa internetu bez paskaidrojuma klāt un nezinošie nez ko padomā…

 3. Edmunds 3 gadi ago

  Agri vai velu narkotikas,alkahols Tevi nogalinas,nekas nenotiek uzreiz,bet galarezultats ira drausmigs,tapec es esmu patejcigsDIEVAM ,ka vins ira mainijis manu dzivi,ka uz doto bridi es atrodos cietuma nevis mani grauz tarpi!

 4. Anonīms 3 gadi ago

  Respect. ..

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?