16 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

VĪRIETIS PAMETA MĪĻĀKO, KURA BIJA STĀVOKLĪ. PĒC DEVIŅIEM MĒNEŠIEM VIŅŠ SAŅĒMA VĒSTULI

 

preview-650x390-650-1441632222

Dzīve ir neparedzama! Jā, protams, reizēm mēs varam  kaut ko saplānot, dažreiz mēs spējam arī panākt rezultātus. Bet lielākā daļa cilvēku zina, ka paredzēt visus likteņa līkločus nav iespējams. 

Bet ja runa iet par romantiskām attiecībām, tad visticamāk mūs sagaida kaleidoskopi pārsteigumi. Tā notika arī ar šo vīrieti, kuram romāns ar itālieti ilga vairāku gadu garumā, līdz viņa atzinās, ka ir stāvoklī.

Šis vīrietis nevēlējās sagraut savu reputāciju un savu esošo laulību. Tāpēc viņš palūdza, vai viņa varētu atgriezties Itālijā, lai slepenībā dzemdētu bērnu apmaiņā pret lielu naudas summu. Kā arī viņš teica, ka skaitīs viņai naudu  līdz kamēr bērns sasniegs 18 gadu vecumu.

Sieviete piekrita. Pēc tam viņa pajautāja, kā tu zināsi, ka bērns ir piedzimis. Viņš pateica viņai, atsūti vienkārši vēstuli un uzraksti uz tās “Spageti”, kad piedzims bērns. Pēc laika viņi atvadījās un sieviete aizbrauca uz Itāliju.

Un, lūk, pagājuši gandrīz jau 9 mēneši.

Kādu dienu vīrietis atnāca mājās, kur viņu sagaidīja sieva ar izbrīnu uz sejas.

-Mīļais, – teica viņa, – mēs šodien saņēmām kādu dīvainu vēstuli.

-Tas ir interesanti. Iedod es paskatīšos, – teica vīrs.

Sieva atnesa viņam vēstuli. Viņa vēroja savu vīru. Viņš izlasīja pāris rindiņas, no sākuma nobālēja, bet pēc tam noģība. Sieva steidzās glābt viņu. Un savādā vēstule nu jau atradās uz grīdas.

Tur bija rakstīts: “Spageti, spageti, spageti, spageti, spageti. Trīs ar frikadelēm, bet divi bez. Tāpēc vairāk vajadzēs atsūtīt tomātu mērci.”

osta1

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here