123050025_10

To, ka ūdens ir ļoti laba lieta, zin katrs. Mēs to vien dzirdam, ka mums jādzer pēc iespējas vairāk ūdens. Tas ir saprotami, jo ūdens ir cilvēka ķermeņa dzīvībai svarīga sastāvdaļa, neaizmirsīsim, ka 80% no organisma ir ūdens! Saprotams, ka mēs par to visu laiku nedomājam. Ūdens uztur organisma ikdienas funkcijas – sākot ar barības vielu un skābekļa transportēšanu līdz ikdienas barības sagremošanas veicināšanai. Tādējādi  nepieciešamība lietot ūdeni jau skan kā aksioma.

Bet iedomājieties, ka ūdens, kuru jūs dzerat, kļūst vēl daudz labāks! Vienkārši ūdenim pievienojiet medu. Jā, jā, jūs noteikti nodomāsiet sekojošo:

– medus satur daudz cukuru

– ar ko gan medus ir veselīgs?

Nebaidieties, medus patiesībā ir pat ļoti veselīgs. Katru dienu izdzerot glāzi silta ūdens ar medu, var stiprināt veselību un pat novērst dažas slimības. Jūs nepārklausījāties, tas ir iespējams, ja ikdienas ēdienkartē iekļausiet glāzi ūdens ar medu.

Medus samazina gāzu veidošanos

Iespējams, ka šī ir delikāta tēma… bet, ja nopietni, tad reizēs, kad jūs ciešat no vēdera uzpūšanās, glāze ar siltu medus ūdeni palīdzēs neitralizēt gāzes gremošanas sistēmā. Jau pēc neilga laika jūs sajūtīsiet atvieglojumu.

Medus stiprina imūnsistēmu

Tam piemīt spējas ievērojami paaugstināt organisma aizsargreakciju. Ieteicams izvēlēties organiskāku medu, lai būtu pārliecināts, ka ir iznīcinātas slimības baktērijas. Tāds produkts ir bagāts ar fermentiem, vitamīniem un minerāliem, kas jūs aizsargās no kaitīgajiem mikroorganismiem.

Medus izvada toksīnus

Silts ūdens ar medu ir viens no labākajiem organisma atlieku izvadīšanas veidiem. Uz redzēšanos toksīni, un esi sveicināta detoksikācija! Un noslēdzošais akords – pievienojiet nedaudz citrona sulas, un ūdenim būs urīnu dzenoša iedarbība, kas pastiprinās attīrošo efektu.

Medus padara ādu tīrāku

Tā kā medus ir dabisks antioksidants un tas izvada no organisma šlakas, tad tā lietošana padarīs jūsu ādu tīru un mirdzošu. Bet, cik fantastisku rezultātu sniedz paštaisīts mājas medus skrubis!

Medus palīdz samazināt svaru

Jūs noteikti brīnīsieties – medū taču ir tik daudz cukura! Jā, medū ir sastopams cukurs, bet tas ir dabīgs, un tas būtiski atšķiras no baltā, rafinētā cukura. Šis dabīgais cukurs daudz labāk apmierina vēlmi pēc saldumiem, nekā tortu, konfekšu, šokolādes vai kolas lietošana. Padomājiet, tā vietā, lai dzertu rūpnieciski veidotu saldo dzērienu, pamēģināt ūdeni ar medu, tad iespējams samazināt uzņemto kaloriju daudzumu par veseliem 64%!

Medus ārstē sāpošu kaklu

Silts ūdens ar medu ir mīļākais dzēriens ziemas periodā, lai nomierinātu sāpes kaklā saaukstēšanās gadījumā, turklāt tam piemīt arī sildošs efekts. Medus ir dabīgas zāles elpošanas ceļu infekciju un kakla saslimšanu gadījumos. Tāpēc, ja esat saķēruši iesnas vai esat saaukstējušies, tad ārstēšanā izmantojiet medu ( vislabāk organisko).

Medus normalizē cukura līmeni asinīs

Kā jau iepriekš tika teikts, medus patiešām satur cukuru. Bet tas nemaz nav tāds, kā parastais baltais cukurs – šeit sastopams fruktozes un glikozes savienojums, kas efektīvi palīdz samazināt gan cukura, gan arī holesterīna līmeni asinīs.

Medus samazina sirds saslimšanu risku

Flavonīdi un antioksidanti, kas atrodami medū, veicina sirds-asinsvadu saslimšanas riska samazināšanu. Pētījumi ir apliecinājuši, ka medus palēnina sliktā holesterīna (tas kaitē sirds veselībai un pat noved pie insulta) oksidācijas procesu cilvēka asinīs.

avots: all-4-woman.ru
 
Komentāri: 3
 1. medus 4 gadi ago

  Kāpēc obligāti siltu ūdeni? Auksts ir mazāk efektīvs? 😀 silts nav garšīgs

  • Lauma 4 gadi ago

   Silts ūdens labāk palīdz tā darboties kuņģim…. Vispār iesaka dzert regulāri siltu ūdeni

 2. Armands 4 gadi ago

  Nopērc iekš LMT gudros svarus un uzreiz sapratīsi, ka 80% cilvēka nesastāv no ūdens. Ir daudz, bet ievērojami mazāk.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?