unikalnij-recept-vosstanovleniya-sustavov

Es internetā izlasīju unikālu locītavu kustīguma atjaunošanas recepti mājas apstākļos. Tā ir tautas recepte, kas atjauno locītavu kustīgumu, kā arī noņem sāpes. Gribu padalīties ar šo recepti, varbūt kādam noderēs un palīdzēs.

Ņemam 300 – 400 gramus ķiploka, samaļam gaļas maļamajā mašīnā, ieliekam litra burkā, aplejam ar labu nerafinētu augu eļļu. 2 nedēļas nostādinām tumšā vietā, katru dienu saturu apmaisot. Iegūstam ķiploku eļļu. Nokāšam caur 3-4 marles slāņiem.

Lietošana:
sāpīgo vietu (piemēram kaklu mugurkaula augšdaļā)  iemasējam, līdz eļļa pilnībā iesūkusies. Apsienam ar siltu šalli un – uz gultu. Jau pēc pirmajām reizēm samazinās stīvums, kas tik ļoti raksturīgs locītavu saslimšanu gadījumos. Ārstēšanās kurss ilgst divus mēnešus. Nākamajā dienā varat ieiet siltā dušā, bet smaka pazūd. Tāpat varat iesmērēt rokas, ja ir problēmas ar roku kauliem. Un rezultāts būs tāds pats.

Kā gan darbojas ķiploku eļļa?

Ķiploks ir unikāls pretsklerozes līdzeklis. Tas ižķīdina sklerotiskos veidojumus ap sāpošo locītavu, kā arī asisnrites traucējumus ap sāpošo locītavu, tādējādi veicina veselības atjaunošanos.

Lietojot šo recepti, ir iespējamas kontrindikācijas. Pastāv tibetiešu locītavu attīrīšanas recepte ar ķiploku uzlējumu uz spirta bāzes. Bet tā neder, ja cilvēkam ir aknu, nieru vai aizkuņģa dziedzeru saslimšanas. Manis minētā recepte darbojas maigāk, jo ķiploks tiek nostādināt augu eļļā.

Ja šie orgāni ir stipri bojāti, tad tie, kā likums, liks par sevi zināt.
Vienkārši analizējiet un saasinājumu gadījumā – labojiet. Vai atceliet, vai pamainiet lietošanas shēmu, piemēram, samaziniet vienā reizē izmantojamo eļļas daudzumu. Vai arī sadaliet ārstešanās kursu, piemēram, nedēļu lietojiet, tad ievērojiet pārtraukumu, kamēr locītavas, kā arī aknas un nieres tiek galā ar šlaku izvadīšanu. Protams, ka ārstēšanu labāk veikt ārstējošā ārsta uzraudzībā.
Starp citu, iemasējot ķiploku eļļu roku un kāju kaulos, jūs tādējādi likvidējiet noberzumus, varžacis, papēžu sasprēgājušo ādu.

Lai laba veselība!

 
3 Comments
 1. Astra 5 gadi ago

  Sakiet-ludzu cik ta ella vajadziga-un vai si recepte-der ari cela sapem.Man sap celis-varbut varat ieteikt kadu labu recepti!Paldies!

  • Bri 5 gadi ago

   Diez kāpēc nevienam nepatīk atbildēt uz papildjautājumiem!
   Par eļļas daudzumu es domāju,ka jo mazāk eļļas tiks uzliets,jo koncentrētāks būs beigu iznākums-ķiploku eļļa. Jāuzmanās un jādarbojas pēc izjūtas,citu iespēju neredzu.

   • Redakcija 5 gadi ago

    Bet taču ir rakstīts, ka jāliek ir litra burkā… ne spainī, ne glāzē ne trīs litru burkā, bet gan litra burkā. Tātad lejiet eļļu tik daudz, cik litra burkā salien. Ņemot vērā to, ka saturs ir jāapmaisa, takā nelejiet līdz burkas malām.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?