13951736412-max-953

1.Aizmirstiet paškritiku un neapmierinātību. Vai jūs kādreiz esat redzējuši kaķi, kurš izjūt negatīvas emocijas sava izskata dēļ vai arī muļķību dēļ, kuras atļaujas periodiski pastrādāt? Jums jau ir visas rakstura iezīmes un ķermeņa daļas, lai jūs varētu sevi dievināt.

2.Pārstājiet nepārtraukti skriet. Kaķis mūk projām tikai tad, kad dzīvībai draud reālas briesmas vai kad ir ieraudzījis suni vai saimnieka slotu. Kaķis uzbrūk medījumam tikai tad, kad ir izsalcis vai viņam ir nepanesami garlaicīgi. Kaķis lec tikai tad, ja viņam vajag padarīt daudzveidīgāku guļošo dzīves veidu. Tāpēc beidziet nervozi skriet un pat sarežģītā situācijā – pastiepieties , nožāvājaties un dodoties 15 minūtes nosnausties.

3.Stop, paņemiet pauzi. Piemiedziet actiņas un sajūtiet to, ka atrodaties „šeit un tagad”. Kaķi – visīstākie meditāciju lietpratēji. Ja ieklausās viņu murrāšanā, tad var viegli sadzirdēt Visuma „OM”. Regulāri praktizējot jūs iemācīsieties apstādināt domas un filozofiski novērtēt situāciju.

4.Atrodiet sev teritoriju. Kaķi mīl slēpties īpašās vietiņās. Nevar tā īsti saprast, ar ko viņi tur nodarbojas – varbūt laiza rētas, varbūt domā par dzīves jēgu. Bet viennozīmīgi, personiskā telpa, kur var noslēpties no svešām acīm, dot iespēju atgūties, nomierināties un mierīgi par visu padomāt.

5.Ļaujiet sevi apskaut. Kad pēdējo reizi jums kāds glaudīja galvu, kasīja kaklu vai berza muguriņu? Ļaujiet citiem par jums parūpēties. Kaķi gan māk dot mājienu, kad ir pienācis laiks abpusēji samīļoties. Tie saimniekam velta uzmanību, pieglaužas, berzējas un izpilda tādas kustības kā rituālu.

6.Esiet pateicīgi visam, kas jūs ieskauj. Kaķi atrod izklaidi gan tajā, kas viņiem atrodas zem ķepas, gan tajā, kas ir viņu redzeslokā. Aktīvai, piepildītai dzīvei derēs gan mēbeles, gan avīzes, čības un dažādu sīkumu kaudze, kura tos var padarīt laimīgus. Tieši no kaķiem varam iemācīties novērtēt tagadni, nepārdzīvot par pagātni un nenoteikto nākotni.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?