dieviete.lv

Tessija – sešgadīga, bet ne pēc gadiem nopietna meitene. Reiz viņa dzirdēja savu vecāku sarunu par mazo brālīti Tedu. Viņa uzzināja, ka viņš ir smagi slims un vecākiem katastrofāli trūkst naudas viņa ārstēšanai. Tessija dzirdēja, kā tētis bezcerīgi noteica: ”Tagad tikai brīnums spētu izglābt mūsu Tedu.”.

Tad Tessija aizskrēja uz savu istabu, paņēma stikla burciņu, kurā glabāja visus savus ienākumus. Izbēra visu sīknaudu un ļoti rūpīgi to saskaitīja, pēc tam sabēra visu atpakaļ burciņā un skrēja uz aptieku.

Viņa klusītēm gaidīja, kamēr aptiekārs pievērsīs viņai uzmanību, bet viņš bija tik ļoti aizņemts ar citu cilvēku, ka mazo meitenīti pat nepamanīja. Tessija sāka šļūkāt ar kājiņu, lai pievērstu sev kaut vismazāko uzmanību. Bet reakcijas nekādas. Pēc tam viņa sāka skaļi klepot. Visbeidzot viņa paņēma monētu un sāka ar to dauzīt pa stiklu.

— Ko jūs gribējāt? – aizkaitinātā balsī jautāja aptiekārs. – Redziet, es runāju ar savu brāli no Čikāgas, kuru es neesmu redzējis vairākus gadus.
— Labi, bet es gribētu parunāt par savu brāli, – atbildēja Tessija tādā pašā tonī kā aptiekārs. – Ziniet, viņš ir ļoti, ļoti slims un es gribētu nopirkt brīnumu.
— Atvainojiet, ko?
— Viņu sauc Teds, un viņam kaut kas slikts aug galvā, un mans tētis teica, ka viņu tagad var izglābt tikai kaut kāds brīnums. Tātad, cik maksā brīnums?
— Meitenīt, mēs nepārdodam brīnumus. Atvaino, bet es tev nekādi nevaru palīdzēt, – atbildēja aptiekārs.
— Klausieties, man ir nauda un es varu jums samaksāt. Ja šīs naudas nepietiks, es dabūšu vēl. Tikai pasakiet cik tas maksā.
Lieliski apģērbtais aptiekāra brālis notupās pie meitenes.
— Tieši kādu brīnumu vajag tavam brālim?
—  Es nezinu, – nopūtās Tessija. – Es tikai zinu to, ka viņš ir ļoti slims un mamma teica, ka viņam ir vajadzīga operācija. Bet mans tētis nevar par to samaksāt, tāpēc es nolēmu izmantot savu naudiņu.
— Cik tev tās ir? – jautāja cilvēks no Čikāgas. – Viens dolārs un vienpadsmit centi, – noburkšķēja Tessija.  —  Tā ir visa mana nauda. Bet, ja vajag es varēšu dabūt vēl.
— Kāda sakritība, – vīrietis pasmaidīja. Vīrietis paņēma meitenīti pie rokas. – Es vēlos redzēt tavu brālīti, lai varētu saprast tieši kāda veida brīnumu viņam vajag.

Šis labi ģērbtais vīrietis bija dakteris Karltons Armstrongs, pazīstams ķirurgs, kurš specializējās neiroķirurģijā. Viņš veica Tedam operāciju pilnīgi bez maksas un pavisam drīz zēns atgriezās mājās pilnīgi vesels. Mamma un tētis bija laimīgi.

— Šis ārsts, – čukstēja mamma, – ir īsts brīnums. Interesanti, cik tas viss izmaksātu
Tessija pasmaidīja. Viņa precīzi zināja cik maksā brīnums… Vienu dolāru vienpadsmit centus un mazas meitenītes ticība brīnumiem.

avots: AdMe.ru
 
4 Comments
 1. brīnumam ticošā 4 gadi ago

  citāts no Bībeles…
  “Ļai jums notiek pēc jūsu ticības”

 2. brīnumam ticošā 4 gadi ago

  Citāts no Bībeles: “Lai jums notiek pēc jūsu ticības”

 3. Anonīms 4 gadi ago

  Jääää……….raudu…..

 4. Genesis 3 gadi ago

  Ja civeks grib dzivot bet liktenis spelejas Un atspelejas… kads saprot bet grib dzivot ka citi.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?