Ķiploks – fantastisks produkts, kura vērtīgās īpašības ir grūti pārvērtēt. Šim brīnišķīgajam dārzenim piemīt antibakteriālas īpašības, tas ārstē dažādas slimības, tajā skaitā dažādas saaukstēšanās, aterosklerozi un nieru slimības, stiprina kapilārus un ir lielisks adaptogēns.

Visas pasaules zinātnieki atzīst šī dārzeņa vērtību sirds un asinsvadu darbības uzlabošanai, jo eksperimenti pierāda, jo ķiploka lietošana palīdz noņemt spriedzi asinsvados.

Ķiploks organisma atjaunošanai

Ķīniešu medicīnā ķiploku izmanto, lai pilnībā atjaunotu organismu. Tam vajag sagriezt ķiploku daiviņu šķēlītēs, ielikt mutē un dzenāt to pa muti ar siekalām. Šo procedūru ir jāveic no rīta, kad tajā ir ”miskaste, apmēram 30 minūtes.

Ķiploka sūkāšanas efekts ir satriecošs. Siekalas ar vērtīgajām vielām nonāk asinīs, attīra limfu un asinsvadus. Tā pat ķiploks attīra mutes dobumu un smaganas vairs neasiņo.
чеснок во рту

Pēc procedūras ķiploku izspļaujiet, bet zobus iztīriet, lai likvidētu smaku. Ja zobu pasta nepalīdz, mēģiniet pakošļāt kafijas pupiņu, vai pētersīļa zariņu.

Kāpēc ķiploka daiviņa būtu jāsūkā, nevis jāēd?

 1. Ķiploks rosina apetīti.
 2. Attīra asinis
 3. Aizsargās no gripas epidēmijas un saaukstēšanās.
 4. Ļoti vērtīgs anēmijas gadījumā
 5. Ārstē hronisku bronhītu.
 6. Palīdz uzlabot nieru un urīnpūšļa darbību.
 7. Attīra ādu.

Ja tev ir grūti uzreiz visu daiviņu ielikt mutē, tad dari to pakāpeniski, pa vienai šķēlītei. Tā tavai gļotādai būs nedaudz vieglāk.

Sūkāt ķiploku ir vērtīgi cilvēka veselībai kopumā. Tikai viena daiviņa šī dārzeņa liks justies tev daudz labāk un būt veselai. Netērē laiku veltīgi un sāc ārstēties jau tagad!

avots: takprosto.cc
 
4 komentāru
 1. FILIPS 72 3 gadi iepriekš

  .Ķiplogs ir laba lieta ,tikai ne pirms iešanas sabiedrībā ,bet pieminēto mutes rīta ,,miskasti ”vari iztīrīt …paņemot
  mutē .. malku cepam eļļu un to kopā ar siekalām kulstīt kādu laiciņu līdz apnīk .,tad izspļaut ! Mutes dobums būs tīrs un mēle balta ,jo izvilkti tiks visi sārņi .

  • ince 3 gadi iepriekš

   Vesela mēle ir rozā nevis balta 😉

 2. Dace 3 gadi iepriekš

  Muļķības kkādas..ķiploks ok bet svilināt muti ar to nafig 😀

 3. dace1 3 gadi iepriekš

  rezultāts bija satriecošs – viņa kļuva brīva pilnīgi no visiem, jo no tās smakas NEVAR tikt vaļā….

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?