Angīna – ļoti nepatīkama slimība. Tā norit ar pastāvīgām sāpēm kaklā, kuras norijot tikai pastiprinās, organisma vājumu un augstu temperatūru. Ar šīs kaites ārstēšanu ļoti veiksmīgi tiek dažādi tautas medicīnas līdzekļi, jo tie ne tikai spēj ārstēt angīnu, bet arī nostiprina jūsu imunitāti. Piedāvājam jums vienu no šādām receptēm, kura jūs jau pēc 4 stundām atbrīvos no šīs likstas. Sastāvdaļas:

 • 1/2 glāzes kafijas dzirnaviņās samaltu ķimeņu
 • 1 ēdamkarote konjaka
 • 1,25 glāzes ūdens

Pagatavošana: 1. Izberiet ķimenes nelielā katliņā un aplejiet ar 1 glāzi ūdens. Vāriet 15 minūtes. Rezultātā jums ir jāiegūst viskoza maz, kas atgādina kafijas biezumus. 2. Nokāsiet novārījumu un pievienojiet vēl 1/4 glāzes ūdens un vēlreiz uzvāriet. Noņemiet no uguns un pievienojiet konjaku. Šis novārījums ir jādzer pa 1 ēdamkarotei ik pa 30 minūtēm. Jau pēc 2 stundām sāpes mazināsies un norīt jau būs daudz vieglāk. Pēc 4 stundām angīna jau būs pārgājusi. Smagākas saslimšanas gadījumā novārījumu var turpināt lietot. Tā ir katra brīva izvēle – ārstēties pēc sentēvu metodēm, vai lietot ķīmiskos medikamtus. Ja jūs māc šaubas, vienmēr kosultējieties ar savu ģimenes ārstu!

avots: takprosto.cc
 
3 Comments
 1. Olita Niedrite 4 gadi ago

  Pārbaudīts vairākas reizes, ne vienmēr ir bijis konjaks, dažreiz jel kāds cits alkohols, arī ķimenes ne vienmēr svaigas , šā gada, laimējies dabūt, bet 100% vienmēr ir palīdzējis pat ļoti smagā gadījumā, kad kakls bija pilnīgi ciet, siekalu riju ar asarām acīs, pēc 5 stundām sāpes jau bija tikko jūtamas, nākamā dienā krūzīti pabeidzu un vispār pārgāja. Bet es dzēru karoti ik pēc 20 min. tik ļoti gribējās lai ātrāk izbeidz sāpēt. Tās ir dabiskas zāles un neliela pārdozēšana ir nekaitīga.

  • Dievietei.lv 4 gadi ago

   Liels paldies par jūsu viedokli!

 2. sin4a 3 gadi ago

  man skiet proporcijas konjakam nav istaas??

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?