051414_1433_Findyourbes3

Vēl pirms pāris gadiem mums nebija alternatīvas: bija pieņemts iepazīties svētkos, ballītēs, kur sapulcējās vairāk cilvēku, uz ielas, darbā, skolā, paziņu lokā… Tagad katram no mums ir vairāk iespēju – tās mums sniedz Interneta tīkls. Iepazīšanās internetā mūsdienās ir ļoti izplatīts saziņas veids. Un tie cilvēki, kuri internetā meklē draugus vai pat mīlestību, nepavisam nav izmisuši cilvēki, kuri nevar sakārtot savu privāto dzīvi.  

Turklāt šādi netiek zaudētas asas sajūtas saziņas laikā ar nepazīstamo. Tehnoloģijas un inovācijas mūsdienās ir ļoti blīvi ienākušas mūsu ikdienas dzīvē. Visiem ir mobilais telefons, bet desmit gadus atpakaļ tas taču tika uzskatīts par greznību. Daudzi cilvēki vispār nevar iedomāties savu dzīvi bez interneta. Tagad jaunas iepazīšanās un attiecības nesākas ar divu cilvēku fizisku satikšanos, bet gan ar īsziņu vai saraksti sociālajos tīklos.

Sociālie tīkli sniedz iespēju iepazīties ar jūsu biogrāfiju, interesēm, gaumi un vēlmēm. Jebkurš cilvēks, kurš apmeklē jūsu lapu, var apskatīties jūsu fotogrāfijas, uzzināt jūsu mācību vai darba vietu, īsāk sakot, cilvēkam jau rodas par jums noteikts iespaids, pat neesot pazīstamam ar jums personīgi. Tagad ir daudz vienkāršāk atrast draugus ar interneta palīdzību, jo, sazinoties tīklā, var atrast līdzīgi domājošus cilvēkus, pie tam netērējot laiku un līdzekļus reālajām tikšanās reizēm.

Tagad atrodamas ļoti daudzas iepazīšanās mājas lapas, kur nepieciešams piereģistrēties un īsumā  uzrakstīt ziņas par sevi. Pēc tam var tūlīt pat ķerties klāt partnera meklēšanai. Var piereģistrēties kādam sociālajam tīklam, piemēram, Facebook vai Draugiem. Tur ir ļoti daudzas interešu grupas: kulinārija un lēcieni ar izpletni, ceļojumi un tamborēšana, fitness un ballīšu organizēšana – katrs atradīs tieši to, kas viņam ir piemērots, kā arī atradīs līdzīgi domājošus cilvēkus. Pēc tam iespējams turpināt saziņu arī reālajā dzīvē.

Pirmais iespaids par jums veidosies, balstoties uz jūsu aizpildīto anketu. Tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību anketas aizpildīšanas parametriem. Varat ielikt internetā jūsu labākās fotogrāfijas, tādējādi jūsu sarunu biedrs uzreiz zinās, kā jūs izskatāties. Protams, pastāv noteikti riski, kas saistīti ar iepazīšanos internetā, jo cilvēks otrpus ekrānam arī var izrādīties nepavisam ne tāds, par kādu uzdodas. Tāpēc ir jābūt pietiekami uzmanīgiem saziņā ar nepazīstamu cilvēku. Visā visumā, šī nodarbe ir pietiekami droša, jo jūs jebkurā laikā varat pārtraukt saziņu ar sarunu biedru, vienkārši izejot no interneta. Tādas pazīšanās ir operatīvākas, tām nevajag tērēt daudz laika, jo vienas dienas laikā varat iepazīties ar vairākiem cilvēkiem. Sarunājoties ar katru no viņiem, variet izvēlēties, ar kuru turpināt saziņu, bet ar kuru vairs ne. Galvenais ir nepārdzīvot un nebaidīties no iespējamām neveiksmēm.

Iespējams, ka neatradīsiet savu mīlestību virtuālajā pasaulē tik ātri, kā jums gribētos, bet jebkas šajā pasaulē prasa piepūli. Jūs būsiet ieguvuši saziņas prasmes, pārstāsiet baidīties no iepazīšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem, un varbūt satiksiet savu īsto un vienīgo nevis virtuālajā pasaulē, bet gan reālajā dzīvē.

avots: soulpost.ru
 
1 Comment

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?