25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Ko vīrieši domā un runā par sievietēm?! Visa patiesība atklāta šajā vēstulē… IZCILI!

 

nmuzh Viņas guļ mūsu T-kreklos, un tajos izskatās ļoti smieklīgi. Viņām patīk, ka viņas skūpsta bez liekiem vārdiem. Viņas gatavojas divas stundas, un pēc tam saka:”Nu redzi, cik šodien es ātri”. Viņām patīk, kad mēs uz viņu kājiņām uzvelkam zeķītes. Viņas nemāk kauties, bet vienmēr kopā ar mums jūtas drošībā. Viņas mums jautā, kādā krāsā viņām krāsot nagus. Viņas spēj aizmigt no masāžas visnepiemērotākajā brīdī. Viņām patīk, kad mēs glāstām viņu matus. Viņas ar apmierinātu skatu velk mūs pa veikaliem, lieliski apzinoties, ka tās ir mocības. Viņām patīk, kad viņas nēsā uz rokām, kaut arī vienmēr saka: “Liec mani zemē, esmu smaga”. Viņas kliedz un viņas kaitina, ja mēs tajā brīdī klusējam. Sīkās skandālistes  🙂 Viņām patīk, kad mēs viņām pērkam apakšveļu. Viņa atceras, kad būs 147 dienas kopš jūsu tikšanās. Viņas vienmēr grib, lai mēs atgriežamies 5 minūtes pēc strīda, un nekad tajā neatzīsies. Viņas visu laiku rakājas mūsu telefonos un greizsirdīgi jautā:” Un, kas tā tāda…?” Viņas vienmēr gaida mūsu SMS ar labas nakts vēlējumiem. Viņām ļoti patīk, kad mēs uzkopjam dzīvokli, mazgājam traukus un gatavojam vakariņas. Viņas vienmēr gaida  no mums palīdzību. Viņas ar draudzenēm staigā pa klubiem tāpēc, lai mēs uztrauktos un zvanītu ik pēc pusstundas. Viņām patīk kafija gultā un dušošanās divatā. Viņas uzskata, ka tas ir nāves grēk, ja mēs ko iebilstam par viņu svaru. Viņas stāsta draudzenēm VISU par mums. Viņas ķeras pie mums un aiztaisa acis, kad skatās šausmu filmu. Viņas vienmēr iet vannā tikai ar putām. Viņas ieslēdz skaļu mūziku, skraida pa dzīvokli apakšbiksēs un T-kreklā, krata matus, lēkā un dzied ar matu suku rokā tad, kad neviens to neredz. Viņas dažreiz nepaceļ telefonu, bet pēc tam saka, ka gulēja vai nedzirdēja. Viņas nevarētu dzīvot bez fēna vai matu taisnotāja. Viņas zina, ka mēs bez viņām vienkārši nevaram. Viņas ir viņās. Paldies viņām.

avots: cluber.com.ua 
 

19 KOMENTĀRI

 1. Ir grūti un nepatīkami lasīt rakstus, kuros ir daudz pareizrakstības kļūdu.. Liecina par autora paviršumu vai nekompetenci valodas jautājumos.

 2. pēc šī raksta izlasīšanas liekas, ka sievietes visu dara tikai, lai izpatiktu vai kaitinātu vīriešus.. drausmīgs raksts no autora.

 3. Kas te būtu tik izcils, kā minēts virsrakstā?
  Visi to tāpat zina.

  Bet pasniegts tā, it kā neviens nekad šīs lietas nebūtu pamanījis 😀

  Patiesībā garlaicīgi…

 4. ja šis brīnums ir patiess, tad, acīmredzot, galīgi neesmu sieviete.
  aizkustinošs raksts, no tik daudz saldsērīgām klišejām jūtu rodamies diabētu.

 5. Ir jaubtaisnība šajā rakstā. Tik nu bez matu taisnotāja un fēna var iztikt…bet tā trāpīts vairākos punktos…

 6. Man skiet ka galigi garam vis kas te rakstits, bet dazas lietas ir pareizi… Bet ja godigi parspileti vis te ir..

 7. Kaartejie negativie Latvieši. Tik īdat un pīkstat. Kaads pacenšas ko jauku izdarīt,bet jums tik kritika galvā. Manuprāt,raksts bija izdevies,pat ļoti,jo es kā sieviete varu to apstiprināt un mans puisis noteikti tāpat. Paldies autoram. 😉

 8. taas, kas saka, ka raksts ir muljkjiibas un nav nekaada sakara ar realitaati, nav atklaajushas sevii ieksheejo dievieti – to sievietes dalju, kas paraada muus tik daudzpusiigas un tieshi taapeec vienmeer tik interesantas viirieshu aciis 🙂

 9. Taas, kuras saka, ka raksts ir muljkjiigs un tam nav nekaada sakara ar iisteniibu, nav sevii atklaajushas to ieksheejo dievieti ar visiem untumiem un aushiibaam, kas muus padara tik dazhadas un interesantas viirieshu aciis:)

 10. Ļoti jauks un patīkams raksts. Lai arī, citi negrib to atzīt, bet 80% no visām pieminētajām, tā arī notiek. Žēl tos cilvēkus, kas vēl nav atraduši to otru pusīti, ar kuriem viņi var būt viņi paši, sievietes – maigas un neaizsargātas, vīrieši – atbalsts un siltums.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here