Cik grūti ir dažreiz saglabāt mieru, kad tev apkārt pastāvīgi ir stresa situācijas! Problēmas darbā, tuvinieku problēmas, laika trūkums, lai izdarītu visus ieplānotos darbus… Kaut nu varētu tikt prom no visiem un neko nedarīt! Nesteidzies norobežoties no apkārtējiem, vienkārši velti sev nedaudz laika un veic pašmasāžu.

Sen jau vairs nav noslēpums, ka, masējot vienus vai citus punktus, var tikt vaļā no dažādām nepatīkamām sajūtām. Nospiežot uz dažām “pogām” ķermenī, tu pat uzvarēsi savu pastāvīgo trauksmes un noguruma sajūtu. Nekādi ķīmiskie nomierinošie preparāti neaizstāst gadsimtiem ilgi veikto punktu masāžas tehniku!

1 (1)

Punktu masāža pret stresu

  1. Ja esi stipri noguris un nevari atslābināties, ar īkšķiem uzspied uz galvaskausa kaulu zem acīm. Turi pirkstus tādā stāvoklī 10 sekundes.
  2. Tu esi noguris no pastāvīgām bailēm no apkārtējo nosodījuma? Apsēdies, atslābinies un ar rādītājpirkstu uzspied uz punktu zem deguns. Pēc 20 sekundēm tu sajutīsi miera pieplūdumu.
  3. Masējot kreisās rokas mazo pirkstiņu ar labās rokas īkšķi un rādītājpirkstu, pie tam pakāpeniski virzoties uz tā pamatu, tu pārstāsi tik ļoti Pārbaudi!
  4. Vēl viens, pavisam vienkāršs veids, kā cīnīties ar nepatīkamajām stresa sajūtām – ar labās rokas īkšķi uzspiest uz galvaskausa centru.
  5. Izvieto pirkstu galus zem acīm, uz augšējā vaigu kaula punkta. Kusties pa augšējo vaigu kaulu līdz deniņiem, nedaudz uzspiežot. Jau jūti, kā paliek vieglāk?
  6. Stresa gadījumā der pamasēt augšējos auss punktus.
  7. Lūk, viņš – Nej-guaņ – vispazīstamākais punkts, ko masējot tu pavisam viegli tiksi vaļā no nepamatotas iekšējās trauksmes!

2

Velti sev pāris minūtes vienkāršai antistresa punktu masāžai, ja tevi nepamet trauksmes stāvoklis! Tici vai nē, bet šī metode iekļauj sevī austrumu gudrību, kas pārbaudīta jau tūkstošiem gadu!

avots: takprosto.cc
 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?