26 C
Rīga
ceturtdien, augusts 6, 2020

8 iemesli, kāpēc vajag biežāk nodarboties ar seksu

 

2013-12-27-shutterstock_147194561_dreams_cloud_sex

Ir labi iemesli, lai dzīvē nebūtu seksa, bet arī daudzi par labu seksam, raksta Vācijas sieviešu žurnāls “Brigitte”, kurš apkopojis astoņus iemeslus pārsteidzošus iemeslus, kāpēc būtu vairāk jāmīlējas.

1. (Gandrīz) jebkurai sievietei ir vēlme pēc seksa
Jūs tam neticat? Ikdienas stress, kaisle, kas pēc vairākiem gadiem attiecībās ir mazinājusies, atvases, kas pie tam slikti guļ…Jā, tas neveicina vēlmi pēc seksa. Taču tikai neliels skaits sieviešu cieš no “nevēlēšanās” nodarboties ar seksu. Seksa terapeite Zuzanna Sitari Rescio atklājusi žurnālam atziņas par sieviešu seksuālajām vēlmēm. “Kad sekss vairs nedod prieku, ir loģiski, ka sievietes vairs savas tieksmes neattīsta un kaut kad vairs nevēlas seksu”. Viņa uzskata, ka sievietes maz zina par savu pašu uzbudinājumu. Un tādēļ nevar izrādīt savam partnerim, kas viņai ir prātā. Ceļš uz seksuālo atbrīvošanas vispirms ved pie sevis paša. Terapeite iedrošina sievietes izzināt sevis, pieņemt nopietni savas fantāzijas, lai pēc tam tās  pārliecinoši izdzīvotu. “No sieviešu stāstiem uzzinu, ka daudzas sievietes seksā vienkārši spēlē līdzi,” saka terapeite.

2. Sekss ļauj sievietei starot
86 gadus vecā seksa terapeite Rūta Vestheimere vienreiz ir teikusi, ka, skatoties uz cilvēkiem uz ielas, viņa var pateikt, vai viņiem ir pilnvērtīga seksuālā dzīve. Un Lielā Seksa Dāmai to zina. Viņa ir uzrakstījusi 31 grāmatu par seksu. Viņa nevēlas ar šādiem izteikumiem izdarīt spiedienu, bet gan uzsvērt, ka sekss stiprina pašapziņu.

3. Tas ir nožēlojami, ja nav seksa
Tā saka rakstniece Eva Marija Cūrhorsta. Viņa skaidro, ka attiecībām sekss ir nepieciešams, lai tās funkcionētu. “Mēs piedzīvojam mīlestību caur mūsu ķermeni, nevis caur galvu.” Svarīgi ir arī atbrīvoties no domāšanas par sniegumu. Runa ir par pieskāriniem, par tuvību, par tuvības atjaunošanu. Savā grāmatā “Soulsex” autore parāda, kā pēc daudziem gadiem bez seksa iespējams atkal satuvināties.

4. Sekss ir veselīgs
Sekss stiprina tieši stiprina imūnsistēmu, samazina stresa līmeni, atņem sāpes, uzlabo miegu, ir labs priekš sirds un stimulē nervu sistēmu…Šis uzskaitījums varētu vēl ilgi turpināties. Mūsu ķermenim un dvēselei patīk sekss, iespējams, vairāk nekā mēs apzināmies. Kam ir sekss, tas labi rūpējas par sevi.

5. Sekss padara ķermeni slaidu
Retais nodarbosies ar seksu tikai sportisku iemeslu dēļ, taču fakts, ka ik reizi mīlēšanās laikā zaudējam 350 kaloriju, iepriecina papildus.

6. Ar seksu var nodarboties arī vienatnē
Sekss vienatnē arī ir sekss – to nedrīkst aizmirst. Jo sevišķi tāpēc, ka tas dod iespēju pavisam drīz izpausties jūsu vēlmēm. Ja jums tajā nepieciešamas izmaiņas, pamēģiniet dažādus vibratorus – galu galā šie mazie “mīļākie” var arī iedvesmot.

7. Sekss stiprina jūsu attiecības
Sekss ne tikai pāri “sakausē” kopā, jo tas (ideālajā gadījumā) abus apmierina, bet arī tādēļ, ka seksa laikā izdalās hormons oksitocīns. Tas rada par uzticības un drošības sajūtu.

8. Jūs tāpat domājat par seksu
Vienalga, cik daudz seksa jums ir, jums vienmēr parādās ilgas pēc tā. To ir parādījusi erotiskā romāna “Greja piecdesmit nokrāsas” veiksme. Ja kāds sapņo par mīlēšanos, tad kāpēc gan ar to vienkārši nenodarboties?

untitled

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!