l43-olio-food-110606141449_big

1. Ja jums ir pinnes, tad pagatavojiet krēmu: 4 ēdamkarotes sāls, 3 ēdamkarotes olīveļļas. Uzklājiet maisījumu uz sejas , turiet 3 – 5 minūtes, tad nomazgājiet ar siltu ziepjūdeni.

2. Pievienojiet olīveļļu ūdenim, kurā mazgājat rokas, nagu kutikulas paliks mīkstākas, bet roku āda saņems maksimālu daudzumu dabīgu, barojošu vielu.

3. Ja vienādās daļās sajauc olīveļļu un izkausētu vasku , tad sanāk vitaminizēts, mājās gatavots lūpu balzāms.

4. Tvaicējot seju, ūdenim pievienojiet dažus pilienus olīveļļas, tas mīkstinās ādu un rezultāts būs acīmredzams.

5. Ja ir pedikuloze, tad vajag matiem uzklāt eļļu un atstāt to uz vienu stundu, pēc tam matus izmazgāt ar šampūnu. Procedūras laikā mati tiek bagātīgi baroti ar dabīgu vitamīnu kompleksu.

6. Lai izvairītos no ādas kairinājuma, skujoties izmantojiet olīveļļu. Eļļa var tik lietota arī skūšanās krēma vietā. Tāpēc ir ieteicams olīveļļu lietot kā pirms, tā arī pēc skūšanās.

7. Ja jums ir sausi un lūztoši mati, vai ja arī tie tādi kļuvuši pēc matu krāsošanas, tad lietojiet olīveļļu. Uzklājiet to matiem visā to garumā un uzlieciet cepurīti, lai saglabātu siltumu aptiniet galvu ar frotē dvieli. Pēc 40 minūtēm izmazgājiet matus un apskatieties cik brīnišķīgi tie ir kļuvuši.

8. Lietojiet eļļu sejas skrubja pagatavošanai. Jums būs vajadzīgs sāls un cukurs, vispirms notīriet seju ar eļļu, tad masveida kustībām uzklājiet sāli un cukuru. Pēc procedūras noskalojiet rokas siltā ūdenī.

9. Jums būs viegli notīrīt meikapu, ja vates plāksnīti samitrināsiet olīveļļā.

10. Lai mitrinātu sausu ādu ir pietiekami, to katru dienu notīrīt ar olīveļļu.

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?