12 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Padomi kā iegūt taisnus matus bez taisnotāja izmantošanas

 

3

Kā zināms, matu taisnotājs bojā matus, taču tos bojā jebkāds palielināts karstums, ja mati netiek aizsargāti. Lūk veids kā matiem likt būt taisniem, neizmantojot matu taisnotāju un pēc iespējas samazinot matu bojāšanu. Lai gan katram cilvēkam ir atšķirīgs matu tips un tekstūra, tomēr ir daži soļi, kas var palīdzēt matiem būt taisniem.

 
1. Mazgā matus ar taisniem matiem paredzētu šampūnu un kondicionieri remdenā vai vēsā ūdenī.
2. Kad Tavi mati ir atbrīvoti no šampūna un kondicioniera vēlreiz skalo tos aukstā ūdenī, tik aukstā cik aukstā spēj noturēties, tādā veidā aizverot mata kutikulu.
3. Pēc tam, kad ar dvieli esi izsusinājusi matus, ieklāj tajos līdzekli, kas pasargā no karstuma iedarbības. Pēc tam uzmanīgi ķemmē matus ar retu zobu matu suku sākot no matu galiem un uz augšu.
4. Ieslēdz matu fēnu uz vidēja karstuma un žāvē tos ar pirkstiem braucot caur matiem. Pēc tam sadali matus 3-6 daļās uz žāvē katru daļu izmantojot apaļu matu suku gaisu pūšot matu augšanas virzienā no matu saknēm līdz galiem.
5. Līdz ko Tavi mati ir sausi, pārslēdz matu fēnu uz vēso gaisu un turpini pūst vēso gaisu uz visiem matiem izmantojot matu suku. Vēsais gaiss palīdz nofiksēt frizūru.
6. Ņem savu mīļāko serumu spožiem un mirdzošiem matiem un nelielu daudzumu iespied rokā un ieklāj matos sākot no matu vidus daļas līdz matu galiem.
 
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here