14 C
Rīga
sestdien, maijs 28, 2022

Viss, kas tev ir jāzina par Jaunavām. Kādas tās ir seksā, draudzībā un sadzīvē? Izlasi!

 

devy

Periods: 24 augusts – 23 septembris.
“Dzīve pūlī – nav mana izvēle” – šis sauklis visas dzīves garumā pavada doto horoskopa zīmi. Jaunavām nepatīk tusiņi, spīdumi, viņām nepatīk strīdēties, viņas nedzīvo ar brāzmām vai emocijām. Viņas dod priekšroku komforta zonai ,redzeslokā patur tikai “savus cilvēkus” un var izturēt daudz vairāk nekā jebkura cita horoskopa zīme. Stipri cilvēki ar cietu raksturu.
Jaunavas skaidri redz kādi trūkumi piemīt viņu sarunas biedram, kolēģiem, draugiem, paziņām un radiniekiem, bet ir aklas pret savām kļūdām. Pašas iedvesmoti kritizē, bet sev adresēto kritiku nepieņem nekādā veidā. Viņas nav egoistiskas, bet par “vientiesēm” viņas arī nosaukt nevar.

Sniedzam jums īsu vīrieša – Jaunavas raksturojumu: Auksts, Praktisks, Pašaizliedzīgs, Uzticams, Disciplinēts, Godīgs, spējīgs sevi upurēt, ja ir nopietni iemīlējies, Uzticams, Mīlams.

Īss sievietes – Jaunavas raksturojums: Sievišķīga, Punktuāla, Izmeklēta, Augstsirdīga, Seksuāla, bet ne vienmēr uzticīga, Gādīga, Pedantiska, māk turēt mēli aiz zobiem.

Jaunavas un darbs.
Jaunavām droši var piešķirt vimpeli “labākais mēneša darbinieks”. Viņas ir disciplinētas, punktuālas, kārtīgas un atbildīgas. Viņām ir svarīgi mīlēt to, ko viņas dara un viņām viss izdosies. Viņas ir uzmanīgas pret citu cilvēku novēlējumiem, tāpēc no viņām sanāk lieliski psihiatri, ārsti, šefpavāri, dizaineri, asistenti. Viņām nepatīk nekārtība, tāpēc viņas visu tur vajadzīgajās mapēs, kuras novietotas vajadzīgajos plauktos un vajadzības gadījumā, darba jautājumos, Jaunavas vienā mirklī atrod visu. Viņām nepatīk melot, tāpēc vēl godīgāku darbinieku jums būs grūti atrast. Ja jums rodas vēlēšanās pieņemt darbā Jaunavu – tad jūs nekad nebūsiet vīlušies savā izvēlē.

Jaunavas un mīlestība.
Vīrietis – Jaunava.
Viņa uzmanības parādīšana atšķiras no citām Zodiaka zīmēm. Viņš ir praktisks un neies velti tērēt laiku uz nevajadzīgu romantiku. Darbs viņam bieži vien izvirzās pirmajā plānā, bet tas nenozīmē, ka jūs viņam neesat vajadzīga. Vienkārši viņš zina, ka ir jūs ieguvis un mīlas frontē viņam viss ir kārtībā. Viņa jūtās nebūs “saspringtu lēcienu”, lieku greizsirdības scēnu vai nesaprotamu siltuma un aukstuma uzliesmojumu. Viss ir mierīgi, viss ir stabili.
Vīrietis – Jaunava pēc neveiksmīgām attiecībām bieži ieraujas sevī un aizveras jaunām attiecībām. Viņš kļūst neuzticīgs un uzmanīgs. Katra jauna vilšanās atstāj pēdas viņa dvēselē un viņš kļūst arvien prasīgāks pret kārtējām partnerēm. Viņš māk lieliski flirtēt, bet mīlestība tiecas tikai pēc kvalitātes, tāpēc flirts ar viņu parasti beidzas ar “neko”, ja jūs neesat izturējusi “kvalitātes kontroli”.

Sieviete –Jaunava.
Jaunava vienmēr izvēlēsies dvēseli, nevis maku. Viņa ir patiesu jūtu piekritēja, nevis materiālo labumu meklētāja. Nekādu scēnu vai saplēstu trauku. Viņa pienācīgi saņems jebkuru dzīves sitienu. Viņas skaidrais skatiens uz dzīvi neļaus partnerim aptīt viņu ap pirkstu. Viņa ir ar mēru gudra, ar mēru emocionāla, ar mēru atbrīvojusies. Viņā ir savāktas visas labākās īpašībās ideālās proporcijās. Ja jūs savas izredzētās priekšā esat nogrēkojies, tad atvainoties vajag lakoniski un par lietas būtību, viņa nemīl glaimus un ciena savu laiku. Makaroni viņai uz ausīm neturas, tāpēc pat nav vērts sākt viņai melot. Ja Jaunava ir izvēlējusies jūs, tad viņa ar jums būs līdz galam, galvenais – nelieciet viņai vilties. Rēķinieties ar viņas lēmumiem, domām, vēlmēm un jūs kļūsiet par laimīgu pāri, dzīvosiet bez skandāliem un itāļu greizsirdības scēnām.

Jaunavas un gulta.
Jaunavas ir pretinieki standarta pozām un scēnām savā gultā. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ciena oriģinālu un nestandarta pieeju. Viņas zina, ko nozīmē “labs sekss”, viņas dāvā visspilgtākās sajūtas un sniedz tik baudas, kuru jūs nekad neiegūsiet ne ar vienu citu Zodiaka zīmes pārstāvi. Jaunavas ļoti ciena savu ķermeni, savu seksualitāti, savu izvēli un savus partnerus. Viņas neguļ “ar ko pagadās”, Jaunavas dāvā savu seksualitātes pasauli tikai izredzētajiem. Bet šo dāvanu jūs baudīsiet ilgu laiku.

Jaunavas erogēnās zonas.
No visām Zodiaka zīmēm Jaunavas ir visvairāk jūtīgas vēdera zonā. Tas nozīmē, ka var izdomāt šai ķermeņa daļai visdažādākās pieejas: skūpsti, vaska pilieni, spalvas, ūdens strūklaka, ledus gabaliņi un citas oriģinālas, uzbudināšanas metodes. Atcerieties, jo vairāk uzmanības jūs veltīsiet Jaunavas vēderiņam, jo pateicīgāka viņa būs vēlāk.

Jaunavas un draudzība.
Šīs zīmes pārstāvjiem nav vajadzīgi padomdevēji, viņas paši zina ko grib un kur dodas. Tāpēc uz draugiem viņas skatās kā uz izklaides objektu. Jaunavām ir svarīgi izlādēties kopā ar draugiem, jo tad viņas pa īstam nolaiž tvaiku. Periodiski Jaunavām patīk padižoties un te lieti noder brīvās draugu ausis. Lūk, īstie iemesli, kāpēc šai Zodiaka zīmei ir vajadzīgas tuvas attiecības ar draugiem.
Jaunavas mīl patiesus un cēlsirdīgus cilvēkus, tāpēc ka mīl patiesas attiecības. Viņām nav īpaši daudz draugu, jo viņas vairāk ir vientuļnieces nevis skaļās kompānijas dvēsele. Viens īsts draugs un daži paziņas – tā izskatās ideālā Jaunavas draugu kompānija.
Jaunavām nepatīk ja kāds kāvējas. Viņas ciena savu laiku, tāpēc cilvēkiem nepiedod to faktu, ka viņas aizkavē un zog brīvās minūtes. Vēl Jaunavām nepatīk slinki un bezatbildīgi cilvēki, tāpēc, ja jums piemīt tādas īpašības, nav vērts veidot ar viņām kontaktu.
Pazīstamas personības Jaunavas: Čads Maikjs Marejs, Paulo Koelju, Tims Bertons, Klaudija Šīfere, Šons Konneri, Zemfira, Faina Raņevska, Bogdans Stupka, Māte Terēze, Johans Volfgangs Gēte, Maikls Džeksons, Kamerona Diaza, Ričards Gīrs, Aleksejs Čadovs, Selma Haijeka, Jevģēnijs Ļeonovs, Čārlijs Šīns, Beionse, Fredijs Merkūrijs, Pink un citi.

Svarīgi atcerēties.
Katrai Zodiaka zīmei ir savs raksturojums, kas apraksta personības iezīmes un uzvedību, bet katrs cilvēks ir individuāls un unikāls. Katram no mums ir svarīgi atcerēties, ka dzīvē akcents ir jāliek uz sevis apzināšanos un pašattīstību. Kādreiz, mums vieglāk ir visu vainu uzvelt dzimšanas datumam, nevis savaldīties vai meklēt risinājumu. Bet tas nenozīmē, ka horoskopi cilvēkiem kļūst mazāk interesanti.
Horoskopus lasīja, lasa un lasīs, tāpēc, lai iepazītu kādu “tuvāk” vai lai attaisnotu kādu muļķīgas rīcības iemeslu.
Rekomendācija: “Mīliet savus trūkumus un savu tuvinieku kļūmīgos soļos, jo tieši tas padara mūs par unikāliem un neatkārtojamiem cilvēkiem”.
Dzīvojiet jau šodien un apzinieties, ka katrs no mums ir brīvs savā izvēlē un savos lēmumos. Cieniet apkārtējos un tad jūs nesastapsieties ar “nesaderīgajām Zodiaka zīmēm”.

avots: cluber.com.ua
 

8 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here