original (1)

Ķīniešu tradicionālajā medicīnā ir termins “meridiāni” – tie ir kanāli, pa kuriem ķermenī cirkulē ci enerģija. Adatu terapijā tieši meridiāni tiek stimulēti, tiesa gan ārējie. Ir arī vēl iekšējie. Un, tā kā meridiāni ir saistīti ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, tad ar to palīdzību var ārstēt slimības.

original

Uz cilvēka kāju papēžiem atrodas aptuveni 7000 nervu galu, kuri pēc ķīniešu teorijas saistīti ar praktiski visiem organisma iekšējiem orgāniem. Tikai viena problēma – enerģija, kas plūst caur šiem meridiāniem, kļūst pasīva, jo mūsdienu cilvēki visu laiku valkā apavus. Tāpēc meridiāni ir pareizi un kārtīgi jāstimulē, un labākais veids, kā to izdarīt vai “sazemēties”, ir, stāvot uz zemes ar plikām kājām, vai arī izmantojot parastu sīpolu.

original (2)

Tālāk ķīniešu dziednieki iesaka sagriezt sīpolu šķēlēs kā desu ( var izmantot arī ķiploku), sīpola gredzenus ielikt biezajās zeķēs un nēsāt tā, lai gredzeni būtu cieši klāt papēžiem. Un iet gulēt. Bez meridiānu stimulācijas labākai ci enerģijas plūsmai, šī procedūra nogalina uz ādas virsmas esošās baktērijas, bet fosforskābe nokļūst asinīs un palīdz tās attīrīt.

original (3)

Vēl ķīniešu dziednieki neiesaka zeķēs izmantoto sīpolu un ķiploku ēdienā.

Interesanti, ka likt sīpolu zeķēs uz nakti bez visādas tur ķīniešu vēstures par enerģiju, iesaka arī mūsu tautas medicīnas speciālisti. Tiesa, ne, lai attīrītu meridiānas, bet gan kā līdzekli pret saaukstēšanos.

Secinājumi pēc šī paņēmiena izmēģināšanas:

  1. Jūs varat attīrīt savas asinis. To izdarīs sīpolā esošā fosforskābe.
  2. Visas kaitīgās baktērijas un mikrobi tiks nežēlīgi iznīcināti.
  3. Jūsu kājas nesmirdēs.
 
2 komentāru
  1. nu... 3 gadi iepriekš

    nu vispār jau ABĀS bildēs sīpols novietots LABI TĀLU no PAPĒŽA… ;P

  2. xxx 2 gadi iepriekš

    Vēderā gan ko mainīs!!!

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?