Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaungada ballei, aktuāls ir jautājums – kā saposties svētkiem? “Mazā melnā vakarkleita ir apģērbs, kas neiziet no modes, tā ir unikāla. Augumam atbilstīga melnas krāsas kleita lieliski nomaskēs ķermeņa trūkumus un izcels tā tīkamās vietas, savukārt tēla izteiksmīgumam to var papildināt ar mirdzošiem aksesuāriem,” stāsta modes un izklaides centra “Rīga Plaza” videopadomu stiliste Ieva Ivanova.

Skaties videopadomu par mazo melno vakarkleitu: https://youtu.be/Dsw04sYRmkY

Pirms došanās uz svinīgu balli, ciemos pie draugiem vai apmeklējot kādu brīvākas atmosfēras pasākumu, apģērbs vienmēr jāpielāgo attiecīgā notikuma vietai un laikam, nepazaudējot savu personīgo stilu. Starp citu, arī pārāk svinīga tērpa izvēle tiek uzskatīta par nepieklājīgu žestu un var radīt neveiklas situācijas. Gatavojoties saviesīgam pasākumam, stingri izvērtē tā norises vietu, laiku un nozīmību.

Kleitas izvēle darba pasākumam

Pošanās svētkiem ir pārvērtusies jau par sava veida tradīciju un kļuvusi par neatņemamu gada nogales sastāvdaļu. Ja vien nav speciālas vakara tēmas, tad mazā melnā vakarkleita būs nekļūdīga izvēle. Tas nav jāuztver burtiski, jo mazā melnā vakarkleita var arī nemaz nebūt melna. Baltā un melnā kombinācija ir klasiska vērtība, ar ko nekad nevar kļūdīties. Lai tērps nebūtu pārāk garlaicīgs, melnbalto variāciju vari radoši papildināt, pieskaņojot apjomīgu kaklarotu, interesantas kurpes un glancētu clutch” somiņu. Somas modeli izvēlies klasisku, lai to varētu izmantot arī citos pasākumos, turklāt vairākas sezonas pēc kārtas. 

Fotogrāfs: Mārtiņš Garais I www.garais.lv

Fotogrāfs: Mārtiņš Garais I www.garais.lv

Fliteru saskaņošana

Fliteri, kristāli, spīdumi – kad tad, ja ne Jaungada ballē? Šis ir vienīgais pasākums gadā, kad mirdzuma nebūs par daudz. Tomēr arī šādā gadījumā jāpiedomā, lai koptēls neizskatītos bezgaumīgs. Melna, spīdīga fliteru kleita būs aktuāls apģērbs klubam, koncertam vai citam aktīvam pasākumam. Ņem vērā – spīdumi jāsaskaņo pēc tonalitātēm, piemēram, melns ar sudrabu. Nedrīkst aizmirst par virsdrēbēm – tām jābūt vienotām ar kopējo tēlu. Uzpūstas dūnu jakas labāk pietaupīt braucienam uz kalnu, savukārt mini kažociņš būs lieliski piemērots šādai kleitai.

 Mēteļa izvēle pie gariem svārkiem

Pošoties īpaši svinīgiem brīžiem, kad ielūguma dreskods” pieprasa garo vakarkleitu, vari atļauties būt kreatīva un izvēlēties divdaļīgu tērpu melnā tonī no smalka auduma, pieskaņojot elegantus aksesuārus. Pie izsmalcināta auduma garajiem svārkiem nav pieļaujams vilkt zābakus – arī ne zamšādas vai auduma, pat uz tieva papēža ne. Jāizvēlas kurpes ar slēgtu purngalu un papēdi, kas ir 7–12 centimetrus augsts. Šādam komplektam ir būtiski pieskaņot mēteli, kas jāizraugās klasisks un no kvalitatīva materiāla, ar atbilstīgu kažokādas apkakli. Pie tērpa, kas sniedzas teju līdz pašai zemei, jāizvēlas mētelis, kas ir ne īsāks kā līdz celim, taču var būt arī garāks.

Par modes un izklaides centru “Rīga Plaza”

“Rīga Plaza” (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 49 000 kvadrātmetru lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tajā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā “Peek&Cloppenburg”, “H&M”, “Zara”, “Reserved”, “Mango”, “Mohito”, “Stradivarius”, “Monton”, “Douglas” u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls “Multikino” un izklaides centrs visai ģimenei “Fantasy Park”. Modes un izklaides centru pārvalda SIA “CBRE”, kas ir viens no pasaulē lielākajiem uzņēmumiem komercīpašumu pakalpojumu sniegšanas jomā ar vairāk nekā 370 birojiem 64 pasaules valstīs.

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?