23 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Piekrišana civillaulībām un vēl 32 sieviešu kļūdas

 

gb

Mēs visi esam dzirdējuši, ka jāmācās ir no svešām kļūdām, bet reālajā dzīvē, mēs pat no savām kļūdām nemācāmies.
Apmainoties ar daudzu sieviešu pieredzi, ņemot vērā savu, es sapratu, ka mēs atkārtojam vienas un tās pašas kļūdas, tieši tāpat, kā neaptveram ka kaut ko darām nepareizi.
Šajā rakstā gribu parādīt acīmredzamas, bet kādreiz, arī ne tik ļoti redzamas sieviešu kļūdas, kuras vienmēr aizved sievieti prom no viņas ceļa, neļauj sievietei būt laimīgai un veidot veiksmīgas partnerattiecības.

33 sieviešu kļūdu saraksts:
1. Ierosināt došanos laulībā. Man patīk, ko šajā sakarā saka Dž. Grejs: “ Ja sieviete steidzina notikumus, vīrietis inerces dzīts sāk spiest uz bremzēm”. Necentieties piespiest vīrieti, pat ja jūs šo kauju vinnēsiet, tad karu noteikti zaudēsiet. Vīrieši nepiedod piespiešanu.
2. Visu laiku domāt par precībām, nevis par to, kā kļūt par īstu sievieti. Uzskatīt, ka visas savas sievišķās īpašības parādīsiet tikai tad, kad parādīsies piemērota kandidatūra.
3. Piekrist kopā dzīvošanai, t. i. civillaulībai. Īstai sievietei tas nav pieņemami. Dzīve rāda, ka vīrietis var 10 gadus civillaulība pārbaudīt attiecības ar vienu sievieti un pēc pusgada iepazīšanās apprecēties ar citu sievieti. Civillaulība – tātad zemapziņā mēs nevēlamies veidot nopietnas attiecības.
4. Gaidīt, ka vīrietis padarīs jūs laimīgu bez jūsu piedalīšanās. Precēties nevis tādēļ, lai dāvātu mīlestību, bet tādēļ, lai vīrietis dāvātu mīlestību jums. Nenobriedusi sieviete zemapziņā vēlas, lai vīrietis attiecībās ar viņu, sniedz viņai to, ko viņa bērnībā nav saņēmusi no mammas. Bet tā ir ilūzija, kuru nav iespējams realizēt. Šī iemesla dēļ, daudzas laulības beidzas ar vārdiem “es viņu vairs nemīlu”, kaut gan īstenībā tas nozīmē – “viņš mani atteicās mīlēt tā kā mamma”. Tikai nobriedusi sieviete ir spējīga dāvināt mīlestību.
5. Uzstāt par bērna dzimšanu un vēlēties dzemdēt bērnu sev. Un pēc tam brīnīties, kāpēc pēc bērna piedzimšanas ir mainījušās attiecības, lasīt mūsdienīgos žurnālus un brīnīties, kādi vīrieši ir egoisti. Viņas aizmirst par šo kļūdu un tad vaino vīriešus.
6. Risināt vīriešu problēmas, teikt viņam priekšā, kas jādara, dot padomus. Sieviete nekad nedrīkst piedāvāt palīdzību, ja vīrietim tā būs vajadzīga, viņš to palūgs, labāk mācieties to pašas.
7. Pieprasīt, lai vīrietis uz pasauli raugās ar jūsu acīm, pāraudzināt.
8. Sākt strīdu, nepiekāpties un nerēķināties ar viņa viedokli. Kad jūs sākat strīdēties un nepiekāpties, jūs sevī ieslēdzat vīrišķās enerģijas, to sajūtot vīrietis sāk jūs uztvert kā vīrieti un sāk ar jums vienlīdzīgu cīņu, tāpēc nav jābrīnās, ka pēc tam ir jāsūdzas par roku palaišanu. Vīrietis nekad nepacels roku pret sievieti! Atcerieties to!
9. Manipulēt ar vīrieti (klusēšana, ultimāti, kaprīzes). Tie ir nenobriedušas sievietes instrumenti.
10. Pastiprināt vīrišķās enerģijas un neatvērt sievišķās. Neuzticēties vīrietim, bet visu darīt pašai.
11. Nezināt par vīrieša vajadzībām un tās neapmierināt.
12. Salīdzināt domās un skaļi savu vīrieti ar citiem vīriešiem.
13. Nosodīt, apvainot un pazemot vīrieti.
14. Runāt par vienlīdzību ģimenē. Ja jūs ar vīrieti gribat izveidot veiksmīgas attiecības, tad bez dominējošās vīrieša lomas atzīšanas tas neizdosies.
15. Aizmirst par sievišķīgo maigumu un uz vīrieša agresiju reaģēt ar agresiju, aizstāvēties.
16. Neticēt savam vīrietim, šaubīties par viņu, nenovērtēt viņa pūles, vienmēr būt neapmierinātai. Sieviete pieņem to, ko viņai dod, viņa nesāks apvainoties par to, ka saņēma mazāk, nekā vēlējās.
17. Nostādīt pirmajā vietā bērnus, pēdējā – vīru.
18. Izmantot vīrieti savu uzdevumu risināšanai (apprecēties, dzemdēt bērnus, nopirkt dzīvokli u. t. t.).
19. Regulāri pārbaudīt un kontrolēt vīrieti. Jūs esat sieviete, nevis kontrolieris.
20. Sākt domāt, ka seksuālas attiecības ir domātas tikai jaunajiem un laulībā tas nav galvenais. Jebkuram vīrietim ir nepieciešams fiziskais kontakts ar savu sievieti.
21. Nolikt sevi pēdējā vietā, ekonomēt uz sevis un vilkt visu uz ģimeni, upurēt sevi ģimenes vārdā.
22. Nerūpēties par savu ārējo izskatu, par mājas tērpa kvalitāti. Mēs iespringstam pirms iziešanas no mājām, bet atgriežoties, bieži vien uzģērbjam nonēsātas skrandas.
23. Nepieņemt vīrieti ar visiem plusiem un mīnusiem, visu laiku kasīties, “zāģēt”.
24. Apvienoties ar mammu pret vīru. Pastāvīgi staigāt pie mammas un sūdzēties – stulbs, nenobriedušas sievietes ieradums. Jebkurš vīrietis tādai sievietei būs slikts, jo mamma vienmēr būs labāka.
25. Uzmākties vīrietim ar jautājumiem, kāda ir viņa attieksme pret viņu un ko viņš domā par jūsu attiecībām? Pastāvīgi jautāt – vai tu mani mīli?, es neesmu resna? Vienīgais, kas slēpjas aiz šiem jautājumiem ir – es neticu sev, varbūt tu noticēsi? Vīrieši mīl pārliecinātas sievietes.
26. Uzskatīt, ka jūs varat iztikt bez vīrieša. Ja sieviete uzskata, ka var iztikt bez dārgakmeņiem, tad diez vai tie parādīsies viņas dzīvē. Bet ir sievietes, kuras uzskata, ka nevar bez tiem iztikt, tāpēc viņu dzīvē ir ne tikai dārgas rotas lietas. Sieviete sevi realizē attiecībās ar vīrieti.
27. Izteikt savu neatkarību no vīrieša un regulāri viņam to atkārtot. Būt pašpietiekamai un patstāvīgai. Nekas tā neievaino vīrieti, kā sajūta, ka viņš nav vajadzīgs.
28. Neapbrīnot vīrieti. Vīrietis visu dara priekš sievietes. Ja jūs neapbrīnosiet vīrieti, tad bieži vien atrodas citas, kuras to labprāt dara.
29. Būt pārāk atbildīgai, mērķtiecīgai, darbīgai, dzīvot ar prātu un zaudēt savu pievilcību.
30. Nepateikties savam vīrietim, uzskatīt, ka tas ir viņa pienākums darīt kaut ko jūsu labā.
31. Žēlot savu vīrieti, it kā viņš būtu mazs bērns un pārpūlēsies, ja jūs viņam nepalīdzēsiet. Šajā gadījumā jūs izslēdzat sievieti un ieslēdzat mammu.
32. Tā aizrauties ar “iztikas pelnīšanu dzīvei”, ka aizmirst par māju, mājīguma radīšanu tajā, ēst gatavošanu. No tādas sievietes mājas aizplūst siltums, mīlestība. Tādas sievietes telpā vienmēr parādās caurvējš un apkārtējie to jūt, viņiem nav omulīgi tādas sievietes mājā un pirmām kārtām jau vīrietim.
33. Veikt likmes uz veiksmi, karjeru, bērnu dzimšanu, uz dzīvokļu, māju pirkšanu un to labiekārtošanu, nevis uz sievišķību. Vienīgā sievietes realizēšanās viņas dzīvē – tā ir sievišķība, viss pārējais lielā mērā nav svarīgs. Pie Īstas Sievietes labklājība atnāk pati, bez piepūles

avots: cluber.com.ua
 

20 KOMENTĀRI

 1. Uzrakstiet kādreiz, ko sievietes dara pareizi, citādi šķiet, ka sievietes tikai kļūdās. Vai esat kādreiz redzējuši rakstu “Piekrišana laulībām un vēl 32 vīriešu kļūdas”?

 2. Civillaulība ir laulība, kas slēgta dzimtsarakstu birojā, nevis neoficiāla kopdzīve. Pēc šī raksta sanāk, ka sieviete nedrīkst piekrist laulībām ārpus baznīcas vai citas reliģiskas institūcijas

 3. Man liekas ka šis raksts pilnībā atspoguļo to kā ir patiesībā – tikai daži kā redzams nevar kamolu norīt – un vaino rakstus nevis sevi!

 4. SVEIKAS MEITENES! Beidzot ir sakariigs rakstinnss, ko dereetu visaam jaunaam un ne tik jaunaam meiteneem izlasiit! 🙂
  Vnk, ilgaak kopaa dziivojot , sieviete aizmirst , – buut vnk sieviete!
  protams, arii puissi nav bez vainas…
  Puissi un meitenes redz un saprot dazzaadi!!!! To der atcereeties! Un ssis rakstinnss to arii censsas izskaidrot!

 5. Civillaulība ir oficiala laulība, parakstīta dzimtsarakstu nodaļā. Kad beidzot pārstās lietot nevietā šo terminu.??Absolūti zūd raksta jēga !

 6. Jā, jā…. Sievietei jābūt maziņai, trausliņai, klusākai par zālīti, zemākai par zemi…
  Tikai Jūs aizmirstat, ka mūsdienās nav tie stiprie, gādīgie vīrieši – alfa tēviņi, kas vēlas veidot ģimeni un rūpēties pat to, apgādāt. Pilna pasaule ar izlutinātiem ņurņikiem, kuri ne īsti strādāt vēlas, ne ģimeni veidot, jo tā taču atņems viņiem to laiku, kurā varētu dzert un ballēties ar draugiem. Un jā, ļoti daudzi vīrieši Latvijā par daudz aizraujas ar alkoholu vai arī ir datoratkarīgie. Kad būs sievietei blakus īsts vīrietis, kuram ģimene būs pirmajā vietā, tad arī sieviete varēs uzvesties kā maiga būtne, kurai dzīves mērķis ir būt labais sievai un labai mammai. Šobrīd sievietēm ir jāvar viss – gan strādāt, gan rūpēties par ģimeni, gan bieži vien arī būt tā līdz galam nenobriedušajam vīrietim mammas vietā. Tad nu arī sievietes kļūst par dzelzs lē’dijām un nemaz nevar savādāk. Reti kura sieviete pa’metīs bērnus mājās un skries ar draudzenēm dzert kaut kur uz bāru, bet vīrieši gan tā ļoti bieži rīkojas.

  • 100% piekrītu! Tikai īstam vīrietim blakus būs īsta sieviete, citādi ar visiem šiem ,,ieteikumiem,, mums no jampampiņa jāizveido vīrieti. Tik un tā, darot to, mēs esam mātes lomā..jeb arī visa tā ņemšanās atgādina apiešanos ar jēlu olu! Ja man ir pie sāniem īsts, vīrišķīgs, nobriedis vīrietis, tad man automātiski gribas gan būt mīļai, gan pucēties, gan mājīgumu radīt, ēst taisīt u.tt. un arī galva nekad nesāp :))

 7. jā jā protams – sen zināmas visas vīrieša vajadzības…. ka tikai nopi…sties pa fikso. Idiotisms kaut kāds….

 8. “Vīrietis nekad nepaceļ roku pret sievieti”… Tātad, ja sit, pati vainīga. Pati savu vīrišķo enerģiju sakultivēja, viņu izaicināja… ejam tālāk… uzvilka pārāk īsus svārkus, pārāk daudz iedzēra, pārāk vēlu gāja mājās… Ai, Dieviete! Vēlu tev īsu mūžu, tu sētas pūšļotāja. Varbūt raksta autoram/ei derētu aizcilpot līdz kādam krīzes centram ( Marta, piemēram) un parunāt ar vardarbības upuriem. Dārgās dāmas, šī doma ir vīruss un tā sekas ir traģiskas. Sabiedrība, kura attaisno vardarbību nav civilizēta sabiedrība, lai ko arī nebuldurētu bīstamās mājsaimnieces.

  • Nepinies ar idiniem.Palasi You tube protams jrievu valoda ,uzlabo savas zinasanas par viriesiem,jo idini ir pilna pasaule.

 9. 29. Būt pārāk atbildīgai, mērķtiecīgai, darbīgai, dzīvot ar prātu un zaudēt savu pievilcību.
  vai būt bezatbildīgai, slinkai, muļķīgai un palikt pievilcīgai.
  dikti jau nu pareizi. vajadzīgs man vīrietis par tādu cenu…

 10. Kāpēc rakstīt kaut ko tik neaptverami stulbu? Tas laikam saprotams tikai “īstām” un “sievišķīgām” sievietēm.

 11. Varbūt ir punkti, kuriem var piekrist, bet es teikšu, ka 90% no tā nav taisnība. Man šķiet, pats teksta autors no sevis ir par daudz sadomājies, pieļauju domu, ka tas ir vīrietis, kurš te pauž visu to, ko pats grib saņemt. Bet zini, dzīvē tā nenotiek vienmēr, ne visas pilnībā izdabās (un izdabāt nevajag nevienam, cilvēkam sevi pirmajā vietā jānoliek, jāmīl sevi vairāk un tad visus pārējos!), bet šis raksts mudina sievietes nemīlēt sevi, apšaubīt sevi un kļūt par muļķēm, ar kurām vīrieši apejas, kā vien ienāk prātā. Kas attiecas uz to punktu, kur runa ir par vardarbību, tās vispār ir galīgākās muļķības! Jebkurš psihologs apliecinās to, ka, ja pret sievieti vīrietis paceļ roku, tā ir necieņa pret sievieti! Un vīrietim nav tiesības pacelt roku pret sievieti. Jā, tieši tā! Tiesību nav. Vīrietim ir jāmāk sevi savaldīt. Roku pacelšana pret sievieti nekādi neizpauž viņa vīrišķību, bet gan parada, cik tas cilvēks ir nožēlojams, jo paceļ roku pret to, kas ir vājāks. Vīrietim ir jāmāk arī saprast, ka sieviete ir arī cilvēks, kurai ir gan savas jūtas, gan viedoklis, kuru ir viņa tiesīga paust. Un jebkurš godīgs likuma pārstāvis apgalvos to, ka, ja vīrietis ir spējīgs pacelt roku pret sievieti, tad tā ir vardarbība, par ko var arī arestēt un pat sieviete uzrakstīt iesniegumu, lai vīrietis viņai pat tuvumā radīties nevar. Vispār sist nevienu nevar, jebkurā gadījumā tā ir vardarbība, neatkarīgi no dzimuma. Ja reiz raksti šādas glupības, iesaku pašam nobriest, skatīties un noskaidrot, ko nozīmē nobriedis cilvēks, vīrietis, sieviete!

  • Pievienojos! Arī radās sajuta,ka raksta autors ir vīrietis. Nedarīt vīrietim tā un nedarīt šitā. Bik dusmu parāva- varbūt lielai daļai”vīriešu” vispirms vajadzētu uz sevi paskatīties??? Esmu naiva un ne tuvu ideālam,bet savā dzīvē īstu vīrieti vēl satikusi neesmu. Visi kā bābas-pienes,padod,uķi puķi…

   • Pilnigi piekrītu!!!! Punkts-neteikt priekšā,nedot padomus-a ko darit ja tas āksts pats nesaprot un visu laiz galīgā tūtā-grimt kopā???
    Esmu nonakusi pie secinajuma,ka paļauties var tikai uz sevi. Mūsdienu vīrieši vairums ir lupatas

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here