-2 C
Rīga
svētdien, novembris 28, 2021

Sieviete – Zivis. Pašas sievišķīgākās no visām zodiaka zīmēm

 

ziv

Zivis – tās ir sievietes par visiem 100 %, līdz pat kaulam. Viņas ļoti novērtē, kad vīrietis sniedz viņām aizsargātības sajūtu, un vienmēr lutina to cilvēku, kuru mīl. Šajā ziņā neviena cita zīme sievišķībā nevar sacensties ar Zivīm!

Viņām patīk, kad viņu partneris pasniedz viņām krēslu, atver automašīnas durvis un šad tad, aizdedzina viņām cigareti. Un vēl vairāk viņām patīk, kad viņām saka, ka viņas ir skaistas un sievišķīgas. To, kas citām sievietēm liekas banāls, Zivis spēj patiesi novērtēt. Viņas var ar jums pavadīt visu dienā izklaides parkā un to vispār nenovērtēt, vai tas ir bijis banāli vai nē. Vai arī vienkārši pāris stundas nosēdēt pie galda, runājoties ar jums par visdažādākajām tēmām. Lai cik ilgi arī jūs nepazītu šo sievieti, viņa vienmēr dos jums iespēju izbaudīt savu sabiedrību tā, it kā jūs būtu pazīstami jau no skolas laikiem.

Viņas ir izteikti mīlošas, un vienmēr ir gatavas pārsteigt savu vīrieti. Viņas zina, kad ir jāuzvelk balta apakšveļa ar mežģīnēm, bet kad – kaut kas oriģinālāks. Un viņas vienmēr domā par to, kādas sekas var būt viņu izteiktajiem vārdiem. Kopumā, centīsies nepārkāpt jūsu robežas un aizskart jūsu jūtas. Tāpēc, ka viņas pašas ir jūtīgi un iespaidojami cilvēki. Vienkārši vārdi “Es tevi mīlu” viņām nozīmē daudz vairāk par iešanu uz dārgu restorānu.

Reti kurai Zivij ir ienaidnieki. Un, ja ir, tad parasti konfliktus viņi atrisina diplomātiskā ceļā.

Zivis ir mierīgas sievietes, nezināmu cilvēku sabiedrībā uzvedas nepiespiesti un atslābināti. Tajā pašā laikā pamana visus sarunubiedrus defektus un problēmas. Tā kā, ja jūs aizskarsiet Zivi, viņa atradīs veidu, kā likt jums pārstāt justies mierīgi.

Ikdienas dzīvē šīm sievietēm patīk komforts un bauda vairāk, nekā kaut kādas abstraktas “vērtības”. Viņu filosofiju var aprakstīt šādi: “Negribu būt miljonāre, bet gribu dzīvot kā miljonāre”. Viņām patīk atslābināties, nesteidzīgi izbaudīt saulrietus un skaistus skatus vest mierīgu, juteklisku dzīvesveidu.

Viņas nesatraucas par rītdienu, reti, kad uztraucas par to, ko darīs pensijā vai tamlīdzīgām lietām. Zivis dzīvo šeit un tagad, tāpēc viņas neuztrauc kaut kāda tur dzīves nenoteiktība. Viņas zina, ka turpmāk viss būs labi. Un, ja nebūs, tad tas nav svarīgi: kaut kā izķepurosimies!

No vienas puses, Zivis lieliski apzinās, ka cilvēku sabiedrībai ir arī tumšā puse, bet no otrās – lieliski spēj būvēt paši savu pasauli, kurā viss ir skaisti un lieliski. Neuztraucieties, ja jūsu sievai vai draudzene, kura dzimusi šajā zīmē, ir nolēmusies nolīst maliņā un veltīt laiku sev.  Tā viņai vienkārši ir tāda terapijas metode. Zivis to izmanto, kad nepieciešams attīrīt prātu no nepārliecinātības un bailēm.

Laiku pa laikam Zivis atzīst savu kautrīgumu un ievainojamību, bet dara to tikai ar tuvajiem cilvēkiem. Parasti jau viņas vienmēr cenšas izskatīties neatkarīgas un modernas. Nav nemaz tik viegli tikt cauri viņu aizsargmūrim: ir vajadzīgs viņas pārliecināt, ka jūs netaisāties viņas sāpināt.

Tipiskas Zivis runā lēni, apdomīgi, maigā balsī. Viņas spēj rūpēties ne tikai par sevi un savu dzīvi, bet arī par saviem draugiem un radiniekiem. Šīs zīmes sievietes visticamāk no sākuma jums izstāstīs par citu problēmām, nekā par savām. Viņām patīk būt novērtētām un vajadzīgām.

Kad jūs viņām žēlojaties, viņas parasti uzmanīgi uzklausa, bet pēc tam… bet pēc tam izstāsta jums par savām problēmām. Un jūs sākat saprast, ka arī viņām mēdz būt depresijas un vilšanās. Zivis ir jūtīgas, bet tikt līdz viņu sirdij nav nemaz tik viegli..

Vispār jau visas šīs īpašības padara viņas par lieliskām sievām. Tikai atcerieties to, ka nodot Zivis vai arī pārkāpt viņu intersēm nedrīkst: to viņas nekad nepiedod.

avots: pic-words.ru
 

8 KOMENTĀRI

  1. Ļoti precīzi.Tas ir par mani.Nedariet mums pār,vienkārši mīliet un par to jūs tiksiet atalgoti no visas sirds.

  2. Ļoti precīzi. Tas ir par mani. Nedariet mums pāri, ievērojiet mūs vai vienkārši mīliet un par to jūs tiksiet atalgoti no visas sirds.
    Tikai atcerieties to, ka nodot Zivis vai arī pārkāpt viņu interesēm nedrīkst: to viņas nekad nepiedod.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!