Sieviete – Svari. Ar šīm sievietēm ir lieliska saskarsme

Sieviete - Svari. Ar šīm sievietēm ir lieliska saskarsme
 

svar

Ja jums ir vajadzīga sieviete, kura var stundām ilgi pļāpāt par jebko pat tad, kad liekas, ka nu jau vairs tiešām nav, par ko runāt, tad izvēlieties tādu, kura ir dzimusi Svaru zīmē. Saskarsme un atbalsts – tas viņām nav skumjš pienākums, bet gan interesanta un noderīga nodarbe!

Svari ir laimes un līdzsvara cilvēki, viņi smaida aptuveni par katru trešo sevis izteikto teikumu. Šī sieviete burtiski staro no iekšpuses, un ir gatava apspriest ar jums jebkuru jautājumu!

Sievietes-Svari ir “salipinātas” no labsirdības, maiguma, taisnīguma, draudzīguma, spītības un neizlēmības. Viņas lieliski prot izrādīt savu sievišķību, prot ģērbties un piemeklēt apģērbu saviem vīriem! Turklāt, ja vajag uzrotīt piedurknes un izdarīt kādu vīriešu darbiņu, tad Svari ir gatavi izdarīt arī to! Un tajā pašā laikā nepazaudēs ne gramu savas sievišķības!

Pirms iziešanas uz ielas, sieviete-Svari obligāti uzkrāsos lūpas, pielabos frizūru un meistarīgi apsmidzinās sevi ar smaržām. Viss tiks kontrolēts. Un viņa ne tikai izskatīsies skaistāk, nekā bez grima, bet arī gudrāk!

Svari ir intelektuāli – gan vīrieši, gan sievietes. Pat tad, kad viņi nervozē, viņi izskatās pilnīgi mierīgi. Un turklāt viņi nezaudē spēju skaidri analizēt situāciju. Ja jums ir vajadzīgs naudas menedžeris-sadalītājs, tad vērsieties pie sievas. Viņa ar to noteikti apietas daudz labāk, nekā jūs!

Viņa grib sajust, ka jums ir vajadzīgs viņas viedoklis. Ka jūs esat gatavs apspriesties ar viņu un ieklausīties viņas vārdos. Sekojiet viņai, ja viņa gribēs nomainīt profesiju vai dzīvesvietu. Vai arī, kad vienkārši pateiks, ka jums abiem ir laiks atrast jaunus draugus.

Svariem patīk būt apkārtējo lokā, patīk savākt ļaužu barus uz ballītēm, dievina stundām ilgi dejot un priecāties. Viņu “dzīvelīguma” noslēpums ir tajā, ka viņi spēj vadīt savu enerģiju un to taupīt.

Šīs zīmes sievietes bieži atrod kopīgu valodu ar visdažādākajiem cilvēkiem. Pat ar tiem, kuri vienmēr ir saspringti vai neapmierināti. Tā kā Svariem obligāti ir vajadzīga harmonija visapkārt, viņi izdarīs visu, lai cilvēki ar negatīvu enerģiju vai nu mainītu noskaņojumu, vai arī pamestu zāli.

Ir jāatceras, ka, neskatoties uz stereotipiem, šīm sievietēm ir samērā liela vara. Viņām patīk, kad apkārtējie strīda gadījumā ir viņu pusē, viņām ir nepieciešams, lai tiktu atbalstīts viņu uzskats. Vienkārši viņas ir spējīgas paslēpt savu “dzelzs dūri” samta cimdiņā.

Kad ir jāpieņem svarīgs lēmums, Svari nepaļausies tikai uz prātu vai arī tikai uz emocijām. Viņām ir vajadzīgs gan viens, gan otrs, turklāt tikai tā iespējams pieņemt līdzsvarotu lēmumu.

Puiši-Svari vienmēr būt sieviešu-Svaru prioritāte. Tāpēc, ka viņa negrib slēpt no viņa to, ko domā pat tad, ja tas var izraisīt kaut kādus pārpratumus. Galu galā, ja jūs esat pajautājuši viņas viedokli, tad gribējāt izdzirdēt patiesību, vai ne tā? Pie tam Svari nekad nepasniegs jums savu taisnību rupjā vai neveiklā veidā.Viņi necieš apvedceļus, bet tajā pašā laikā zina, kā aizskart jūtas nevis visrupjākā veidā, bet tieši tik daudz, lai tas “nostrādātu”.

Svari bieži uzbrūk citu cilvēku pašvērtējumam, to pat nenojaušot. Sieviete, kura dzimusi šajā zīmē, bez vilcināšanās iedos jums recepti, kā tikt vaļā no taukiem uz vēdera vai arī, kā uzvarēt celulītu. Iespējams, ka kādu dienu viņa novedīs jūs līdz nervu sabrukumam, bet esiet pārliecināti: tas viss ir tikai ar vislabākajiem nodomiem.

Daži cilvēki uzskata, ka Svari ir pārāk egoistiski. Bet patiesībā viņi vienkārši augstu vērtē skaistumu, nevainību un patiesumu! Ja šie vārdi ar jums nekādā ziņā nav saistīti, tad diez vai jūs kādreiz kļūsiet par draugiem, un noteikti nekad nebūsiet mīļākie. Svariem nepatīk apzināti darīt pāri citiem, bet viņi arī zina, kad vajag piebremzēt un vienkārši pateikt “nē”.

Vienīgais sieviešu-Svaru trūkums ir viņu neizlēmība. Viņām patīk visus nesteidzīgos jautājumus atlikt uz ilgu laiku un, kad to ir sakrājies jau pārāk daudz, atrisināt visus uzreiz. Kad viņas steidzas, tad, kā likums, pieļauj kļūdas. Tāpēc viņu partnerim ir jātraucē viņām “vilcināties” ar svarīgu un sarežģītu lēmumu pieņemšanu. Un jāpalīdz viņām.

Apspiediet neizlēmīguma izpausmi savā sievā un jūs varēsiet būt pārliecināti: jūsu priekšā ir Dieviete! Unikāls cilvēks, kurš dāvās jums īstu dzīvi!

avots: pis-words.ru
 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!