24 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Sieviete – Ūdensvīrs. Mīl eksperimentēt un uzzināt daudz jauna

 

ūd

Ūdensvīri – sievietes ir tādas, kuras viegli iemīlas, bet vieglprātīgas viņas var likties tikai tādam cilvēkam, kurš nav iepazīstināts ar viņu dvēseles noslēpumiem. Patiesībā, ja viņas kādā pa īstam iemīlas, tad parasti šim cilvēkam ir uzticīgas mūžīgi. Bet jums ir jāatceras: šīs zīmes cilvēki augstāk par visu ciena savu personīgo brīvību. Tāpēc, ja jūs taisāties ievilkt viņas sadzīves un muļķīgas ikdienas cietumā, tad šis eksperiments gandrīz noteikti beigsies ar pilnīgi un totālu izgāšanos.

Ūdensvīriem jābūt brīvībai eksperimentēt un atklāt sev daudz kā jauna, paplašīnāt savu redzesloku. Ūdensvīrs ir nākotnes zīme, atklājumu un ģenialitātes zīme. Iespējams,ka šajā zīmē dzimuši visvairāk cilvēku, kuri ir izmainījuši pasauli. Lūk, tikai pāris piemēru: astronoms Galilejs, kurš apsteidzis savu laiku par simtiem gadu; elektriskās lampiņas izgudrotājs Tomass Edisons, biologs Čārlzs Dārvins, ASV prezidents Abrams Linkolns, cits prezidents – Franklins Rūzvelts, slavenais rakstnieks Frānsiss Bēkons… Sarakstu var turpināt un turpināt.

Ja viņiem šī brīvība netiek dota, viņi ātri nodziest. Un jūs viņos vilsieties.

No otras puses, varat būt pārliecināti par Ūdensvīriem kā uzticamiem padomdevējiem. Viņi vienmēr jums pateiks patiesību, lai arī kāda tā būtu. Un turklāt nekad nemoralizēs vai mācīs, kā jums jādzīvo.

Ja jūs vēlaties, lai jums blakām būtu cilvēks ar nenormālu kaisli un entuzisamu, tad izvēlieties Ūdensvīru. Kaisle ir visspēcīgākā viņu īpašība.

No vienas puses Ūdenvīri prot uzticēties loģikai un spriež salīdzinoši saprātīgi. No otras puses, viņi dievina romantiku, atzīšanos mīlestībā un filmas ar traģiskām beigām. Romeo un Džuljeta – tas vispār ir stāsts par viņiem. Tā kā, ja dzīvē jums ir vajadzīga ne tikai kaisle, bet arī mīlestība, tad sieviete-Ūdensvīrs ir tas, kas jums ir vajadzīgs. Viņa zina, kad viņas partnerim nepieciešams miers un harmonija, bet kad kaisle un prieka asaras.

Ūdensvīri nevar ciest neirotiķus. Nemīl tos, kuri pastāvīgi sabiezina krāsas un dramatizē.

Mīl ar acīm. Tas nozīmē, ka liels attālums starp jums un šo sievieti diez vai liks jums abiem mīlēt vienam otru vēl stiprāk. Viņu romāni ir intensīvi. Ja sieviete-Ūdensvīrs ir jūsos iemīlējusies, un tieši tagad – jūsu “konfekšu-puķu periodā”, tad viņa pastāvīgi pieprasīs jūsu uzmanību.

Ja attiecības tomēr ar laiku kļūs neciešamas, tad šīs sievietes raksturs neļaus viņai ciest bezgalīgi. Vienā jaukā brīdī viņa vienkārši “pazudīs naktī” un aizies neatskatīdamās. Viņām nepatīk drāmas un šķiršanās, tāpēc dod priekšroku šķirties ar cilvēkiem viegli un bez histērijām.

Ar visu to Ūdensvīri ir individuālisti, ap viņiem parasti ir draugu un pielūdzēju pulks. Tāpēc šīs zīmes sievietes var ilgi būt “vienas”, un turklāt par savu statusu nekautrēties.

Lielākā daļa šķirtās sievietes-Ūdensvīri tik un tā paliek laimīgas! Tāpēc, ka viņas spēj dzīvot, nepievēršot uzmanību apkārtējo spriedumiem un viedokļiem! Pret citiem izturas tāpat kā pret sevi: pieņem (vai arī nepieņem) tos tādus, kādi viņi ir. Un necenšas nevienu izmainīt! Viņām dažreiz liekas, ka vieglāk ir izmainīt pasauli vai Visumu, nekā vienu konkrēto cilvēku. Necentieties saprast vai arī atklāt šīs sievietes noslēpumu. Vienkārši mīliet viņu. Vai arī paejiet malā un netraucējiet to darīt citiem!

Ūdensvīri nevar ciest netaisnību. Un vienmēr ir šokā, kad satiekas ar to aci pret aci. Pēc dabas labsirdīgi un klusi, viņiem bieži patīk mest izaicinājumu sabiedrības viedoklim vai arī slepus sajūsmināties par dumpjiem. Tas, kas citiem liekas šokējošs un skandalozs, Ūdensvīriem ir vienkārši eksotika.

Lai ko arī jūs nestāstītu sievietei-Ūdensvīram, viņa noteikti iedziļināsies jūsu vārdu jēgā. Kaut arī jums var likties, ka viņa jūsu vārdiem nav pievērsusi nekādu uzmanību, un tieši tagad viņas domas ir “uz Mēness”. Vienkārši viņa jūs tādējādi māca vienkāršu patiesību: vajag rūpīgāk savākt informāciju un sagatavot argumentus. Savādāk ātri paliek garlaicīgi.

Ja jūs esat nodomājis uzsākt romānu ar Ūdensvīru, tad varat būt pārliecināts: pavisam drīz jūsu dzīve pāries citā, jaunā kvalitātē. Jums paliks interesantāk dzīvot, un jūs iemācīsieties novērot progresu. Tāpēc, ka šīs zīmes cilvēkiem nepatīk un viņi vienkārši nevar stāvēt uz vietas!

 

6 KOMENTĀRI

    • Kas tad tu esi pēc horoshopa ? Ūdensvīri ir labi cilvēki. Es esmu ūdensvīrs. Neciešu melus un apisējus vīriešus. Ūdensvīra zīmē ir pati galvenā

  1. Nu jaa,udensviri meitenes ir noslēpums,nevar saprast no viņām neko,vienmēr ieraugot nevar nolaist skatienu bet lkm gļēvas lai iesāktu sarunu..neko labu nesaskatu.

  2. Esmu vēzis,visu saprotu!Udensviri mēdz bieži nopētīt objektu kas viņai patīk,ienteresē..neuzdrošinās sākt sarunu pirmā! Uzturas lielos drauga pulkos,ballētāji,patīk ceļot,čakli..taču zēnus maina kā zeķes,intuīcija saka ka nav vērts,iznākums pilnīga 0

  3. Taisnība,kas teikts,ja pieļauj kādu kļūdu komunikācijā,tad tas ir neatgriezeniski,bet kā komentētājs teica,labāk par gabalu!Šaj zīmei ir jādod brīvību un kā sieva tā nebūs labākā opcija jo interesē pārāk daudzi cilvēki.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here