-10 C
Rīga
pirmdien, janvāris 18, 2021

Kuras zodiaka zīmes kļūs bagātas 2016. gadā? Katrs nopelnīs, ja vien darīs šo:

 

kzz

Katrs cilvēks sapņo par bagātību, jo ar naudu dzīvot ir vienkāršāk, nekā bez tās. Tāpēc, daudzi izmanto jebkuras iespējas, lai varētu prognozēt savas darbības vēlamā rezultāta sasniegšanai. Par to, kā rīkoties jebkurai zodiaka zīmei, lai pievilinātu veiksmi un kļūtu bagātam 2016. gadā, pastāstīs mūsu horoskops.
Astroloģiskā prognoze šim laikam periodam nepareģo konkrētas darbības, bet var sniegt padomu par to, kā dabūt veiksmi savā pusē. Fortūna spēlē lielu lomu naudas jautājumos, tāpēc ir svarīgi to neaizbaidīt. Speciālisti šajā jomā iesaka 2016. gadā nodarboties ar ieguldīšanu sevī – attīstīties garīgajā un profesionālajā jomā.

AUNS.
Šai zodiaka zīmei gads nebūs vienkāršs, tāpēc, ka neatlaidības vien, kura piemīt Aunam, būs nepietiekami. Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Veiksme būs kopā ar jums un dos par sevi zināt visnegaidītākajos brīžos. Lai palielinātu izredzes kļūt bagātam šajā gadā, iesakām, jums klausīties savā sirdī un savos tuviniekos.

VĒRSIS.
Astrologi saka, ka Vērsim ir labvēlīgs laiks sākt kaut ko jaunu, tikai nezināmu ceļu meklējumi ir spējīgi pievilināt veiksmi, lai varētu kļūt bagātam vai vismaz, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

DVĪŅI.
Lai kļūtu par materiāli bagātiem šajā gadā, Zvaigznes iesaka, kļūt bagātiem garīgi. Tas nozīmē, ka jūsu labklājībā būs atkarīga no labiem darbiem. Dāvājiet apkārtējiem mīlestību, gaismu, labestību un apmaiņā Visums dāvās jums to, ko jūs tik ilgi gaidāt – veiksmi.

VĒZIS.
Vēzim nav vajadzības šajā gadā meklēt veiksmi, tāpēc, ka tā būs viņam blakus. Iespējas kļūt bagātam jāmeklē ģimenē un tuvinieku atbalstā – tieši viņi ir spējīgi radīt Fortūnas auru, piedalīties nestandarta ideju un interesantu risinājumu meklējumos, kuri nākotnē jums palīdzēs kļūt bagātam.

LAUVA.
Zvaigznes piedāvā pievērst savu uzmanību apkārtējiem. Iespējams, ka to vidū ir cilvēks, kurš ir spējīgs palīdzēt realizēt jūsu visdrosmīgākās idejas. Zvaigznes saka, ka veiksme ir ieslēgta kādā radniecīgā dvēselē, kura pastāvīgi atrodas kaut kur tuvumā, bet kuru ir vajadzīgs pamanīt.

JAUNAVA.
2016. gads sola stabilitāti, tāpēc strauji lēcieni finansiālajā jomā nav gaidāmi. Veiksmei labvēlīga ir piesardzība – kļūt vairākas reizes bagātam – jums ir maz izredžu, toties jūs varēsiet saglabāt stabilus ienākumus.

SVARI.
Sinonīms vārdiem “ kļūt bagātam’’ šajā gadā jums ir – tas ‘’mainīsies’’. Zvaigznes sūtīs jums veiksmi, kura palīdzēs jums kļūt bagātam, bet tās gaida no jums izšķirošu rīcību darbā ar sevi. Šis gads kļūs par sevis analizēšanas laiku. Pieliksiet pūles pašizglītošanās jomā – tas palīdzēs nonākt pie veiksmes.

SKORPIONS.
Sarežģīto naudas jautājumu izdosies atrisināt ar lielāku varbūtību nekā pagājušajā gadā. Prognoze šim gadam ir ļoti optimistiska. Vienīgais, ar ko ir jābūt piesardzīgam – tie ir jūsu nelabvēļi, kuru domās ieklausīties kategoriski nav ieteicams. Zvaigznes lūdz jums noticēt sev vēl vairāk nekā iepriekš.

STRĒLNIEKS.
Jūsu dotībām ir milzīgs potenciāls, bet šajā gadā ir iespējams, ka daudzi jums traucēs, jauks ceļu. Ievirzīt savus spēkus vajadzīgajā gultnē jums palīdzēs tikai intuīcija. Ieklausieties sevī, nevis apkārtējos – tad veiksme palīdzēs jums kļūt bagātam un laimīgam.

MEŽĀZIS.
Gada sākumā Fortūna jums sekos noslēpusies aiz mākoņiem, bet palūkosies uz jums un uzsmaidīs, tikai gada vidū. Astrologi līdz vasaras vidum iesaka darīšanās būt uzmanīgam. Gada beigās noķert veiksmi jums būs daudz vieglāk, labvēlīgi būs darboties no visa spēka. Gada sākumu var veltīt ģimenei un atpūtai.

ŪDENSVĪRS.
Galvenais Ūdensvīru veiksmes avots šajā gadā ir tuvinieki un ģimene. Ieklausieties radiniekos, viņu intuīcijā un padomos, tie nebūs lieki. Turklāt, lēmumus finansiālajos jautājumos jāpieņem ļoti apdomīgi, nevis strauji, jūtu iespaidā.

ZIVIS.
Lai kļūtu bagātas, šajā gadā horoskops iesaka jums nodarboties ar darbu plānošanu jau no janvāra, lai 2016. gada beigās īstenotu savas ieceres pēc iespējas veiksmīgāk. Jūsu veiksme būs kopā ar jums, lai to neaizbaidītu, vajadzīga būs vēlme strādāt.
2016. gadā gandrīz visas zodiaka zīmes sagaida nelielas grūtības ar kurām galā tikt palīdzēs veiksme un cītīgs darbs ar sevi. Veiksme sadarbosies ar jums, bet tai ir nepieciešams parādīt, ka jūs esat tās vērti. Mēs vēlam jums kļūt bagātiem 2016. gadā un virzīties pa karjeras kāpnēm.

Veiksmīgu 2016. gadu!

avots: dailyhoro.ru
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!