Tumšie loki, vai maisiņi zem acīm.. Šī ir problēma ar kuru ir saskārusies ikviena no mums. Tāds sīkums var pamatīgi sabojāt jūsu izskatu, vai pat padarīt jūs vizuāli vecāku. 

Tumšo loku zem acīm parādīšanās iemesli var būt daudz un dažādi. Izplatītākie no tiem ir banāla neizgulēšanās, vai pārmantotība. Nav nekāds brīnums, ka daudzi kosmētikas ražotāji mēģina atklāt brīnumlīdzekli, kas jums palīdzētu ar šo tikt galā. 

 

Pirkto krēmu sastāvā ir ļoti daudz ķīmisku vielu, kas var kaitēt jūsu maigajai ādai ap acīm. Šai receptei ir nepieciešamas tikai trīs sastāvdaļas un proporcijas jūs variet piemeklēt individuāli. 

Kā atbrīvoties no tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm 

глаза

Tev vajadzēs

  • kafijas biezumus
  • kokosriekstu eļļu
  • maltus melnos piparus

Lietošana

  1. Plaukstā sajauc visas sastāvdaļas.
  2. Ar pirkstu galiņiem rūpīgi uzklāj iegūto masu uz ādas zem acīm. Pacenties netrāpīt acīs un labāk neklāt tām pārāk tuvu. 
  3. Masu atstājiet uz 5-10 minūtēm, kamēr tā apžūst.
  4. Ādu notīri ar mīkstu drāniņu un siltu ūdeni. 

Kafija noņems iekaisumu, pipari stimulē asinsriti, bet eļļa aizsargā ādu un palīdz visām vērtīgajām vielām ātrāk uzsūkties. 

Procedūru ir ieteicams veikt 2 reizes nedēļā. Kafija un melnie pipari ir lieliski antioksidanti, kas palēnina ādas novecošanos, padarot to tvirtu un veselu. 

avots: takproto.cc
 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?