24 C
Rīga
svētdien, augusts 14, 2022

Vissliktākās meitenes pēc horoskopa zīmēm

 

zodi

Visas meitenes ir mazliet sliktas. Bet, tas cik ļoti viņas ir sliktas ir atkarīgs no Zodiaka zīmes. Atrodi sevi un savu draudzeni.

 

MEŽĀZIS
Burvju vārdiņš Mežāžu meitenēm – ‘’paškontrole’’. Ārēji viņas vienmēr cenšas turēt sevi rokās, bet viņu iekšpusē var plosīties īsts kaisles ugunskurs. Sapņo satikt īstu vīrieti un nāvīgi baidās iemīlēties. Šīs pārmērīgās piesardzības dēļ bieži vien izdara nepareizo izvēli un pēc tam likumsakarīgi cieš. Negaidiet no viņām pārmērīgus jūtu uzplūdus, pat ja meitene – Mežāzis mīl, viņā no visiem spēkiem centīsies izlikties, ka jūs esat viņai vienaldzīgs. Izkausēt viņas ledus fasādi – darbs profesionālam psihologam vai akli mīlošam un cerību nezaudējošam darbonim. Tāpēc, ja tu sapņo par kaislīgām romantiskām attiecībām ar maigu atzīšanos mīlestībā – tad tu esi atnācis uz nepareizo adresi. Tomēr, uz viņu vismaz var paļauties.

ŪDENSVĪRS

ZIVIS

AUNS

VĒRSIS

DVĪŅI

VĒZIS

LAUVA

JAUNAVA

SVARI

SKORPIONS

STRĒLNIEKS

 

22 KOMENTĀRI

  1. Skorpions…..ĻOTI GREIZSIRDĪGA? nē , ne vienmēr tas ko rakstra ir taisnība, un vispār ne jau horoskopa zīme nosaka , kādi mēs cilv;eki esam.

  2. Jā,protams. Manu raksturu nosaka horokopa zīme. Protams. Pēc zīmes esmu Vēzis un 99% gadījumu par šo zodiaka zīmi raksta tikai bullšitu,tāpēc kārtējais raksts,kurš ir balstīts uz zodiaka stereotipiem,kā jau visi horoskopi un to raksturojumi Internetā.

    BŪūū.

  3. Esmu apsēsta ar maigumu un pieprasu to no sava vīrieša nemitīgi! Glāsti, maigums – tas ir ļti svarīgi!

  4. Nu nezinu, kur visi izrāvuši, ka Vēži ir raudulīgi? Cik es Vēzenes pazīstu, nu nav tā. Reizēm ir pat skarbākas un izturīgākas kā citas sievietes. Tā, ka nevajag.

  5. Par versi gan lai ka negribetos bet nu ir jau taisniba…ja versim uznak dusmas,tad tur taisnibu labak nemeklet…ta bus tikai versim…i nebaidos to atzit nemaz ka te vairums!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here