fonstola.ru-134275

Ļoti bieži tiek spriedelēts par to, kad tad sieviete skaitās resna un, kad nē? Eļļu ugunī pielej Aberdeenas universitātes, Skotijā, zinātnieki.  Viņi apgalvo, ka ir noteikuši tiešo saistību starp sievietes augumu un seksualitāti…

Protams, gudrie prāti runā skaitļos. Redziet, vīrieši vienmēr sajūsmināsies par sievietēm, kuru ķermeņa masas indekss būs robežās no 22.8 līdz 24.8.

Vienkāršāk izsakoties, tās ir meitenes ar 165 cm augumu un 65 kg svaru. Proporcijas nebūt nav kā modelēm. Bet zinātnieki ir ļoti pārliecināti par savu viedokli. Jo tieši sievieti ar šādiem auguma parametriem, neskaitāmos eksperimentos ir izvēlējušies vīrieši. 

avots: gigamir.net

 

 

Atstāt komentāru

20 Komentāri ieslēgt "Tika nosaukts pats seksuālākais sievietes svars un augums. Beidzot ir uz ko tiekties!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Saule
Viesis
Saule

Jauki,man ir 1.64, un 64kg.

...pff...
Viesis
...pff...

Savu augumu (garumu) nav iespējams mainīt…kādu daba devusi,ar tādu jādzīvo… Tāpēc,ka esmu 1.58m gara/īsa un sveru 58kg,vai būšu tā neseksīgā? Normāli esat?! Sievietei galvenais būt mīlētai…tad arī viņa jūtas skaisti… Seksismam nav nozīmes…un,kāda jēga,kad pakaļ skrien veču bars,ja jau esi tā ideāli seksīgā sieviete…kā veci vilki pakaļ glupām aitām…

narcise
Viesis
narcise

Ja es ar savu auguma garumu 1,64 svērtu ap 65 kg būtu tāda resnule,ka pakustēt nevarētu.Pēdējās muļķības,jo viss ir atkarīgs arī no kaulu un muskuļu svara,kas katram cilvēkam atšķiras,manā gadījumā ideālais ir 54 kg

......
Viesis
......

Nu nav tiesa. Pirms 6 mēnešiem laidu pasaulē meitiņu. Man ir 1,63 un sveru 76 un nevarētu teikt ka nevaru pakustēties. Un baigā resnule ar nejūtos. 😀 varu pat kalnus gāzt.

alise
Viesis
alise

sveetais gals….nu ka jau zinams-viriesiem nepatik plikus kaulus grabinat un tirs spekis ari nevisai…galvenais lai pupi ir un dupsis kur iegrabties:)

alvils
Viesis
alvils

Taisnība Tev Alise

Dace
Viesis
Dace

Hahaha, man tieši šādi cipari bija pirms pusgada, un nu es teikšu, ka ļoti neseksīgi izskatījās, jo tie ir apmēram 10 lieki kilogrami tauku, kuri bija ērti iekārtojušies uz mana vēdera.

Kaukas
Viesis
Kaukas

Man ideals scars bij 62..kg. Augums 1,65. Aizbraucu stadat arzemes paliku 49 kg sausmas. Tagad atkal 54 kg mazak saku skriet un jutos labi.

Pele
Viesis
Pele

Pilnīgi slimi . Es esmu 1.57 un sveru 47kg . Uz šo ierakstu skatoties , es tagad kaut kāda neriktīga esmu ? Normāls sievietes svars ir -110 no viņas auguma .

Nesaprotu
Viesis
Nesaprotu

Tad jau apaļās un garās vispār var iet nezin kur. Man augums 175cm un svars 82kg. Zinunka pa daudz, bet nu galīgi absurds.

ideāliste
Viesis
ideāliste

Man pilnīgi vienalga esmu gara un sveru ta ka man jasver , tā kā es esmu sev ideāla ,tapat kā mēs visas , ne ko pielikt , ne ko atņemt.

Mjav
Viesis
Mjav

Man ir 1.65cm un 65kg , tas ir normāli ,pate esu tieva , puišiem vienmēr iekrītu acīs ??

hhh
Viesis
hhh

Suņa murgi!

Anonīms
Viesis
Anonīms

ok.esmu 177cm tad es vispar netieku izskatiita 😀

es
Viesis
es

Stulbās vecenes! Masas indekss neziniet kas ir?
Pilnīgs tupums. Var būt 1,65 un pat 70kg
ja ir smuks trenēts dibens un krūtis, tad 54 toc nevar svērt 😀

Čipsis
Viesis
Čipsis

Jau izkalusàs seksîgi, varu tikai pieskriet šim pètījumam,ko dāmas te cepjas… Par vīriešu gaumi!!?:)))
Man augums ir 169 un svars 65 ideāli viss, krūtis, dupsis un par vīriešu uzmanību savā dzīvē vienmēr ir bijusi piekrišana;)))es neesmu resna, kustos ātri, kāpju kalnā un man ir divi bērni… Man liekas vecie standarti sen vairs nav normāla vīrieša gaumē, pat ja kādai dāmai liekas kad domā citādi… Varu saderēt tieši Tavs vīrietis atskatīsies uz mani;)))

Anna
Viesis
Anna

Ka pie 1,65 ar svaru 65 kg var but tieva?
Es pie 1,75 ar 65 biju gana apaliga pec berna,tagad 58kgbirbpilnigi ok,bet garuma starpiba 10cm

Anonīms
Viesis
Anonīms

nu,sāksim ar to,ka tas ir apkopojums….neviens te neraksta,kas ir ideāls,bet gan par to,ka eksperimenta laikā vīrieši izvēlējās pēc izskata pievilcīgas un tā nu sanāca,ka lielākā daļa izvēlējās tādas meitenes,bet ir jau arī citi vīrieši.

Dans
Viesis
Dans

Esmu puisis 164 cm garš? Man jau ir 19 gadu. Esmu garš vai vidējs? Klasē no 30 civēkiem esmu pats garākais… Mācos 11 klasē. Mācos Rīgā.

Luīze
Viesis
Luīze

Man ir 1.83 un sveru 52…kas es kkds monstrs?

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?