00

Ir dzērieni, kuri lieliski piestāv kāda cilvēka raksturam, bet absolūti nepiestāv citam cilvēkam un otrādi.  Ar zodiaka zīmēm un dzērieniem ir tāpat – atbilstoši katras zodiaka zīmes raksturam, ir kāds dzēriens, kurš tām ir vispiemērotākais.

Auns – Šņabis

Šņabis ir ideāls dzēriens, ja ir luste uz jauniem piedzīvojumiem. Un Auni piedzīvojumus mīl, ai, kā mīl. Turklāt šņabis der jebkuram pasākumam un var tik lietots n-tajos veidos.

Vērsis – alus

Vērši parasti ir tie, kuri nemīl pārāk daudz uzmanības, kura vērsta uz viņu pusi. Vēršiem daudz labāk patīk draudzīgas pasēdēšanas ar nelielu iedzeršanu un uzkodām. Tādēļ Vēršiem labākais dzēriens ir alus, tas lieliski palīdzēs nolikt malā dienas pārdzīvojumus un neveiksmes. Svarīgākais, lai alus ir auksts!

Dvīņi – Tekila

Dvīņiem patīk kustība un dejas. Lielākais Dvīņa prieks? Kārtīgi izkustināt dupsi uz deju grīdas un tekila šādu mērķu īstenošanai būs labākais palīgs. Dvīņi spēj atklāt arvien jaunas un jaunas nakts izklaižu virsotnes, tādēļ ir lieliski sabiedrotie jebkurā pasākumā.

Vēzis – Džins

Vēži ir raksturīgi ar savu temperamentu un visai biežo melanholiju. Džins savukārt ir mazliet noslēpumains dzēriens – dzirdējuši par viņu ir daudzi, daudziem viņš arī patīk, bet no tiesas izbaudīt prot tikai retais. Džins palīdz Vēzim saglabāt zināmu noslēpumainības plīvuru un turklāt – kopā ar toniku garšo lieliski.

Lauva – sarkanvīns

Lauvas – harizmātiskie līderi. Šiem cilvēkiem alkohola izvēle ir arī prestiža jautājums. Un vīns (protams samērīgos daudzumos), var dot neticamu daudzumu baudas. Lauvas izbaudīs izturētu vīnu, Merlo vai Pino šķirne būs vislabākā izvēle. Šādu vīnu izvēle ne tikai atklāj cilvēka labo gaumi, bet arī uzsver viņa sociālo statusu.

Jaunavas – baltvīns

Baltvīns ir domāts draudzīgai pasēdēšanai, draugu lokā, kuri viens otru labi pazīst. Kad ar draugiem tiek rīkota kāda pasēdēšana, alkohola izvēle nereti tiek nodota tieši Jaunavas rokās un tā kā Jaunavas ļoti labi atpazīst labu, kvalitatīvu alkoholu, tad nekādu pārmetu viņu dārziņā šajā sakarā nav bijis. Baltvīnu parasti izvēlās labi, gādīgi, līdzjūtīgi un maigi cilvēki.

Svari – Burbons

Burbons ir amerikāņu viskija veids, nogatavināts ozolkoka mucās. Viskijs ir to cilvēku dzēriens, kuriem patīk nokārtot biznesa un privātās dzīves lietas bez steigas un liekas drāmas. Un Svaru zīmes pārstāvji ir tieši šādi cilvēki – sīkumu dēļ neuztrauksies, bet savu šarmu izmantos, lai sasniegtu virsotnes. Svari parasti ir cilvēki, kuriem piemīt loģiska spriestspēja un saprātīgums. Svaru zīmes pārstāvji ar viskija glāzi rokās izskatīties  lieliski.

Skorpioni –Moonshine

Skorpioniem īstais dzēriens būs Moonshine jeb, latviskojot – pašdarinātā kandža. Moonshine ir autentisks amerikāņu dzēriens, kurš savu nosaukumu nav guvis dēļ savas bālās nokrāsas (sliktā destilācijas procesā), bet gan tādēļ, ka parasti tika gatavots nakts aizsegtā, mēnessgaismā.

Skorpioni ir nemiernieki un publiskā miera pārkāpēji, šiem cilvēkiem ir savi uzskati un savas patiesības, tādēļ arī dzēriens – atbilstošs. Ļoti iespējams, ka Skorpioniem dzēriens nemaz nav jāpērk, jo viņiem ir pašiem sava recepte tā pagatavošanai, kura regulāri tiek uzlabota un pilnveidota.

Strēlnieks – šampanietis

Strēlniekiem ir lieliska gaume un viņi reti kad pievērš uzmanību cenu zīmēm, kad veikalā lūkojas pēc alkohola papildinājuma. Ja jau bendējam savu veselību, tad tikai ar labāko!

Mežāzis – Skotčs

Skotčs ir skotu viskijs. Mežāžiem nav atrodams labāks dzēriens kā īsts skotu viskijs, jo Mežāži zina, kas ir labs alkohols, ciena izturētu garšu, smaržu un kvalitāti. Mežāži ir nesteidzīgas būtnes, viņi zina, ka citreiz, lai iegūtu labāko ir pacietīgi jāuzgaida, tādēļ viņi ciena labi, ilgstoši nogatavinātu alkoholu.

Ūdensvīrs – paku vīns

Ūdensvīri ir īsti hipiji. Viņi nekad neuztraucas par cenu, prestižu vai sociālo statusu. Ūdensvīru alkohols ir lēts un garšīgs.

Zivis – absints

Šīs zīmes pārstāvji bieži ir visai radošas personības, tie ir cilvēki, kuriem ir nepieciešama iedvesma un patiesas emocijas. Un kurš cits, ja ne absints, to var dod? Dzēriens, kurš vislabāk atver gan dvēseli gan zemapziņu.

avots: cluber.com.ua
 
6 Comments
 1. Vērsene 4 gadi ago

  Galīgi garām….alus man vispār negaršo. Fūū

 2. Ūdensvīrs 4 gadi ago

  Ūdensvīrs paku vīns?
  Es rūpējos lai man nākamajā rītā galva nesāp un dzeru kvalitatīvu un dārgu alkoholu!!!
  Pilnīgi garām!!!

 3. udensviirs 4 gadi ago

  Paku vīns- no way man

 4. ūdenssieva 4 gadi ago

  Paku vīns…. Nop Nop Nop… Labs, kvalitatīvis alkohols.

 5. Skorpions 4 gadi ago

  Laba majas kandža ir labāka un tīrāka par jebkuru veikala alkoholu.

 6. Skorpions 4 gadi ago

  Kartiga majas kandža ir daudz labāka un tīrāka par jebkuru veikala alkoholu.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?