Dažādu vēža veidu pirmās pazīmes protams, ka atšķiras. Bet ir viena kopīga, kura bieži ir cilvēkiem, kuri pat vēl nenojauš par savu drausmīgo saslimšanu. 

Rokas var ļoti daudz ko pastāstīt par jūsu organismu. Dažādas vēža pazīmes var lieliski nolasīt pēc roku ādas stāvokļa, šo parādību ļoti plaši apspriež mediķi visā pasaulē. 
руки фото

Pirmie vēža simptomi

Ādas uzpūšanās, plaisāšana, sabiezējumi: tas ir tas, kam ir jāpievērš uzmanība. Cieta āda – bīstams simptoms.

Ja cilvēks dara smagu fizisku darbu un pēdējā laikā nav traumējis plaukstu ādu, tad šādas izmaiņas uz ādas virsmas var liecināt par nopietnu iekaisuma procesu jūsu organismā. 

 

Daudz cilvēki ignorē šos vēža simptomus, bet šāda attieksme pret savu veselību un dzīvību ir nepieļaujama… Šie agrīnie simptomi var palīdzēt ārstiem noteikt vēža veidu jau agrīnā stadijā un uzveikt to!

Labāk lieku reizi pārliecināties, ka esi absolūti vesels, nekā pēkšņi uzzināt sūro patiesību. Pamanot, ka ar jūsu roku ādu notiek kaut kas dīvains, griezieties pie ārsta. Pieļauju, ka informācija ir pietiekami nopietna, lai ar to padalītos! 

avots: takprosto.cc
 
Komentāri: 3
  1. zoja 4 gadi ago

    muļķības

  2. kuums 4 gadi ago

    Ikdienā iesaku ikvienam lietot vitamīnu D3 (kurš spēj pat iznīcināt vēža sūnas). C+E un Omega 3 apvienojumā ar D3 ieteicams lietot ikvienam – katru dienu.

  3. Fakts 4 gadi ago

    Kad jau kautkur parādās tad ir jau finiš.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?