Cilvēki iepazīstas dažādi. Lūk, piemēram, Deivids un Džūlija iepazinās aklajā randiņā. Kādam šāda veida satikšanās liekas vieglprātīga avantūra, bet citiem – liktens zīme!

Šie divi viens otrā līdz ausīm iemīlējās, un 2012. gadā nosvinēja kāzas. 18 ilgus mēnešus Džūlija centās palikt stāvoklī. Bet viss velti…Laulātie nekrita izmisumā un izlēma iziet neauglības ārstēšanas kursu.

Debesis saklausīja Deivida un Džūlijas lūgšanas, un 2014. gadā pārim piedzima trīnīši. Divi mazulīši izrādījās (!) identiski dvīņi. Bet arī šeit neiztika bez “pārsteigumiem”… Sievietei atklāja feto-fetālo transfūzijas sindromu, kur augļiem rodas nesamērojamu asinsriti. Šim sindromam ir augsts invaliditātes un nāves gadījumu risks. 

Par laimi pēc ķirurģiskas iejaukšanās Džulija dāvāja dzīvību brīnišķīgiem trīnīšiem: Abramam, Bredijam un Kristianam. Puikas izauga stipri un veseli!

Deivids un Džūlija sāka domāt par vēl vienu bērniņu. Pēc 7 mēnešiem iepirkšanās laikā lielveikalā Džūlijai palika slikta dūša. Viņa nepievērsa tam nekādu īpašo uzmanību, bet vēlāk ārsti izstāstīja sievietei pārsteidzošus jaunumus…

Iepazīstieties, tie ir Deivids un Džūlija. Viņi iepazinās aklajā randiņā 2012. gadā.

1

Pēc neauglības ārstēšanas kursa Džūlija uzzināja, ka ir stāvoklī un gaida trīnīšus.

2

Abrams, Bredijs un Kristians piedzima 2014. gada martā.

3

Deivids un Džūlija aizrāvās ar ideju par vēl vienu bērniņu.

4

Ģimenei kā sniegs uz galvas uzkrita vēsts, ka pavisam drīz piedzims dvīņi.

5

Emīlija un Elīza piedzima 2015. gada 18. aprīlī.

6

Šodien pāris audzina piecus mīlīgus bērniņus!

7

Lasu šo stāstu un no sirds priecājos! Pasaulē tomēr ir taisnīgums. Lai kas ar tevi arī nenotiktu, vienmēr vajag ticēt labajam, un tas kļūs par realitāti! Visums atbild uz visām lūgšanām ar ciešu apņemšanos saņemt vēlamo.

 

Lasi vēl:

Šī meitene pierādīja, ka cilvēks spēj paveikt daudz vairāk, nekā šķiet

Noteikumi dzīvei ar pusaudzi. Katram no vecākiem šī informācija būs ļoti vērtīga

Ūdens nav sausas ādas ienaidnieks

avots: ofigenno.cc
 
Komentāri: 2
  1. dziedu kori 4 gadi ago

    neticu

  2. Sandra 4 gadi ago

    Es esmu tik lajmiga par jums. tiesam es ljoti priecajos….. Jo pasaj bija jadara liela izvele… Jo pati es slimoju ar epilepsiju, bet taja bridi kad man nacas dzemdet savu bernu man vel bija lielas lekmes. Un man bija jaizvelas-vajnu es vinju dzemdeju un bus varbutiba ka vinjs saslimst ar topasu slimibu kaman vaj ar kadu citu vaj ari man ir jatajsa aborts. Es savu pujku piedzemdeju! Visas parbaudes ir izietas mans delinjs ir vesels ka rukts… Es arii lekmes nav, un viss irlabi! Nekad nevaig uztraukties un domat par to sliktako kas var notikt, un tad viss bus labi….

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?