lucky_necklace_close_9140_h

Cilvēki izmanto horoskopus, lai gūtu panākumus dažādās dzīves jomās, bet vai esi kādreiz iedomājusies, ka arī seksa pozas izvēlē vari vadīties pēc horoskopa? Ņemot par pamatu tavai horoskopa zīmei raksturīgāko, piemeklējām arī pozu, kas visvairāk atbilst tavai gaumei.  Garantējam baudas eksploziju, par kuru tu pateiksies savām laimīgajām zvaigznēm!

 

Kāda ir tava poza: Jaunavas ie ļoti precīzas un analītiskas. Lai izvairītos no iespējas, ka tu pārāk koncentrēsies precīzam izpildījumam, izvēlējāmies vienkāršo “Stāvošais tīģeris”

Kā to izpildīt: Nometies uz visām četrām kā parastajam Sunīšu stilam, bet paliec gultas malā, lai partneris var nostāties aiz tevis un ieiet no aizmugures. Tas būs patīkams atvaidzinājums ierastai pozai!

Ūdensvīrs

Kāda ir tava poza: Šī zīme ir izslavēta ar savu vēlmi eksperimentēt. Mēs iesakām seksu vannā!

Kā to izpildīt: Pielaid vannā ūdeni mazāk par pusi, tad liec, lai tavs vīrietis iesēžas pirmais un sēdies viņam virsū ar muguru pret viņu, lēnām virzies augšup un lejup (cerams, ka tev ir trenētas kājas!). Ja tev ir noņemama dušas klausule, tad noregulē sev tīkamu ūdens strūklas stiprumu un virzi to uz klitora. Ja tev tādas nav – izmanto vibratoru.

sky7dance.net

sky7dance.net

Auns

Kāda ir tava poza:  Tu esi neatkarīga un drosmīga, tāpēc ir tikai loģiski, ka tev piestāvēs drosmīga un riskanta poza, ko neuzņemsies kurš katrs. Mēs iesakām “Klēpja deju’.

Kā to izpildīt: Lai ieņemtu attiecīgo pozu, apsēdini savu vīrieti uz krēsla ar augstu atzveltni, apsēdies uz viņa un ,kad viņš ir iekļuvis tevī un iekārtojies, mazliet atliecies uz aizmuguri un pacel savas kājas katru savā viņa galvas pusē.

Dvīņi

Kāda ir tava poza: Tu esi izdomas bagāta un enerģiska, kas padara tevi īpaši piemērotu nerātnām seksa spēlēm! Iesakām pozu “Arkls”.

Kā to izpildīt: Apgulies uz vēdera tā, lai gurni ir gultā, bet kājas pilnībā ārā no tās. Partneris pienāk no aizmugures tev starp kājām un ceļ tās augšā, it kā stumtu arklu. Tad tev jābalsta sava ķermeņa augšdaļa uz apakšdelmiem un izstiep kājas taisnas sev aiz muguras. Tas ir līdzīgi kā skolā – ķerras stumšana, izņemot to, ka iesaistīts sekss. Un jā, varat to ieskaitīt kā treniņu jums abiem!

Vēzis

Kāda ir tava poza: Tu gultā esi diezgan neparedzama – vienā naktī tu vari būt ļoti romantiska, bet nākamajā gribēt raupju seksu. Viss atkarīgs no tava noskaņojuma. Nākamreiz, kad tev ir attiecīgais noskaņojums, iesakām veco, labo Jātnieces pozu, bet, ja vēlies spēcīgākas izjūtas, pamēģini Jātnieces pozu ar muguru pret partneri

Kā to izpildīt: Šajā pozā tu esi tā, kas visu kontrolē – ja vēlies juteklisku seksu, pieliecies tuvu partnerim, ja nē – vari apgriezties otrādi, ar muguru pret partneri. Bet, ja vēlies ko mežonīgāku, vari iesaistīt rokudzelžus vai šalli, ar ko sasiet partnera rokas.

theheartysoul.com

theheartysoul.com

Strēlnieks

Kāda ir tava poza: Tev gultā ir svarīga mīlestība un kaisle. Tomēr tu esi diezgan mežonīga. Paturot to visu prātā, iesakām pozu “Karstā jātniece”

Kā to izpildīt: Viņs apguļas uz muguras ar saliektām, izplestām kājām. Tu sēdies virsū ar vienu kāju starp viņa kājām un otru atspiestu pret viņa sānu. Šis būs patīkams atsvaidzinājums klasiskajai Jātniecei, dodot arī partnerim iespēju izpausties.

Vērsis

Kāda ir tava poza: Tu gultā pieturies pie stabilām vērtībām – gluži kā dzīvē, un vairāk vai mazāk tev nepatīk eksperimenti. Tāpēc iesakām pārbaudītas vērtības – Misionāru pozu.

Kā to izpildīt: Vienkārši apgulies un ļauj partnerim paveikt viņa darbu! Garlaicīgi? Nebūt nē! Tev nav jābūt baļķim – apskauj savu partneri ar kājām, piepalīdzi, paceļot pretī gurnus un saspied viņa pēcpusi, kamēr viņš darbojas.

Skorpions

Kāda ir tava poza: Tev ir spēcīgi izteikta seksualitāte un tu esi gatava eksperimentiem un izaicinājumiem, tāpēc iesakām pamēģināt seksu uz vingrošanas bumbas

Kā to izpildīt: Gandrīz katram mājās ir vingrošanas bumba, bet, ja tev vēl nav, iegādājies tādu! Lie, lai vīrietis apsēžas uz bumbas ar kājām cieši uz zemes un tad sēdies viņam virsū – ar muguru pret viņu. Un tad – vienkārši sāciet šūpoties uz bumbas! Asas izjūtas garantētas!

Zivis

Kāda ir tava poza: Tu esi romantiska un vēlies izsmalcinātu seksu. Nākamreiz, kad nokļūstat gultā, pamēģiniet pozu “Maģiskais kalns”

Kā to izpildīt: Sāciet ar to, ka apsēdieties viens otram pretī ar saliektām, kājām, balstoties uz savām plaukstām un apakšdelmiem, tad pamazām virzieties viens otram pretī, līdz jūsu ķermeņi savienojas. Šajā pozā varēsiet nodibināt ciešu acu kontaktu un vērot viens otra emocijas, kamēr baudīsiet īpašu intimitāti, ko sniedz šī poza.

kinkly.com

kinkly.com

Lauva

Kāda ir tava poza: Tu esi dramatiska, patīk nodoties spēlītēm un ķircināties. Lai izbaudītu priekšspēli, iesakām sniegt savam partnerim masāžu ar masāžas eļļu. Pēc masāžas ļaujieties pozai “Karotes”

Kā to izpildīt: Apgulies uz sāna un tavs partneris ieņem tādu pašu pozu aiz tevis un ieiet tevī. Atslābinies un ļaujies intīmajai drošibas sajūtai, ko sniedz viņa apskāviens!

Mežāzis

Kāda ir tava poza: Pastāv liela iespēja, ka esi ļoti rotaļīga. Nākamreiz pamēģini pozu “Pērtiķis”

Kā to izpildīt: Nav gan nekādas pārliecības, kā šī poza saistīta ar pērtiķiem, tomēr tā pavisam noteikti ir rotaļīga. Tātad – lai tavs vīrietis apguļas uz muguras, saliec kājas ceļgalos un pievirza tos pie sava krūškurvja tā, lai viņa loceklis paliek tev pieejams. Tad tu sēdies uz viņa locekļa ar muguru pret vīrieti un kājām uz zemes vai gultas – līdzīgi kā pietupienā. Tas nav viegli, tomēr garantē viņa iekļūšanu īpaši dziļi, tāpēc noteikti pamēģiniet!

Svari

Kāda ir tava poza: Šīs zīmes sievietēm patīk priekšspēle un viņas labi skūpstās. Lai izmantotu šīs priekšrocības, izmēģini pozu “Lotuss”

Kā to izpildīt: Vīrietis apsēžas lotosa pozā – ar sakrustotām kājām, tu sēdies viņam klēpī ar seju pret viņu un ļauj viņam pievilkt sevi cieši klāt. Poza neparedz lielu kustību amplitūdu, tomēr jūs varat cieši apskauties un izbaudīt arī tavas lieliskās skūpstīšanās iemaņas!

                                    avots: yourtango.com
 
6 Comments
 1. jaunava 3 gadi ago

  jaunavu piemirsāt!

  • Jaunava 3 gadi ago

   Ir, ir par Jaunavu arī. Pašā augšā, pirmais. Vienkārši zodiaka zīmes nosaukums nav izcelts. 😉

 2. Strēlnieks 3 gadi ago

  Kur palicis strēlnieks? ew galīgi aizmirsuši!

  • Marika 3 gadi ago

   Pameklē rūpīgāk!

 3. labi 3 gadi ago

  Jaunavas ar seksu nenodarbojas 😀

 4. Anonīms 3 gadi ago

  Ai,ai,ai,……Cienītais…

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?