2

Lielākoties mūs kā personības veido ne pārāk pozitīvi apstākļi, bet gan otrādi – ceļā sastaptās grūtības un šķēršļi. Pateicoties tiem, mēs no dzīves gūstam mācības un noslīpējam vienas vai otras rakstura īpašības, bez kurām diemžēl nevaram iztikt..

Šo skaisto meiteni ar modeles ārieni sauc Paola Antonini. Viņai dzīvē nav klājies viegli. Lieta tāda, ka pirms diviem gadiem Ziemassvētku vakarā Paolu Antonini notrieca mašīna. Ārsti brīnumainā kārtā izglāba meitenes dzīvību, turklāt viņiem nācās amputēt meitenes kāju.

Ir grūti iedomāties, kā jutās Paola pēc operācijas….Kājas vietā meitenei uzlika protēzi. Paolas vietā daudzi jau būtu salūzuši, bet tikai ne Paola! Neskatoties ne uz ko, skaistule pārliecinoši un ar smaidu turpina soļot pa dzīvi. Liekas, ka protēze viņai nepavisam nav šķērslis…Paskaties, kāda viņa ir gudriniece!

Pirms diviem gadiem brazīliešu modeles Paolas Antonini dzīve apmeta kūleni.

Bet modele nenolaida rokas…

Paola turpināja modeles karjeru. Meitenei ir aktīvs dzīvesveids, viņa nodarbojas ar sportu un piedalās dažādos televīzijas projektos. Un vēl viņai ir pašai savs kanāls YouTube.

Antonini nodarbojas arī ar labdarību, palīdzot cilvēkiem ar ierobežotām spējām noticēt sev.

Apbrīnoju viņas gribasspēku! Paola Antonini pati ar savu piemēru ir pierādījusi, ka cilvēks ir stiprāks par savu likteni.

avots ofigenno.cc
 
1 komentārs
  1. ko 3 gadi iepriekš

    Meitene malacis, bet neviens vīrietis nekad nepieņems meiteni ar protezi zinu pēc savas pieredzes!

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?