20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Olu maska-plēvīte 3 vienā: stiprināšana, attīrīšana un pievilkšana

 

Pilnvērtīga ādas kopšana nav iespējama bez dažādu masku lietošanas. Vistas olu var pavisam pilntiesīgi dēvēt par vislētāko un efektīvāko līdzekli ādas veselības un jaunības uzturēšanai.

1 (4)
Olas baltums efektīvi pievelk un maigi attīra ādu. Dzeltenumā ir daudz lecitīna, kas nodrošina epidermas mitrināšanu un padziļinātu barošanu. A, D, B vitamīni rūpējas par ādas jaunības uzturēšanu. Olu masku var ar panākumiem lietot visa vecuma sievietes.

Šodien mēs piedāvājam pagatavot universāllu olu masku-plēvīti, kas ne tikai lieliski attīra, bet arī baro sejas ādu ar noderīgām vielām.2 (1)

Maska-plēvīte sejai

Tev būs nepieciešams

  • 1 olas
  • Papīra salvetes
  • otiņa
  • dakšiņa
  • 2 bļodiņas

Pagatavošana

  1. Atdali olas dzeltenumu no baltuma, ieliec to katru savā bļodiņā. Olas baltumu ar dakšiņu viegli sakul.3 (1)
  2. Uz attīrītu seju ar otiņas palīdzību uzsmērē olas baltumu. Papīra salvetīti sagriez (vai saplēs) strēmelēs un pielīmē uz sejas. Pa virsu uzsmērē vēl vienu olas baltuma kārtu.Neuzliec pārāk daudz olas baltumu: maskai ir kārtīgi jāizžūst.4 (2)
  3. 20 – 30 minūtes pagaidi – salvetīte kļūst kā cieta miziņa.
  4. Aizķer masku apakšā aiz viena stūra (zem zoda) un ar vienu pārliecinātu kustību noņem masku nost virzienā uz augšu. Sajūtas var būt nedaudz nepatīkamas, bet efekts ir tā vērts! 5
  5. Sakul dzeltenumu un kārtīgi ar to sasmērē sejas ādu. Papildus barošanai vari pievienot tam pāris piles olīveļļas vai koksriekstu eļļas. Pēc 10 minūtēm dzeltenumu nomazgā. Tu būsi pārsteigta par savas ādas maigumu, mīkstumu un samtainumu!

Visērtāk olas pārpalikumus no sejas nomazgāt ar siltu ūdens. Ja tev ir sausa āda, pēc maskas-plēvītes lietošanas sasmērē seju ar jebkādu barojošu krēmu. Šādu masku taisi 2 reizes nedēļā, lai saglabātu ādu jaunu vēl daudzus gadus.

avots: takprosto.cc
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here