Amerikāņu plus size modele Ešlija Grehema filmējās jaunajā Džo Donasa klipā un dažu dienu laikā tas savāca vairāk kā 6 miljoni skatījumu. Neiztika bez jutekliskiem un valdzinošiem momentiem, kas izsauca veselu komentāru vētru. Nododam šo klipu jūsu vērtējumam. Manuprāt – ļoti glīti viss ir sanācis. Kā domājat jūs? 

 

 
Komentāri: 7
 1. Ieva 4 gadi ago

  Labs virsraksts … !? kas tas par visparigu stulbumu .. vai tad nav pelnijusas ?! Kads saka ka nav ?! Tagad standarts ir tievas sievietes ! Tas tikai jamil?! Un sakars kads video klipam ar milestibu vispar. Tas ka skupstas ta ir milestiba .. neaizmirstat , ka video or izdomajums lai izklaidetu cilvekus .. neka ista tur nav ..

 2. Roberts. 4 gadi ago

  It kā tikai tievas sievietes varētu būt skaistas. Visas ir skaistas. Man personīgi tievās nepatīk, uz kauliem varēsim pagulēt zārkā. Vismaz ir kāds mīkstums. Protams, katram būs savs viedoklis par to, tāpēc nesaprotu šo kārtējo traci. Par gaumi nestrīdas.

 3. Lilita 4 gadi ago

  Kā mani tracina, šis vārdu salikums, “uzspridzina internetu”.

 4. SJ 4 gadi ago

  Diemžēl resnajām ir uzmanības deficīts tik liels ka lielākā daļa no viņām ir uzmanības maukas kuras labprāt palēkās uz jebkuras desas kura piedāvājas.

  • fck 4 gadi ago

   Tad jau laikam ļauj jebkurai lēkāt uz savas “desas” ,un tā gadijies ka esi dabujis tikai apaļās, bet nu ar tādu domāšanu tālu esi ticis, ja vismaz kāda piekritusi tavam piedāvājumam

 5. Velta 4 gadi ago

  Apaļīgu tur neredzēju, bija viena tieva, bet ar lielu dibenu.

 6. guga 4 gadi ago

  viss super, tikai holivudā visi vīrieši ir pundurīsi un šis Džonas ir super tieviņš un īss, līdz ar to ta meitene, kura ir normāla izskatās pēc ziloņa uz viņa fona! Un čalītis izskatās pēc pundurīša

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?