maxresdefault

plus.google.com

Savu galavārdu mūžīgajā jautājumā – norīt, vai nenorīt – teikuši mediķi. Speciālisti no Ņujorkas Universitātes veica pētījumu, kurā piedalījās 239 meitenes. Kāpēc tieši tik daudz? Atbilde ir vienkārša – tieši tik meiteņu bija vajadzīgs, lai iegūtu precīzu rezultātu, ārpus statistiskās novirzes. Izrādījās, ka meitenes, kuras akta beigās spermu norij, ir daudz laimīgākas un noturīgākas pret stresu, viņām ir ciešāks miegs un stiprāka imunitāte.

Izrādās, ka daba jau pirms miljons gadiem ir parūpējusies par sievietes veselību (un vienlaikus arī par vīrieša veselību). Turklāt izrādījās, ka nepavisam nav svarīgi, kādā veidā sperma nonāk meitenes organismā. Tādējādi organismam veselīgi ir to saņemt gan no klasiskā kontakta, bet tikai gadījumā, ja nenotiek izsargāšanās.

AVOTS
14 komentāru
 1. Dūdiņa 2 gadi iepriekš

  Muļķības.Šito izdomājuši veči kuri domā tik par savu baudu.Pierunā sievietes rīt to pretīgo,lipīgo ,dīvaini smakojošo zampu,lai pašiem lielāka bauda.Tad jau ja tas veselīgi,lūdzu laiziet sievietēm starp kājām,kad tām ir mēnešreizes,arī veselīgi,sārtums būs vaigos un sievietēm nauda ietaupīsies.Nebūs jāper ne tamponi,ne paketes.

  • Anonīmā 2 gadi iepriekš

   Degradējoša atbilde! Katrs dara tā, kā viņam patīk! Neviens jau neliek tev rīt! Sievietes var pašas izvēlēties! Būdama meitene, kauns par tādu atbildi no tavas puses!

  • Anonīms 2 gadi iepriekš

   Tu taču esi slima

  • :) 2 gadi iepriekš

   Tak spermā daudz vielu, lai tie mazie izdzīvotu līdz olšūnai. Taču proteīns vien ir. Pati vari izvēlēties vai rīt vai nerīt, bet, ja tev tas liekas TIK pretīgi tad tev varbūt jāmaina partneris, jo sportiskam vīrietim, kurš ēd augļus un nedzer, nepīpē sperma nav pretīga.

 2. Anonīms 2 gadi iepriekš

  Dūdiņa. Tu esi slima.

  • Anonīms1 4 mēneši iepriekš

   Tiešām???

 3. Arnis 2 gadi iepriekš

  Iepriekšējais komentārs labi smieklīgs. Domāju Dūdiņa ka tev taisnība. Nekā laba tajā rīšanā nav. Veči tik čakarē prātu sievietēm.

 4. Anonīms 2 gadi iepriekš

  žēl tavu vīru /puisi … un nesauc sevi par dūdiņu sauc sevi labāk par pretīgu neinteresantu vecmeitu

  • Anonīms1 4 mēneši iepriekš

   Dūdiņai ir taisnība,ko tur mums večiem slēpt.Sperma ir pretīga.

 5. habibi 2 gadi iepriekš

  Bada laikā velns pat mušas ēd…

 6. Sieviete 2 gadi iepriekš

  Ja vīrieti mīl un viņš patiesi ir tavs, tad tur nekā pretīga nav. Un ja viņam tas patīk un tev nav pretīgi. Kapēc ne? Ja kas, mums meitenēm tur arī pēc konfektēm negaršo.

 7. Džūlija 2 gadi iepriekš

  Ka man gribas,tad es arī priecājos. Protams ikdienā to nedaru. Bet savu reizi jau var arī papriecāties. Procesa laikā jau nemaz pa to “zampu” īpaši nepiedomā.

 8. Sakritību ievēroja 2 gadi iepriekš

  Dūdiņa ir Ilāna Dīcmane, tas pats koments arī draugos.lv

  • Anonīms1 4 mēneši iepriekš

   Nu un ka tā ir viņa? Vismaz drosmīga sieviete.

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?