3 C
Rīga
svētdien, janvāris 24, 2021

12 lietas, kuras vīrieši sievietēs novērtē vairāk par skaistumu

 

0

Lielākā daļa vīriešu pirmajā iepazīšanās reizē uzmanību pievērš ārējam izskatam. Tomēr ir tādas personības īpašības, kuras vīrieši novērtē vairāk par skaistumu. Lūk, 12 no tām.

 1. Māka klausīties un dzirdēt

Lielākā daļa vīriešu novērtē, ja sieviete spēj viņos vienkārši uzmanīgi klausīties, bez jebkādiem viņu rīcības novērtējumiem vai pārmetumiem. Viņiem ir īpaši patīkami, kad sieviete vienkārši sēž blakus un klausās, izrādot patiesu interesi viņa stāstiem. Protams, tam ir nepieciešama pacietība un sapratne. Māka klausīties un dzirdēt – tas ir tas, ko vīrieši sievietēs mīl. Tas ir kā atbalsts viņiem, tāpēc viņi ar lielāko prieku turpinās dalīties ar savām domām dalīties ar jums.

 1. Tiešums

Spēja priecāties par parastām lietām un patiesi izrādīt emocijas – tās ir vienas no tām īpašībām, kuras vīrieši īpaši novērtē sievietēs. Viņiem patīk, kad sieviete pēkšņi sāk dejot, stāvot virtuvē, vai vienkārši sāk interesanti dziedāt līdzi mīļākajai dziesmai. Viņi ar lielāko prieku arvien biežāk sagādās jums pārsteigumus, ja zina, ka reakcija būs pozitīva, vētraina un patiesa. Viņiem patīk redzēt īstu sievieti, kura nebaidās izskatīties smieklīga, bez viltus smaida un mērenības.

 1. Māka braukt ar auto

Daudzi vīrieši izsmej un žēlojas par sievietēm pie stūres. Bet, neskatoties uz to, lielākā daļa no viņiem piekrīt, ka spēja vadīt auto mūsdienu sievietei ir vienkārši nepieciešama. Bet daži no viņiem ir gatavi iet vēl tālāk un iemīlēties sievietē ar jaunu sparu tikai par to, ka viņa labi apietas ar viņa mašīnu.

 1. Māka priecāties par to, kas ir

Vīrietim pievilcīgāka ir tāda sieviete, kura visu dara ar prieku. Pārstājiet žēloties par to, ka jums kaut kā nav, labāk sāciet novērtēt to, kas jums ir! Laime neslēpjas ideālā skaistumā, bagātībā vai prestižā darbā, bet gan tajā, lai spētu cienīt sevi un zinātu, ka jūs esat pārsteidzoša un neatkārtojama sieviete, kur ir pelnījusi visu to labāko.

Māka baudīt ēdienu

Protams, tas ir labi, ja sieviete pieturas pie pareizas, veselības ēšanas likumiem un seko līdzi savai figūrai. Bet, ja viņa fanātiski sāk skaitīt kalorijas tieši romantisku vakariņu laikā – tas jau ir par traku. Vīrietim patiks, ja jūs varat dažreiz brīvi aiziet ar viņu uz restorānu via picēriju, labi pavadīt laiku kopā ar viņu, un runāt par ēdiena garšu, un nevis par to, cik tas ir kaitīgs.

 1. Māka labi gatavot

Sen zināma patiesība, kura bez aizķeršanās turpina darboties jau daudzus gadus: ceļš uz vīrieša sirdi ved caur viņa vēderu. Protams, ka šis ceļš nav vienīgais un, iespējams, ne galvenais, bet viens no pamata ceļiem, un to nevajadzētu aizmirst. Vīrieši mīl sievietes, kuras gatavo, un tās, kuras savu vīriešu dēļ iemācīsies gatavot vēl labāk.

 1. Dabiskums

Mūsdienās daudzas meitenes koriģē savu ārieni ar kosmetologu, dažādu procedūru un pat plastiskās ķirurģijas palīdzību. Kaut arī vīriešiem patīk skatīties uz tādām, bet lielākā daļa vīriešu ir vienisprātis, ka diez vai izvēlētos sev tādu meiteni par sievu vai draudzeni nopietnām attiecībām. Protams, meitenei par sevi ir jārūpējas, bet tam jābūt saprāta robežās. Lielākā daļa vīriešu augsti vērtē dabiskumu.

Gatavība iziet uz kompromisu

Jebkuram vīrietim būs patīkami, ja viņš zinās, ka viņa izvēlētā ir gatava kompromisam un tāda risinājuma meklēšanai, kas apmierina viņus abus. Atcerieties, ka cilvēciskās īpašības ir beigu beigās daudz svarīgākas par fiziskajām. Iemīlējušies nespēj dzīvot kopā ilgi un laimīgi, ja neatrod kopīgu valodu un neiemācās piekāpties viens otram.

 1. Rūpes

Vīrieši novērtē, ja sieviete izrāda savu mīlestību un rūpes, tā vietā, lai vienkārši bezgalīgi runātu par mīlestību. Viņam gribas redzēt, ka viņš sievietei ir svarīgs. To īpaši spilgti parāda patiesas rūpes. Palīdziet viņam, kad viņš ir noguris vai saslimis, sagādājiet viņam pārsteigumus, uzklausiet viņa problēmas. Parādiet ar darbiem to visu, ko gribētu viņam pateikt. Vīrietis to novērtēs.

Kas, vīriešu prāt, ir sievišķība?

 1. Humora izjūta

Lielākā daļa vīriešu novērtē humora izjūtu – kur gan bez tās! Īpaši, ja jūs gatavojieties dzīvot kopā, tad bez humora jums ātri paliks garlaicīgi. Turklāt prasmīgs joks var nogludināt dažādas konfliktsituācijas. Tāpēc meklējiet sevī humoru un to attīstiet.

 1. Labi kopta sieviete

Pat, ja vīrietis dažreiz norūcas, ka jūs pārāk ilgi stāviet pie spoguļa, vai pērkat lieku kosmētiku, patiesībā viņš novērtē to, ka jūs sevi kopjat. Tas nozīmē, ka jūs gribat viņam patikt un ka viņš jums ir svarīgs. Un vēl tas kalpo par signālu tam, ka jūs arī par viņu rūpēsieties tāpat, kā rūpējaties par savu ārējo izskatu.

 1. Dvēseles spars

Viena no labākajām sieviešu īpašībām ir dvēseles spars. Protams, dažreiz sievietei ir jābūt vājai un neaizsargātai, viņa var pat ļaut vīrietim periodiski “glābt” sevi no kaut kādām problēmām. Bet viņam ir jābūt pārliecinātam par to, ka grūtā brīdī jūs būsiet blakus un palīdzēsiet viņam visu pārvarēt. Viņam ir jāsajūt, ka aiz viņa smalkās sievietes slējpas uzticams balsts.

AVOTS
 

2 KOMENTĀRI

 1. Ne vella no tā viņi nevērtē!!! Meitenes, iegaumējiet: ne vella! Variet pat necensties to mēģināt!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!