Vispār šis laiks ir labs: lai virzīties savā dzīvē uz priekšu. Daudzas jaunas idejas parādīsies, daudzi darbi veiksies. Šodien ir laba diena darbīgiem cilvēkiem. 
0
 
 
*Auns.
Šodien saņemsi negaidītu atbalstu visam, ko es pasācis. Profesionālajā dzīvē viss būs gludi. Pievērsīsi lielu uzmanību detaļām un iegūsi baudu no visa, ar ko nodarbojies.
 
* Vērsis.
Parādīsi apkārtējiem visas intelektuālās dotības, un pašu pārņems jaunas un asas idejas, skaidras domas. Patreiz ir piemērots laiks, lai pieņemtu lēmumus un arī garīgam darbam. Jums šodien ir laba diena, lai virzīties uz sasniegumiem un panākumiem. 
 
* Dvīņi.
Kāds no kolēģiem ļoti centīsies iekļūt Jūsu personiskajā ielokā.  Vērīgi paseko- varbūt viņai vai viņam ir vajadzīga palīdzība. Pārliecība par gaidāmām pārmaiņām darbā palīdzēs atbrīvoties no jebkurām bailēm. 
 
* Vēzis.
Ja kaut kam šodien ir jēga- tas Jums patiks. Bet ja nē, tad jutīsieties vainīgs. Esiet ļoti uzmanīgs attiecībā uz sīkumiem, un baudiet to, ko dariet. 
 
* Lauva.
Jums parādīsies skaidra saprašana par saviem plāniem un idejām. Līdzās tam tagad ir piemērots periods, lai iezīmētu savus mērķus un izteikt tos ar vārdiem. Teicams laiks, lai pieņemtu svarīgus lēmumus. 
 
* Jaunava.
Jums pienāktos rakstiskā veidā parādīt ideju jaunam biznesam vai izgudrojumam. Un neaizmirstiet pierakstīt datumu un parakstīties. Pēc tam vienu kopiju atstājiet sev- otru savam mentoram vai priekšniekam. 
 
* Svari.
Nepalaidiet garām savu iespēju. Rīkojieties tagad,  jautājumus uzdodiet pēc tam. Nebaidieties darīt kaut ko jaunu.  Jūsu pienākuma sajūtas liks impulsīvi, nereti nepārdomāti iepirkties. Jūsu dzīves kredo veicinās strādāt progresa virzienā un gūt panākumus. 
 
* Skorpions.
Iespējams, Jūs sagribēsiet pavadīt laiku draugu kompānijā tā vietā, lai pildītu pienākumus. Tomēr Jūsu grafiks neļaus novirzīties no darīšanām. Jūs atradīsiet veidu, kā izbēgt no strīdiem, kur Jums nav pietiekama informācija. 
 
* Strēlnieks.
Sevī sajutīsiet līdera dotības.  Virziet tās uz sabiedrisko darbību. Nodarbojieties ar kaut ko pilnīgi filantropisku un strādājiet vispārējam labumam. 
 
* Mežāzis.
Jums ir spējas sajust taisnību un iedzimts gars saprast likumu, vai tas būtu no dabas vai cilvēku puses. Jūs varēsiet laicīgi izlabot kādu situāciju, kas citādi radītu aiz sevis lielus zaudējumus. 
 
* Ūdensvīrs. 
Jums ir unikāla spēja tikt dzīvē pie panākumiem. Jūsu ambīcijas šodien tiek pastiprinātas ar rīcību. Jūs šodien variet būt pārliekus emocionāli,  bet apkārtējie uzskatīs Jūs par pārliekus agresīviem. 
 
* Zivis.
Šodien jūs būsiet vispārliecinošākais saskarsmē ar apkārtējiem. Lai arī kādi nebūtu apstākļi, situācija virzīsies – lai Jūs būtu ar svaigām idejām un pašapliecināšanos. 
 
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?