dieviete.lv
Laba sastrādāšanās ar kolēģiem darbavietā, radīsies daži jauni projekti. Jūs uzņemsieties, vai arī jums tiks piešķirta, projektu vadība. Pēc darba būs laba pasēdēšana ar draugiem vai kāda privāta vakarēšana. 
 
* Auns. Iepriekš neparedzētas pārmaiņas var izjaukt ierasto dzīves ritmu. Iespējams, gribat ieviest vairāk radošo brīžu darbavietā, taču vadība šos centienus neatbalsta. Tomēr ilgākā termiņā būsiet paraugs darba kolēģiem un biznesa partneriem. 
 
* Vērsis. Neskatoties uz to, ka šodien ir tikai trešdiena, jūs, visticamāk, jau plānojat tikšanos ar draugiem brīvdienās. Tādēļ ik pa brīdim liekas, ka darba diena stiepjas bezgalīgi ilgi. Domāsiet, kā samazināt savu darba apjomu, un dienas otrajā pusē atradīsiet dažus jaunus klientus. 
 
* Dvīņi.  Šajā dienā var uzrasties daži nelieli šķēršļi ceļā uz jūsu mērķi, bet, ja paskatīsieties uz situāciju no otras puses, problēmas atrisināsies. Dienas otrajā pusē sevi parādīsiet no radošās puses. 
 
* Vēzis.  Diena piemērota garam miegam, ikdienas rutīnai un vispār paslinkošanai. Kāds kolēģis lūgs palīdzību. Tomēr labāk turēties tālāk no dažādām stresa pilnām situācijām, līdz patiešām šī palīdzība otrajam nav vajadzīga. Ja šim cilvēkam palīdzēsiet, tas aizņems dienas lielāko daļu. 
 
* Lauva.  Izskatās, ka gribas strādāt komandas darbā. Varbūt būsiet šīs komandas līderis ar mērķi paātrināt kopējo darbu. Termiņi spiež, tā sakot. Tuvākie cilvēki darbību komandā atbalstīs. 
 
* Jaunava. Jums nepieciešams kļūt par daļu no kolektīva, tas dos jums enerģiju un iespēju dalīties ar pieredzi. Tas nozīmē, ka atradīsiet atrisinājumu kādai darba problēmai. 
 
* Svari. Ir piemērots laiks, lai riskētu kļūt mazliet pārsteidzošai, neordinārai.  Pateicoties jaunām idejām, izgudrojumiem un neatkarīgam viedoklim, jūs variet gūt panākumus. Profesionālā plānā, pārsteigsiet citus ar saviem sasniegumiem, tas pozitīvi ietekmēs jūsu biznesu. 
 
* Skorpions. Šodien būsiet emocionāli jūtīga. Jūs esat tik talantīga, ka spēsiet mācīt jebkuru priekšmetu skolā. Pieliekot nedaudz pūles un enerģijas, sasniegsiet labus rezultātus. 
 
* Strēlnieks. Laba diena, lai risinātu problēmas un pieņemtu lēmumus  –  kā mājās, tā arī darbā. Varēsiet tikt galā ar jebkurām grūtībām un bez problēmām turpināt savu dzīves ritējumu, visu kontrolējot. Jūs šodien labi “orientēsieties” apkārtnē, tas varētu būt ceļš uz jaunām iespējām. 
 
* Mežāzis.  Nākamās brīvdienās vajadzēs nedaudz pastrādāt, tādēļ mēneša pēdējā dienā iespējams saplānot vasaras izskaņu. Pēc pusdienas pārtraukuma varētu būt sasprindzinājums saistībā ar kāda klienta lūgumu. 
 
* Ūdensvīrs. Visticamāk, strādāsiet ar kolēģi pie kāda projekta. Baudīsiet kāda jauna izgudrojuma augļus. Iespējams, atcerēsieties kādu senu zinātniski – fantastisku filmu, kur parādījās šis pats izgudrojums. 
 
* Zivis. Jūsu komandējošais gars var spēlēt izšķirošu lomu. Jums radīsies vēlēšanās kolektīvi strādāt pie kāda projekta, kas aizskars kādas humanitāras intereses. Jūsu darbs būs vēlams labdarības organizācijā, kopā ar kolēģiem jūs varēsiet palīdzēt citiem cilvēkiem. 
 
Lasi vēl:
 
 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?