mute

Nav noslēpums, ka mintets ir viena no mīļākajām vīriešu nodarbēm – aizver acis un baudi, kā sieviete parūpējas par tavu labsajūtu. Tomēr, tas nav ļoti populārs sieviešu vidū. Daļai sieviešu šī aktivitāte nav pieņemama, daļa sieviešu cieš no pašpārliecinātības trūkuma – ja nu es ko izdaru nepareizi? Te būs 10 noderīgi padomi, kā sniegt lielisku minetu.

 1. Jutīgās vietas. Sniedzot orālo seksu vīrietim jāatceras par 3 jutīgajām vietām – locekļa galviņu, sēkliniekiem un starpeni (posmu starp sēkliniekiem un tūpli).
 2. Izmanto rokas. Nereti loceklis ir pārāk liels, lai to visu paņemtu mutē, tādēļ liec lietā rokas – izmanto ēdamu lubrikantu vai siekalas, samitrini plaukstu, sāc ar locekļa masāžu, pēc brīža pievienojot arī muti. Kustini galvu vienā ritmā ar roku.
 3. Iesaisti citas zonas. Pamēģini ļoti maigi un uzmanīgi pasūkt un palaizīt viņa sēkliniekus, skūpstīt augšstilbu iekšpusi, laizīt starpeni. (Dāmas, viņi nemaz tik ļoti neatšķiras no mums, sievietēm, ar jutīgajām vietām, atskaitot dzimumorgānus.) Tas viņu pilnībā pakļaus, viņš būs tavā varā.
 4. Karsts un auksts. Temperatūras svārstības tur lejā ir īpaši uzbudinošas. Pamēģini paņemt mutē labi siltu tēju, paskalo to pa muti, norij, un tad uz 20 sekundēm paņem mutē viņa locekli, tad atdzesē muti ar aukstu ūdeni un atkal ķeries pie locekļa. Īpašākām sajūtām vari pamēģināt arī šampānieti, gāzētu ūdeni, piparmētras, ledu, saldējumu…
 5. Paniekojies ar mērcēm. Nav noslēpums, ka daudzām sievietēm nepatīk locekļa garša, tādēļ pamēģini to noklāt ar šokolādi, saldējumu vai ko citu, kas tev garšo, un tad to nolaizīt no locekļa. Labi noder arī lubrikants ar garšu.
 6. Rīstīšanās. No rīstīšanās mineta laikā nav jākautrējas. Vīrietis to sapratīs kā komplimentu, ka viņam ir iespaidīga izmēra loceklis. Tomēr, ja rīstīšanās traucē, izmanto rokas (kā 2. padomā).
 7. Ejakulācija. Lielais jautājums – norīt vai nē. Tu vari pajautāt, kā vīrietis vēlas, kur viņš vēlas beigt, bet tev ir tiesības atteikties norīt spermu. Vīrieši ir dažādi, kādam patīk beigt uz krūtīm, kādam uz kakla, rokās un kur tikai vēl ne, tomēr liela daļa labprāt beidz partneres mutē. Vesela vīrieša sperma nav nāvējoša (ir pat pierādīts, ka tā ir veselīga), tomēr, ja nevēlies norīt, vari izspļaut sagatavotā salvetē vai vienkārši uz grīdas un pēc tam saslaucīt, tomēr nevienam nav tiesību ar varu piespiest tevi norīt. Ja vīrietis nolemj apvainoties, tad tā jau ir viņa problēma.
 8. Spermas garša. Kofeīns, alkohols, nomierinoši līdzekļi un nikotīns ļoti negatīvi ietekmē spermas garšu, tā pat arī sīpoli un ķiploki, puķkāposti, brokoļi un asparāgi. Garšas uzlabošanai baro vīrietim augļus ar augstu cukura sastāvu. Ananāsu sula ir čempions. Tā pat garšu uzlabo arī kviešu asni, pētersīļi, selerija, kanēlis, kardamons, piparmētra un citrons.
 9. STS. Ir iespējams pārnēsāt STS arī orālā seksa laikā, taču iespēja saslimt ar HIV ir relatīvi zema, tomēr pastāv. Ja neesi droša par partnera veselību, izmantojiet prezervatīvu. Nesniedz minetu, ja esi saaukstējusies, ja vien nevēlies partneri aplipināt ar herpēm.
 10. Nepiespied sevi, pat ne tad, ja partneris draud ar apvainošanos. Minets nav paredzēts visām, un tas ir normāli. Ja nekomfortabla šķiet doma ņemt vīrieša locekli mutē, kā priekšspēles daļu varat mēģināt kopā iet dušā, kur varēsi pārliecināties, ka viss ir tīrs, pirms lielās draiskošanās. Tomēr, ja arī šāds risinājums nelīdz, tad nespied sevi to darīt – partneris jūt, ka tu neesi apmierināta ar to, tādēļ negūst baudu. Minets ir par abpusēju sajūsmu, tai jābūt abpusējai baudai.

 

SVARĪGI – NO KOMUNIKĀCIJAS TRŪKUMA RODAS VISAS PROBLĒMAS.

Izrunājiet visu ar partneri – gan par to, kas patīk, gan to, kas nē. Ja abi esat pieauguši cilvēki, nonāksiet pie kopsaucēja. Iespējams, ar laiku tavas domas par minetu mainīsies, tādēļ nekautrējies un nebaidies par to runāt.

 

AVOTS

 
Komentāri: 14
 1. kdjd 4 gadi ago

  tapec arī daļa sieviešu ir vienas.

 2. blusa 2 gadi ago

  Muļķības, ne jau tādēļ daļa sieviešu ir vienas, bet gan tādēļ, ka ir slinki vīrieši un ir vīrieši kas vairs nav vīrieši, bet nenoteiktas dzimtes

 3. Supers 2 gadi ago

  Viss uzrakstītais ir tik pretīgs ka vemt gribas

  • Rebeka 2 gadi ago

   Tiešām pretīgi – piekrītu

 4. Ineta 2 gadi ago

  Nesaprotu, kāpēc ar to preteklību apgrūtināt sievietes. Šim pasākumam viņas galīgi nav nepieciešamas. Lai vīri sapulcējas un ņemas, ja jau tā ir viena no viņu mīļākajām nodarbēm!.

  • Madara 1 gads ago

   Kāpec apgrūtina ? Ja sieviete to nevēlas darīt tad tā arī pateiiks. Šeit bija paskaiidrots ja sieviete to nevēlas darīt tad arī nedara, daudzas sievietes nav radītas šim , bet tas ir normāli jo visi mēs vienādi būt nevaram. Ja dod baudu vīrietim , vīrietis protams priecīgs bet arī sievietei nav slikti ja pati to vēlas un paatīk ar to nodarboties, līdz ar to nauda ir arī sievietei tikai citādākā veidā un ar citām sajūtam, ir sievietes kuras pašas izvēlās šo. Un te nav par ko kaunēties.

 5. Afrodite 2 gadi ago

  Ja mīli vīrieti ,tad var visu , kas abiem patīk. Mīlošs vīrietis neko nepieprasīs ar varu.

 6. Anonīms 2 gadi ago

  Sukajot soevas ir laimigakas

 7. Vakarējais 2 gadi ago

  Tā vajadzētu būr!

 8. Vakarējais 2 gadi ago

  Tā vajadzētu būt!

 9. Kuce 1 gads ago

  Paņemšu mutē ar visām olām – bezmaksas minets, zvani 22121386 .

 10. Piko 6 mēneši ago

  Oooo, kas par muti……

 11. Eereee 2 mēneši ago

  Ir viens čalis kas ar mil taisit minetu viriesiem lidz36/17-19cm

 12. Eereee 2 mēneši ago

  Ir viens čalis kas ar mil taisit minetu viriesiem lidz36/17-19cm
  28364692

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?