7.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Lūk, kādēļ dažas sievietes dāvanas saņem regulāri, bet citas nē!

 

[sociallocker]

davana

Sievietes ļoti bieži sūdzas par nepietiekamu uzmanību no sava mīļotā vīrieša puses. Galvenokārt, viņas sūdzas par to, ka nesaņem pietiekoši daudz dāvanu, jo tā vien gribas, lai dāvanas tiktu dāvinātas biežāk un bez īpašiem iemesliem.

Daudzas daiļā dzimuma pārstāves sāk domāt sliktu par savu vīrieti tikai tāpēc, ka viņš pietiekami bieži viņas neiepriecina, uzdāvinot kaut vismazāko nieciņu. Bieži vien viņas domā arī to, ka mīļotais viņas neciena, nemīl, nevēlas tērēt naudu vai viņam nav mācītas manieres, taču, lai regulāri no sava vīrieša saņemtu negaidītas dāvanas un pārsteigumus, arī sievietēm jāzina pāris mazu noslēpumu. 

  • Jo vairāk dosiet, jo vairāk saņemsiet

Centieties pēc iespējas vairāk pievērst uzmanību savam vīrietim, un viņš to novērtēs. Izrādiet savas rūpes ar garšīgām pusdienām, izgludinātu kreklu, atslābinošu masāžu pēc nogurdinošas darba dienas, jo tādā veidā vīrietim radīsies vēlme sniegt pateicības dāvanu.

  • Neklusējiet par saviem pārdzīvojumiem

Diemžēl vīrieši vēl nav iemācījušies lasīt domas. Ja uzskatāt, ka vīrietis pievērš Jums uzmanību, taču neatbild ar pateicību, – pastāstiet viņam to!

  • Pasakieties par darbu

Nepieciešams izrādīt savas emocijas un pateikties savam vīrietim par rūpju izrādīšanu. Obligāti uzsveriet savas otrās pusītes labās īpašības: “Tu man esi visgādīgākais vīrietis pasaulē!”

  • Norādiet uz ieguvumiem

Vīrieši bieži vien nesaprot, kāpēc sievietēm nepieciešami 25 kurpju pāri. Viņi vēlas saprast, kāds būs labums, ja viņi tās Jums iegādāsies. Nepieciešams viņam uzsvērt, ka tieši šajās kurpēs izskatīsieties lieliski un Jūsu vīrietim būs lepnums atrasties savai sievietei pie sāniem.

 

Padalieties arī ar draudzenēm! Viņas būs priecīgas, ka ievērojot šos noteikumus, viņu otrās pusītes sāks dāvināt aizvien vairāk dāvanu!

 

AVOTS

[/sociallocker]

 

2 KOMENTĀRI

  1. Pilnīgas muļķības sarakstītas, lai saņemtu dāvanas ir jādāvina pretī, kā arī visi vīrieši nemēdz izrādīt savu mīlestību caur dāvanām.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here