celo

Kad atgriezies no ceļojuma dzimtenē, atsākas ikdienas rutīna. Ikdienas gaitā, pēkšņi tiek vērotas lietas, kurām pirms tam netika pievērsta uzmanība, kā arī skatījums uz dzīvi ir mainījies. Tāpēc ceļošana vienmēr ir laba izvēle, kas atstāj pozitīvu ietekmi uz cilvēku ilgtermiņā.

Apskati faktorus, kas liecina par to, ka ceļošanas pieredze padara tevi par labāku cilvēku.

Tiek uzņemtas fotogrāfijas, lai parādītu tuviem cilvēkiem un saglabātu atmiņas, nevis, lai dižotos

Ceļošana ir aizraujoša, īpaši, ja tas tiek darīts pirmo reizi. Pirmo ceļojumu fotoattēlus, lielākoties cilvēki ievieto sociālajos tīklos, lai varētu padižoties, bet, kad cilvēks jau ir pieredzējis dažādus ceļojumus, dzīve kļūst jēgpilnāka, kā arī fotoattēli tiek uzņemti tikai savam arhīvam.

Tiek saglabāta zinātkāre un brīnīšanās prasme

Ceļotājiem prieks un zinātkāre parādās ne tikai ceļojuma laikā, bet arī ikdienas gaitās. Tev vienmēr acīs staros dzīvesprieks, ja būsi zinātkārs un mācēsi brīnīties par lietām un dažādām dzīves situācijām, tāpēc vien ceļošana spēj mainīt cilvēka dzīvi.

Viegli uzsākt sarunu

Ceļotājiem ne tikai ceļojuma laikā, bet arī ikdienas rutīnā ir vienkārši uzsākt sarunu ar dažādiem cilvēkiem, un tieši šis ir viens no iemesliem, kāpēc ceļotāju dzīves ir tik krāsainas un interesantas.

Cieņa pret citu valstu kultūru un vēsturi

Sākumā, pētot savu nākamo galamērķi, informācija, kas liksies svarīga būs malārijas izplatība un iespējamie tēriņi, bet vēlāk lielu lomu ceļojuma laikā spēlēs attiecīgās valsts vēsture un kultūra, kas radīs cieņu ne tikai pret attiecīgo galamērķi, bet arī pret savu dzimteni.

Atvērtība dažādās dzīves situācijās

Ceļotājs, kurš piedzīvo dažādus ceļojumus, kļūst atvērtāks pret dažādām kultūrām, dzīves situācijām un aicinājumiem. Pieredzējis ceļotājs ir pasaules pilsonis!

Godbījība pret dabu un apkārtējo vidi

Kad esi apmeklējis dabas rezervātus, dabas mantojuma vietas, vai jebkuru senatnīgu zemes gabalu vai okeāna piekrasti, parādās vēlme aizsargāt visas pasaules skaistās, brīnumainās un neskartās vietas.

Dziļa pateicība

Ceļojuma laikā, esot saskaņā ar dabu, apkārtējo vidi vai kultūru, rodas dziļa pateicība par iespēju dzīvot, elpot un baudīt priekpilnu dzīves mirkli.

Rodas izpratne par ceļojuma būtību

Ceļojuma laikā tu vēro, uzzini, uzņem interesantus fotoattēlus – esi gatavs jaunam ceļojuma stāstam ar līdzcilvēku. Tu esi atradis ceļojuma būtību – tā nav parādīt sabiedrībai, cik tev labi iet, bet gan iemācīties un izprast jaunas lietas un pilnveidot sevi.

 
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?