w

LIDOJUMS SAPNĪ

DZĪVES GUDRĪBA. Nekas tā neveicina nākotnes veidošanos kā drosmīgi sapņi. Šodien – utopija, rīt – miesa un asinis. Viktors Igo.

Tas, ko tu redzi sapņos, nozīmē, ka zemapziņa sūta attiecīgus signālus un ļauj pateikt priekšā, kā risināmas dažādas dzīves problēmas un dažkārt pat prognozēt nākotni. Lūk, deviņi izplatītākie simboli, kas parādās sapņos, un to nozīme.

Bērnībā vecmāmuļas pauda, ka lidot sapnī – tas nozīmē “augt”, bet zinātnieki tagad apgalvo, ka tas tieši tā arī ir. Taču ko nozīmē lidošana sapnī, ja tu jau esi izaudzis?

Skaidrot šādu sapni var ar nepieciešamību sasniegt mērķus, īstenot ambīcijas, kuras plosa pat sapņos.

“Lidojošie sapņi” sniedz mums iespēju iegūt jaunus spēkus, kad pamostoties atveram acis. Šāds sapnis nozīmē, ka tev pietrūkst brīvības sajūtas, lai gan ieplānoto sasniegt kopumā nebūs grūti.

ŪDENSKRITUMS

Ūdens sapnī ataino tavas emocijas un smadzeņu stāvokli. Tas ir brīdis, kad psiholoģiskais nogurums gāžas virsū kā nepanesama nasta, un ūdens simbolizē attīrīšanos, kas ir nepieciešama. Ūdenskritums ir lielisks vēstījums. Tas ir jauns sākums, kas ar milzu spēku sagraus vecās barjeras, kas liek šķēršļus un tev vairs nav vajadzīgas.

Ja tu redzi sapnī ūdenskritumu, atsauc atmiņā, vai ūdenskritums bija mazs vai liels? Kā tu to uztvēri? Vai ūdenskritums atradās tumšos džungļos vai saules pielietā pludmalē? Tavas sajūtas par šo simbolu pateiks priekšā, kādas būs pārmaiņas tavā dzīvē.

ZOBI

Zobi – tā nav vienkārša tematika. Runā, ka sapnī ar asinīm izkritis zobs brīdina par kāda asinsradinieka zaudējumu, bet ja zobs izkritis bez asinīm, tas nozīmē, ka cilvēks var zaudēt kādu tuvinieku, kas nav viņa asinsradinieks.

Ja redzi sapnī zobu, tas simbolizē novecošanos. Sāpošs, īdošs zobs – tas ir signāls rīcībai, bet sastrutojuši zobi simbolizē bailes un trauksmi.

Zoba izkrišana bieži parādās sapnī tad, ja cilvēks ir nonācis jaunās situācijās, kas tā vai citādi izraisa stresu – jauns darbs, bailes piedzīvot zaudējumu, sajūta, ka tu nekontrolē situāciju.

NĀVE

Nāve sapnī ir bieža parādība. Ja cilvēks slikti jūtas, sāpīgi uztver dzīvi un sliecas uz domām par nāvi, tā viņam arī rādās sapņos vienkārši psiholoģiskās slodzes dēļ. Taču – ja fiziskajā plānā tev viss ir kārtībā, redzēt sapnī nāvi nozīmē tikai kādas situācijas beigas un atdzimšanu.
Pats svarīgākais attiecībā uz nāvi sapņos ir tas, kurš ir nomiris un kā. Ja sapnī mirst kāds tuvs cilvēks, tas var arī nozīmēt, ka viņš vēlas tev sniegt kādu vēstījumu.

GRŪTNIECĪBA

Sapnis par grūtniecību simbolizē izaugsmi un attīstību un var būt saistīts ar nākotnes projektiem un vēlmēm. Ja tu esi ko iecerējusi, kaut ko plāno, īsteno izmaiņas dzīvē vai gatavojies pārmaiņām, atsauc atmiņā savas sajūtas sapnī par grūtniecību.

Ja tās ir pozitīvas, droši ķeries lietai klāt, viss būs labi. Savukārt tad, ja sapnī tu izjuti izbīli, diskomfortu vai sāpes, tas ir signāls, lai no jauna visu izsvērtu un izlemtu, vai esi gatava pārmaiņām dzīvē.

Ja grūtniecība sapnī nes pārsteigumu un prieku, tā ir laba zīme, ka īstenosies auglīgas idejas attiecībā uz darbu vai attiecībām.

MĀJA

Mājas vienmēr mūsu dzīvē ir kaut kas īpašs, it sevišķi tēva mājas. Sapņi par māju simbolizē mūs pašus un dažādus personības aspektus.

Atkarībā no tā, kāda ir tava personīgā interpretācija attiecībā uz mājas nozīmīgumu, dažādi skaidrojuma arī šā simbola nozīme sapnī.

Māja – tā ir drošība un komforts. Bēniņi simbolizē slēptas atmiņas, savukārt pagrabs var nozīmēt intuīciju un zemapziņu. Ja tev bieži sapņos rādās māja, jātiek skaidrībā ar to, kā tu jūties apkārtējā pasaulē.

NAUDA

Nauda simbolizē mūsu pašnovērtējumu. Vinnests loterijā nozīmē izmaiņas dzīvesveidā, savukārt sapņi par tēriņiem – bailes no zaudējuma. Šādi sapņi atklāj mūsu emocijas attiecībā pret pārpilnību un uzplaukumu.

Finansiālā stabilitāte vai zaudējumi uzliek savu zīmogu. Ja tu sapnī redzi naudu, aizdomājies par to, kas tevi satrauc, jo nauda simbolizē dzīves plūdumu.

UGUNS, UGUNSGRĒKS

Atkarībā no sapņa konteksta uguns simbolizē vēlmi pēc pārmaiņām, attīrīšanās un metamorfozēm dzīvē, no kurām daudz kas atkarīgs. Ja tu tiec galā ar savām ambīcijām un proti sevi turēt rokās, sapnis par ugunsgrēku var būt arī brīdinājums par riskantu rīcību.

KAILUMS

Ja tu sapnī sevi redzi kailu, tas nozīmē tavas bailes no atmaskošanas. Tas var arī nozīmēt, ka tu esi zaudējis cieņu. Ja domu par kailumu sapnī rada diskomfortu, tas nozīmē to, ka tu atsakies pieņemt savus trūkumus un nepilnības.
Patiesībā sapņi ir cilvēka dvēseles stāvokļa atspoguļojums, un tikai pats sapņotājs var pareizi un precīzi interpretēt savu sapni, ņemot vērā atmiņas, jūtas, asociācijas un dzīves notikumus.

lalv

 
1 komentārs
  1. Krista 2 mēneši ago

    A varētu pateikt ko varētu nozīmēt ka sapnī redzi ka uztaisi grūtniecības testu un vins parādās pozitīvs… Ar divām treknām strīpām sapnī parādijās ka esmu stāvoklī…

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?