celojums
Katrs no mums internetā ir lasījis rakstus par elpu aizraujošiem ceļojumiem, un kā tie ir izmainījuši cilvēku  dzīvi.  Daudziem ceļošana vienatnē ir pirmais solis, lai saprastu savu patieso dzīves aicinājumu. Solo ceļojumi dod iespēju dzīvot tikai sev, tāpēc tālāk norādīsim iemeslus, kādēļ vismaz reizi mūžā tev ir jāizbauda ceļojums vienatnē.

1. Tu būsi iedvesmots izdzīvot stāstu, ar ko ir vērts dalīties

Liela daļa cilvēku savā dzīvē izbauda pārāk maz piedzīvojumu. Ceļojot vienatnē, katrs solis ir kā piedzīvojums, un stāsta vērts.

2. Tu sapratīsi, ka nepastāv tikai viņi – ir tikai mēs

Cilvēki pēc savas būtības ir līdzīgi, neatkarīgi no rases, tautības vai dzimuma. Mēs visi gribam mīlēt, būt mīlētiem un tikt saprastiem.  Solo ceļojumā satiktajos cilvēkos redzēsi, ka atšķirības ir nenozīmīgas salīdzinājumā ar to, kas mūs vieno.

3. Tu paplašināsi savu redzes loku

Mūsu ikdiena aprobežojas ar tiem pašiem cilvēkiem un vietām. Ceļojot vienatnē, tu esi piespiests iziet no savas ierastās vides un izdzīvot kaut ko pilnīgi jaunu. Dzīve sākas aiz tavas komforta zonas.

4. Tu atklāsi pasauli

Tu internetā vari izlasīt aizraujošus stāstus par svešām zemēm, kultūrām un cilvēkiem, bet tādā veidā tu uzkrāj informāciju.  Neviens tavā vietā nevar atklāt pasauli. Lai patiesi to atklātu, tev ir jāizdzīvo un jāredz stāsti savām acīm.

5. Tu iemācīsies izdzīvot mirkli

Ikdienas rutīnā Tavs prāts darbojas autopilotā. Ceļojot tu sastopies ar jaunām situācijām, kas atslēdz autopilotu.  Ceļošana vienatnē tevi piespiež ieraudzīt pasauli sev apkārt un tvert katru mirkli.

6. Tu iegūsi jaunu skatījumu uz dzīvi

Ceļojot vienatnē, tu izdzīvo kādas citas kultūras dzīvi un tādā veidā iegūsti jaunu skatījumu. Vislabākais veids, kā saprast savu kultūru, ir redzēt ar citu acīm.

7. Jaunas pasaules redzējums kļūs par Tavu jauno dzīvesveidu

Liela daļa solo ceļotāji mājās atgriežas ar jaunu dzīves modeli. Tu nevari aizmirst lietas, ko esi iemācījies un redzējis, tādā veidā tas izmaina tavu pasaules redzējumu un veidu, kā tu tajā piedalies.

8. Tu atradīsi brīvību

Bieži vien mūsu kultūras normas definē, kā mums ir jādzīvo un kas no mums tiek gaidīts, tāpēc daudzi cilvēki dara to, kas no viņiem ir prasīts. Solo ceļojums tev atgādina, ka tu pats esi savas dzīves noteicējs.

9. Tu iemācīsies uzticēties saviem instinktiem

Dzīve nav uzrakstīts scenārijs. Tā ir jāizdzīvo caur notikumiem, kuru laikā attīsti savus instinktus. Ceļojot vienatnē, tu attīsti savu spēju lasīt starp rindām un iegūt pašpārliecinātību.

 
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?