tv

Visdažādākās lietas ap mums ir visu mūžu. Mēs tās saņemam mantojumā, iegādājamies paši, daudzas no tām mums ir mīļas, dažas – ne tik ļoti. Bet ko par lietām domā mūsu māja? Kādus likumus tā diktē mums?

Pašus svarīgākos nav grūti iegaumēt, jo to ir tikai divi.

Pirmais. Domstarpības starp lietām ir arī domstarpības starp cilvēkiem. Enerģētiskajā ziņā paši nelabvēlīgākie ir tie dzīvokļi, kas ir pārblīvēti ar dažādām lietām. Šo dzīvokļu enerģētiskais lauks atgādina pašas parastākās izgāztuves lauku, tāpēc nav grūti iedomāties, kas notiek ar tajos dzīvojošajiem cilvēkiem. Domstarpības ģimenē un organismā – tieši pie tā noved vienviet sablīvētās nesaderīgās lietas. Harmonija ģimenē lielā mērā ir atkarīga to tā, cik harmoniska ir apkārtējā telpa – kā iekārtojuma, tā arī enerģētiskajā ziņā.

Tāpēc, pirmkārt, antikvariāta cienītājiem varētu ieteikt nepadarīt savu māju līdzīgu mēbeļu muzejam. Tāds iekārtojums būs ne tikai “smags”, tā būs arī īsta enerģētiskā bumba, kad jebkurā brīdī gatava uzsprāgt…

Otrkārt, cilvēki, kas labprāt par lētu naudu vai vispār bez maksas iegādājas mēbeles no pazīstamiem vai pat svešiem cilvēkiem, nedrīkst aizmirst, ka visas šīs lietas joprojām glabā sevī iepriekšējo saimnieku enerģiju. Kas zina, kam pirms tam piederēja krēsls vai plaukti, statuete vai sienas pulkstenis… Un kas zina, ar kādām domām šo lietu īpašnieks no tām šķīries. Mūsdienās daudzi no savas iedzīves šķiras apstākļu spiesti. Lietas, no kurām iepriekšējais saimnieks šķīries ar asarām un nožēlu, nākamajiem īpašniekiem nes tikai nelaimi. Labāk tomēr neriskēt.

Otrais. Slimas lietas – slimi to saimnieki. Slikti uz cilvēku iedarbojas salauztas un stipri nolietotas lietas. Šādu priekšmetu enerģētiku var salīdzināt smaga slimnieka enerģiju. Mājās, kur tiek uzkrāti un glabāti krāmi, salauztas mēbeles, bojāta sadzīves tehnika, cilvēki pamazām vien zaudē savus spēkus.

Enerģētiski veselīgā mājā visām lietām jābūt lietošanas kārtībā un jāatrodas katrai savā vietā. Un nekā lieka!

Tāpēc laiku pa laikam dzīvoklis ir jātīra ne tikai enerģētiski, bet, pirmām kārtām, jāatbrīvojas no krāmiem. Un pavasaris ir pats īstākais laiks, kad to izdarīt.

 

lalv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?