galdi

15 gadus šis vīrietis apglabāja aborta klīnikas bērnus. Reiz pie viņa atnāca šo bērnu mātes…

Vjetnamietis Tongs Foks Fuks tālajā 2001. gadā ar savu grūtnieci sievu ieradās slimnīcā. Viņš pamanīja durvis, kurās ik pa laikam devās grūtnieces. Ārā no turienes viņas gan nāca ar asarām acīs. Kad Tongs saprata, kas īsti notiek tajā telpā, viņš bija šokā, bet tomēr nolēma rīkoties…

Kopš tā laika Tongs ar savu pašaizliedzību ir piemērs cilvēcei.

Vīrietis nesaprata, kādēļ jaunās māmiņas nedeva iespēju saviem bērniņiem sastapt saules gaismu. Pat tad, kad sievietes bija nolēmušas spert tik atbildīgu soli,viņas nemaz negrasījās pienācīgi apbedīt šos bērniņus. Par saviem līdzekļiem, Tongs iegādājās nelielu zemes gabalu, lai apglabātu nedzimušos bērniņus. Dabūjis atļauju, vīrietis ķērās pie darba…

Izveidojot šo kapsētu, Tongs cerēja, ka spēs mainīt daudzu māmiņu lēmumus. Pēc kāda laika, pie Tonga sāka nākt sievietes, kuras žēlojās, ka viņām gluži vienkārši nav līdzekļu bērna uzturēšanai. Dzirdot šo, vīrietis nolēma uzņemties bērnu apgādību. Blakus kapsētai Tongs uzbūvēja māju, kas kļuva par mājvietu vairāk nekā 100 bērniņiem.

Lai nejauktu bērniņu vārdus, Tongs deva viņiem iesaukas, piemēram, Tams, kas nozīmē “sirds”, vai arī Vins – “gods”. Bērniem ir arī divi uzvārdi – mātes un viņu glābēja Tonga uzvārds.

Ja māmiņu materiālais stāvoklis uzlabojas un viņas ir spējīgas parūpēties par saviem bērniem, Tongs tos atgriež viņām atpakaļ.

 

Kaut pasaulē būtu vairāk tādu ļaužu! Viņi padara šo pasauli labāku!

 

zeltene

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?