paaaaris

Dodoties atvaļinājumā, cilvēki bieži cer sagaidīt kvalitatīvu atpūtu, piedzīvojumus, jautrību. Īpaši tad, ja dodas uz vietām, kur skaistākais ir pludmales, cilvēki atraisās, kļūst laimīgāki un reizēm arī vaļīgāki – naktis pie jūras ir tik romantiskas… Pirms rodas doma aizklīst kādā nostākā stūrītī, lai pamaigotos, der zināt, kāds sods draud par seksu publiskās vietās.

Iespējams, visneiecietīgākie pret maigošanos pludmalē ir rumāņi – tur par seksu pludmalē draud līdz pat septiņu gadu cietumsods! Savukārt Horvātijā var rēķināties ar soda naudu līdz 150 eiro vai pat 30 dienu ieslodzījumu cietumā. Milzīgu naudas summu soda naudā var pieprasīt Spānijā, kur par seksuālām darbībām sabiedriskās vietās var nākties maksāt līdz 75 000 eiro.

Turcijā par sodu var saņemt divus mēnešus cietuma vai 200 eiro rēķinu, bet Grieķijā naudas sods pat nav paredzēts, vienīgā iespēja ir cietumsods līdz diviem gadiem. Itālijā soda naudas apmērs var sasniegt 300 eiro.

Dānijā par seksu svaigā gaisā draud līdz par četru gadu cietumsods, bet Dubaijā aizliegta pat skūpstīšanās, apskaušanās vai glāstīšana, īpaši neprecētu partneru starpā.

Savukārt Bulgārija, šķiet, ir brīvdabas mīlnieku paradīze, jo tur par seksu pludmalē pienākas vien brīdinājums, naudas sodi nav paredzēti. Zviedrijā arī valda draudzīga attieksme, jo naudas soda apmērs ir vien 50 eiro. Arī Jamaikā un Kanādā mīlnieki tiek tikai brīdināti.

 

tn

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?