Ir daudz tehniku kā noteikt vai tavās mājās ir negatīva enerģija. Šoreiz piedāvājam vienu no vienkāršākajiem veidiem kā attīrīt māju no negatīvās enerģijas un radīt harmonisku vidi mājās un ģimenē.

Mūsu mājas ir vieta, kur dažādas emocijas satiekas – mūsu jūtas, domas un emocijas rada noteikta tipa enerģiju, bet arī pievelk citas enerģijas. Ģimenes locekļi, kaimiņi vai ciemiņi var mājās ienest negatīvo enerģiju, kas patiesi var ietekmēt mūsu labsajūtu.

Līdz ko šīs enerģijas ienāk mājās, tās sāk ietekmēt visu mūsu dzīvi. Tās var radīt robu budžetā, bojāt attiecības ģimenes locekļu starpā un izjaukt kopējo mājas harmoniju. Rezultātā tu jutīsies nemierīga, salauzta un bez vēlmes dzīvot. Lai vai kā, simptomus nevar pamanīt uzreiz, tāpēc svarīgi zināt kā jau laikus iespējams atbrīvoties no nevēlamajām enerģijām.

Paņem caurspīdīgu glāzi un ieber tajā jūras sāli – tai būtu jāpiepilda aptuveni vienu trešdaļu glāzes. Pēc tam piepildi to ar ūdeni un dodies uz telpu, kur, tavuprāt, ir vissliktākā enerģija. Noliec glāzi kādā tumšākā stūrī un atstāj to uz diennakti. Pārliecinies, lai neviens glāzi nepārvieto uz citu vietu. Pēc dienas pārbaudi glāzi – ja tā ir tāda pati kā iepriekš, tad šai istabā nav negatīvā enerģija. Vari pamēģināt šo triku arī citā istabā un skatīties, kas notiks. Ja glāzei ir traipi un tā nepavisam neizskatās kā iepriekš, tas ir slikto enerģiju klātesamības rezultāts. Šajā gadījumā atkārto triku ar glāzi tik ilgi, kamēr tā paliek tāda kā to atstāji.

 

Dieviete.lv redakcija, Kristīne

 
1 komentārs
  1. Ex 3 gadi ago

    Vai vannas jūras sāls der ?

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?