0 C
Rīga
ceturtdien, 21 novembris, 2024

Kāpēc rodas sievietes reproduktīvo orgānu slimības. Ezotērisks skatījums

 

Līza Burbo savā grāmatā “Tavs ķermeneis saka “Mīli sevi!”” raksta:

Emocionālie bloki: tā kā dzemde ir pirmā bērna mājvieta šajā pasaulē, jebkuri ar to saistīti traucējumi jāattiecina uz pieņemšanu, patvērumu, mājvietu un drošu vietu. Kad sieviete nevar dzemdēt bērnu dzemdes slimību dēļ, ķermenis saka viņai, ka dvēseles dziļumos viņa vēlas, lai viņai būtu bērns, bet bailes ir lielākas par vēlmi, un ķermenī rodas fiziski bloki. No dzemdes problēmām var ciest arī sieviete, kura dusmojas uz sevi par to, ka slikti pasaulē pieņēmusi savu bērnu.

Bez tam dzemdes slimības liecina, ka sieviete īsteno idejas, kurām nav devusi iespēju nobriest. Tādas slimības var rasties arī sievietei, kura vaino sevi, ka nav spējusi izveidot labu ģimenes ligzdu tiem, ko mīl.

Mentālie bloki: ir laiks atvērties jaunām idejām un pāriet uz patstāvīgu savas dzīves veidošanu bez vainas izjūtas. Tā tu veido savā dzīvē vietu vīrietim un vīrišķajam. Tiec vaļā no bailēm, kas tev tikai kaitē.

Doktors Valērijs V. Siņeļņikovs savā grāmatā “Iemīli savu slimību”, raksta:

“Dzemde simbolizē sievietes radošuma templi. Dzemdes stāvoklis atspoguļo to, cik jūs esat spējuši šajā pasaulē sevi izpaust kā sievieti, māti, sievu.”

Doktors Oļegs G. Torsunovs savā grāmatā “Slimības saistība ar raksturu” raksta:
“Dzemde. Tādas rakstura īpašības kā maigums, samierināšanās, pieticība runā un rīcībā ietekmē normālu dzemdes funkciju. Maigums runā un rīcībā palīdz normālai vielmaiņai un asinsritei.

– Asums, rupja runa un rīcība izsauc vielmaiņas un asinsrites traucējumus dzemdē.

– Salkana runa un pārāk padevīga, verdziska rīcība mazina dzemdes aktivitāti.

– Pazemība normalizē dzemdes tonusu.

– Nepaklausība izsauc paaugstinātu dzemdes tonusu.

– Apspiešana, depresīvs noskaņojums mazina dzemdes tonusu.

– Pieticība, kautrība dod dzemdei spēju būt spēcīgai.

– Augstprātība izsauc dzemdes pārlieku nospriegojumu.

– Robustums, saspringtums runā un uzvedībā pazemina dzemdes izturību.”

Saskaņā ar Sergeju S. Konovalovu (“Energoinformatīvā medicīna pēc Konovalova. Emociju izpēte”):

“Dzemde simbolizē sievietes radošuma templi. Dzemdes stāvoklis atspoguļo to, cik mēs spējam sevi izpaust kā sievieti, māti, sievu. Nedrīkst sevī “iznēsāt” apvainojumus, ko nodarījis vīrietis. Vajag vai nu piedot, vai aizmirst. Dzemdes audzējs – tās ir sekas uzkrātiem aizvainojumiem uz vīrieti, kas visu laiku malti galvā. Ir arī cits iemesls, kādēļ audzējs rodas – no pieaugošas nepatikas sajūtas pret pasauli, sevi, cilvēkiem vai sirdsapziņas pārmetumiem.

Dziedināšanās iespējas. Tiklīdz sieviete pilnībā atbrīvojas no aizvainojuma un dusmām pret vīriešiem – audzējs uzsūcas. Citos gadījumos jāstrādā ar savām emocijām visiem iespējamiem veidiem, kas aprakstīta grāmatā.”

Luīze Heija savā grāmatā “Izārstē sevi pats”, raksta:

“- Dzemde. Simbolizē radošuma templi.

– Harmonizējošās domas: savā ķermenī es jūtos kā mājās.”

Lūle Vīlma, ārste, savā grāmatā “Psiholoģiskie slimību cēloņi”, raksta:

“Dzemde (asiņošana): dusmas pret tiem, kurus sieviete apvaino, ka viņai neļauj būt labai mātei, ko viņa uzskata par vainīgiem viņas nespējai būt mātei.”

Aleksandrs Astrogors savā grāmatā “Slimības grēksūdze” raksta:

“Dzemde ir vieta, kur koncentrējas sievietes spēks. Tas ir diezgan maigs, jūtīgs un ievainojams orgāns. Lūk, kādēļ visi likteņa triecieni skar jūsu bioloģisko orgānu – dzemdi. Ja jūsu dvēsele nespēj novirzīties no dzīves riebīgās puses, tad dzemde sāk visu šo netīrību iesūkt sevī. Jūs “apgriežat” patiesību un pēc tam brīnāties, kāpēc jums ir griezīgas sāpes..

Ja sieviete sevi nolaiž, pārstāj sev sekot, pārvēršas par “bābu”, tad arī dzemdes turošās saites nestrādā un dzemde noslīd vai pat izkrīt. Tā noslīd tajā sakrājušos toksīnu un citas netīrības dēļ, ko uzkrāj sevī ar vārdiem un dusmām, tuvinieku apsūdzēšanu.

Ja sieviete apgāna visus vīriešus, īpaši tos, kas ienākuši viņas dzīvē kā bērni vai ar kuriem viņai bija jārod dzīvē prieks un mātišķā mīlestība, viņa uzkrāj tik daudz netīru vārdu, ka dzemde kļūst dzīvotnespējīga, un to attīra, burtiski izskrāpē visu netīro vai pat no tās jāšķiras pilnībā. Man no augšas ir redzams un dzirdams, kā jūs ar draudzenēm, tiekoties vai sarunājoties pa telefonu, to vien darāt, kā nosodāt vīriešus, bērnus un vecākus. Bet pēc tam jums ir problēmas ar dzemdēm… Tām, kurām nav draudzeņu šādiem apvainojumiem, nav arī tādu problēmu ar dzemdi…

Sergejs N. Lazarevs savā grāmatā “Karmas diagnostika” un Nākotnes cilvēks” raksta par to, ka pamatiemesls visām slimībām ir nepietiekama mīlestība vai pat tās neesamība cilvēka dvēselē. Kad cilvēks noliek kādu augstāk par Dievu (bet Dievs, kā rakstīts Bībelē, ir Mīlestība), viņš tā vietā, lai iegūtu dievišķo mīlestību, tiecas pēc kaut kā cita. Pēc tā, ko (kļūdaini) uzskata par tik svarīgu dzīvē: naudas, slavas, bagātības, varas, apmierinātības, seksa, attiecībām, spējām, kārtības, morāles un citām materiālistiskām un dvēseliskām vērtībām… Taču nekas no tā nav dievišķa (īstena) mīlestība pret Dievu, mīlestība kā pie Dieva. Bet tur, kur nav patiesas mīlestības dvēselē, kā atgriezeniskā saikne no Visuma nāk slimības, problēmas un citas nepatikšanas. Tas vajadzīgs, lai cilvēks aizdomātos, apzinātos, ka iet uz nepareizo pusi, domā, runā un dara kaut ko ne tā.”

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.